Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

walka jackiewicza leci teraz na polsacie sport

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja miałem chec postawic na niego bo mozna było troche wyjąć ,całe szczescie że tego nie zrobiłem,niedługo ksw.ciekawe jak tanio skóry nie sprzedam(pudzian) sie zaprezentuje ,pozdro dla brata wypsia :wallbash:

...siema co się nic nie pucujesz ... :cool1:[br]Dopisany: Wrzesień 10, 2010, 16:42:29_________________________________________________...to o tego małolata mi chodziło siata 18 września będzie jego walka ... :naughty:

[br]Dopisany: Wrzesień 10, 2010, 19:04:04_________________________________________________

Jutro walka Kliczko & Peter

Opublikowano

jestem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siema Madas :hi:

...to co jutro oglądamy ... :wink4:

Opublikowano

wiadoma sprawa .... :)

Opublikowano
Nie zapominaj, że Kliczko nie jest jakimś typowym debilem. Ma bodajże 2 fakultety.

Nie chciał tykać brudasa, żeby go nie skrzywdzić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

...chodziło mi o to że był zaskoczony zachowaniem Petera a nie że jest debilem ... :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

...chodziło mi o to że był zaskoczony zachowaniem Petera a nie że jest debilem ... :cool1: :gwizdanie:

Ale ja tego nie napisałem, że tak uważasz :naughty:

Chodziło mi o to, że jakby był "przeciętnej inteligencji" bokserem, pewnie by bambusowi jebnął :gwizdanie:

Opublikowano

teraz adamek bedzie walczyl z niejakim Vinny Maddalone :polew: :polew: :polew: juz 4 grudnia.. czemu mu daja takich kelnerow to ja tego nie rozumiem :wallbash: :wallbash: :wallbash: daliby mu tego haye albo kliczko dostal by w glowie i by zrozumial wkoncu ze sie nie nadaje do tej wagi..

Opublikowano

widzielicie jak się podszkolił pudzian w boksie ? i w szybkości na macie ?

Opublikowano

widzielicie jak się podszkolił pudzian w boksie ? i w szybkości na macie ?

haha ladna praca nog w stojce :polew: :polew: wiadomo ze to pokazowka i rywal napewno tak latwo nie bedzie sie klad na mate w parterze, jak dla mnie to nic ciekawego i kolejna porazka pudziana..

Opublikowano
  • Autor

...tak na wszelki wypadek to jest stronka gdzie można obejrzeć walkę Władka ...

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php

....miłego oglądania :hi:

Opublikowano

a co

Ty nie oglądasz :mysli:

Opublikowano

ja z checia oberzje zobaczymy co pokaze wielki kliczko

Opublikowano
  • Autor

a co

Ty nie oglądasz :mysli:

...Madas ja bym nie ogląda...browarki już są naszykowane ... :naughty:

Opublikowano

a co

Ty nie oglądasz :mysli:

...Madas ja bym nie ogląda...browarki już są naszykowane ... :naughty:

Hehehe. Ja juz zacząłem pić :decayed:
Opublikowano
  • Autor

a co

Ty nie oglądasz :mysli:

...Madas ja bym nie ogląda...browarki już są naszykowane ... :naughty:

Hehehe. Ja juz zacząłem pić :decayed:

...to zdrówko truckmaniac... :beer1:[br]Dopisany: Wrzesień 11, 2010, 21:42:22_________________________________________________...teraz walczy BANKS I MONTANA...

Opublikowano

a co

Ty nie oglądasz :mysli:

...Madas ja bym nie ogląda...browarki już są naszykowane ... :naughty:

Hehehe. Ja juz zacząłem pić :decayed:

...to zdrówko truckmaniac... :beer1:

:drinks: :drinks: :drinks:

Opublikowano

ja też jedno doje :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.