Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)


Olaf

Rekomendowane odpowiedzi

oj te felgi nie chcą się od ciebie odczepić... :gwizdanie:

dobra cena to i poszły :kox: jak dla mnie wzór :good: i żeby nie inne wydatki to chciałbym aby kręciły się u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzis zamiescilem nowe foty... alusy ktore zawitaly na aucie niestety tylko takie z pwoodu braku kasy i wydatku malego zwiaznego z wymiana amoryzatorow i miski olejowej

zalozone rameczki naklejka b5b i alu jeszcze mi w szafie leza lampy polift do przodu i nie ma czsu kiedy ich zalozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzis zamiescilem nowe foty... alusy ktore zawitaly na aucie niestety tylko takie z pwoodu braku kasy i wydatku malego zwiaznego z wymiana amoryzatorow i miski olejowej

zalozone rameczki naklejka b5b i alu jeszcze mi w szafie leza lampy polift do przodu i nie ma czsu kiedy ich zalozyc

daj lepsze fotki, te sie nie powiekszaja :thumbdown::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie narzekaj pochytane rewelacji nie ma :)

no felgi calkiem fest, kminie ze to 17" :decayed: z deklami zrob porzadek :good::audi:

fajne radyjko ma to obsluge karciochy pamieciochy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ma wlasnie tylko karte bez cd mam mikrofon podlaczony podnie i normlanie laczysz blutkiem telefon z radiem i masz sluchawke jak na fonie rozlacz podlacz jak ktos dzowni to wycisza muzyke i dzowni fon :)[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 16:32_________________________________________________ja tylko clariony zawsze kupuje jakos pasuje mi ta frima z radia zawsze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele to radyjko? :decayed: A no i wiele masz tam kobyłów po tym cipsie? :gwizdanie: Bo coś się doszukać nie mogie (znaczy nie chce mnie się szukać) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak radyjako dałem 250 za nowe ale w media widzialem cos kolo 400 stoi z groszem noo jo mom 140 pare kucy w tym audi moim ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo jo mom 140 pare kucy w tym audi moim ;p

Parę? a niutków? :gwizdanie: Zmierzone? Czy tylko czysta teoria? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo nie podowalem ;p nikaj tego heheh ;p noo znajde kiedys checi to sie przejde skana zrobic :) poki co musze swiatla zmienic i ogarne to wszystko do kupy i zrobia ten temat tak jak powinien wygladac bez haosu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc03519fa.jpg

Uploaded with ImageShack.us

wielkie dzieki Michał :)

wiec moze mi ktos doradzi jakby te felgi tak zostaly pomalowane ;p ? mam taka mała koncepcje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te felgi masz w 17"?, troszkę mało do tego paska czerwonego :confused4:, no przede wszystkim dekielki z OOOO :good:,w 18 robiłoby robotę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 17 ale kurcze na nasze drogi 18 to niezbyt pozatym dojazd do miejsca pracy to jest wyczyn na 17 juz i tym zawieszeniu obnizonym oslone s slinika zerwalem juz kilka razy po drodze rano slalom a spowroem 30 na godzne ;/

pozatym wkrotce wpadna w koncu lampy lift znajde motywacje je zalozyc bo leza w doma juz 3 miechy i prawdopodobnie czarny grill ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem poki co rozmyslam nad tym :) zobaczymy nad opinia reszty :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie Pawła, 17" to trochę za mało do takiego malowania :confused4:

pomyśl nad taką koncepcją:

-grafitowe koło

-poliftowe lampy, pomalowane na czarno środki

-czarna ramka grilla i znaczek oooo w grafit taki jak na felgach

-polerka lakieru tak żeby się świecił jak psu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...