Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)


Olaf

Rekomendowane odpowiedzi

zrobilem tak jak mowiles ;p kolor pozostal ten sam sa po renowacji :) w sumie nie inwestuje juz w auto bo bedzie szlo na sprzedaz jedynie co to w tym tygodniu zrobobie przednie zawieszenie ;p i w listopadzie bedzie szukac kupca ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewno kolejne audi albo vw ;p[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 15:37_________________________________________________jednak auto zostaje a co sie z tym wiaze szukam kupca na felgi ;p z oponami

felgi w idealnym stanie po renowacji opony na nich 225/45 przod, tyl 235/45[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 18:30_________________________________________________Pany Pottrzebna mi pomoc jak dobrze zerwac folie z szyb zeby nie bylo sladow a jak juz beda czym to pucowac ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie zrywasz a jak zostanie klej to rozpuszczalnik i schodzi wszystko, potem przemywasz środkiem do szyb i nie widać że kiedyś było oklejone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to z tylnia szyba zrobic bo ona grzana jest zeby jej nie uszkodzic ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wporzo musze sie za to zabrac ;/ [br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 15:36_________________________________________________jeszcze musze sie zabrac za ogarniecie srodku z polifta :) konsola + tuenl / naprawa klimy ;/ pękł mi jakis przewod i wymienic zawiecho :) bo juz stuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc03746o.jpg

pany chce pomalowac felgi, jakies propozcyje jaki kolor itp ?

Jak dla mnie jedne z ładniejszych felg do B5 :wink4: Dobrze, że kolor zostawiłeś ten sam :good:

A poza tym to na 99% masz 4 arir Bag'i a nie 2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie rozumiem ? ;) jak 4 ;p po czym niby to poznac heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Powinieneś mieć skórzane metki od strony drzwi na oparciu. Prawie przy samym siedzisku (dość nisko) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Powinieneś mieć skórzane metki od strony drzwi na oparciu. Prawie przy samym siedzisku (dość nisko) :wink4:

Ja na fotelu pasażera mam metkę, a na fotelu kierowcy nie mam :co:

Ale kable idą pod fotelem chociaż nie mam gorących krzeseł... :mysli:

Może się oderwała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam wlasnie mnie to dziwilo dlaczego na nich pisze air bag[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:28_________________________________________________pablo_9 - dzieki :) ale jescze jest do ogarniecia srodek konsola polift, kiera z eSy, czarne lampy na przod i dokladka pdc na tyl ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka pdc była chyba tylko w zderzakach od S4 i w poliftowych, bo nigdy nie widziałem w tego w przedlifcie. No chyba że sobie ktoś sam wywierci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam wlasnie mnie to dziwilo dlaczego na nich pisze air bag[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:28_________________________________________________pablo_9 - dzieki :) ale jescze jest do ogarniecia srodek konsola polift, kiera z eSy, czarne lampy na przod i dokladka pdc na tyl ;p

No to możesz edytować pierwszego posta i dopisać jeszcze 2 air bag'i :decayed::tongue4:

Rezaj, rezaj, bo warto :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odrazu Rzym zbudowano

powodzenia w modach :good:

Dokładnie. Powinieneś mieć skórzane metki od strony drzwi na oparciu. Prawie przy samym siedzisku (dość nisko) :wink4:

Ja na fotelu pasażera mam metkę, a na fotelu kierowcy nie mam :co:

Ale kable idą pod fotelem chociaż nie mam gorących krzeseł... :mysli:

Może się oderwała?

na dotyk też można wyczyć są poduchy, jak dotkniesz boku fotela to czuć, że jest tam coś zamonotwane, zerknij czy masz pod fotelem podpięte przewody będziesz wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wszstko jasne one sa w fotelach tak zwane kurtyny ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wszstko jasne one sa w fotelach tak zwane kurtyny ?:)

Kurtyny to w sumie są montowane u góry, w podsufitce, to są po prostu boczne poduchy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxsteRR - no bede bede tylko fundusz cza ogarnac ;p

HaVoK - no i takiej wlasnie szukam do przekladki albo z calym zderzakiem :)

pablo_9 - jak bedzie kasa to mody dalej rusza :) poki co bylem w zakopanym na dlugim weekendzie i akurat trafilem na skoki i troche kasy mi tam uszlo :) ale wyplata juz nie daleko to mysle ze cos w sierpniu wpadnie do auta z tych rzeczy co wymienilem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka pdc była chyba tylko w zderzakach od S4 i w poliftowych, bo nigdy nie widziałem w tego w przedlifcie. No chyba że sobie ktoś sam wywierci :decayed:

w przedliftowych zderzakach też były ori PDC :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...