Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

A nie pokazali na widowni Pozka :gwizdanie:

a jest ? :naughty: Włodar coś przeciętnie boksuje :decayed:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 00:33_________________________________________________no jest coraz lepiej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie na minimalną przewagę miał .... lecz myślałem szczerze że zrobi klika serii a tu tylko punktowanie ... walka bardzo przeciętna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się jednak ukryć, że Diablo zrobił ładne postępy.

Atakował od samego początku, nie cofał się. Moim zdaniem bardzo dobrze taktycznie to rozegrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czekam na powtórkę walki Diablo bo od piątku przebywałem po za domem i nie miałem dostępu do polskiej telewizji i internetu... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos tak przecietnie walka diablo wygladala :gwizdanie: myslalem ze wiecej serii pokaze itp ale widocznie za bardzo przyzwyczailem sie do walk mma w ktorych wiecej widac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykanin Andre Dirrell jest kolejnym bokserem, który wycofał się z prestiżowego turnieju "Super Six"

podobno ma problemy zdrowotne....szkoda bo liczyłem że wygra ten turniej ... :disgust:

nadal w grze pozostaje trzech zawodników mógłby do nich dołączyć Włodarczyk ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekają nas emocje w Polsce.

Gala zapowiada się dość ciekawie z kilku powodów. Po pierwsze walka wieczoru, po drugie pojedynek Szot-Lora i chyba najważniejsze... wreszcie tv publiczna będzie transmitować gale bokserską.

Tutaj można pooglądać walkę Kliczko :

http://hqtv.com.pl/elitatv/[br]Dopisany: Październik 16, 2010, 22:08:24_________________________________________________Już transmisja leci na żywo... Madas oglądasz?.... :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...noo panowie zaczynamy ...mam nadzieje że 5-7 runda Kliczko skończy swoje przedstawienie i pozwoli nam obejrzeć gale na TVP1..... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że jak by Kliczko więcej bił na korpus bo tylko były chyba 3,4 ciosy to Briggs sam by zrezygnował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...