Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A nie pokazali na widowni Pozka :gwizdanie:

a jest ? :naughty: Włodar coś przeciętnie boksuje :decayed:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 00:33_________________________________________________no jest coraz lepiej :)
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do przodu Polsko ooo, ale z playbacku gosciu jedzie, eeh :polew:

No fakt. Ale hymn zaśpiewał za***iście :oklaski:

Diablo daje radę :naughty:

Opublikowano

Srednio walczyl , ja tej jego przewagi to tak bardzo nie widzialem i z sedziami bym sie nie zgodzil ...

Opublikowano

nie na minimalną przewagę miał .... lecz myślałem szczerze że zrobi klika serii a tu tylko punktowanie ... walka bardzo przeciętna :decayed:

Opublikowano

nie da się jednak ukryć, że Diablo zrobił ładne postępy.

Atakował od samego początku, nie cofał się. Moim zdaniem bardzo dobrze taktycznie to rozegrał.

Opublikowano
  • Autor

...czekam na powtórkę walki Diablo bo od piątku przebywałem po za domem i nie miałem dostępu do polskiej telewizji i internetu... :kwasny:

Opublikowano

jakos tak przecietnie walka diablo wygladala :gwizdanie: myslalem ze wiecej serii pokaze itp ale widocznie za bardzo przyzwyczailem sie do walk mma w ktorych wiecej widac :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Amerykanin Andre Dirrell jest kolejnym bokserem, który wycofał się z prestiżowego turnieju "Super Six"

podobno ma problemy zdrowotne....szkoda bo liczyłem że wygra ten turniej ... :disgust:

nadal w grze pozostaje trzech zawodników mógłby do nich dołączyć Włodarczyk ... :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj na RTL'u Witalij Kliczko-Briggs :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj na RTL'u Witalij Kliczko-Briggs :naughty:

O k**wa :shocked:

Nie zajarzyłem.

Jest gdzieś jeszcze? Bo nie mam RTL :no:

Opublikowano
  • Autor

Czekają nas emocje w Polsce.

Gala zapowiada się dość ciekawie z kilku powodów. Po pierwsze walka wieczoru, po drugie pojedynek Szot-Lora i chyba najważniejsze... wreszcie tv publiczna będzie transmitować gale bokserską.

Tutaj można pooglądać walkę Kliczko :

http://hqtv.com.pl/elitatv/[br]Dopisany: Październik 16, 2010, 22:08:24_________________________________________________Już transmisja leci na żywo... Madas oglądasz?.... :co:

Opublikowano

o ku ale luzak

Opublikowano
  • Autor

....zdrówko truckmaniac :drunk:

Opublikowano

....zdrówko truckmaniac :drunk:

Nie inaczej

:drinks: :drinks: :drinks:

Opublikowano

no to piwku Panowie-tak do walki? :beer1:

Opublikowano
  • Autor

...noo panowie zaczynamy ...mam nadzieje że 5-7 runda Kliczko skończy swoje przedstawienie i pozwoli nam obejrzeć gale na TVP1..... :naughty:

Opublikowano

Briggs się odgrażał...zobaczymy co z tego będzie... :gwizdanie:

Opublikowano

Briggs się odgrażał...zobaczymy co z tego będzie... :gwizdanie:

No chyba nie wierzysz, że da rade Kliczce :naughty:
Opublikowano
  • Autor

myślę że jak by Kliczko więcej bił na korpus bo tylko były chyba 3,4 ciosy to Briggs sam by zrezygnował ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.