Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Briggs się odgrażał...zobaczymy co z tego będzie... :gwizdanie:

No chyba nie wierzysz, że da rade Kliczce :naughty:

nie wierzyłem-liczyłem po cichu na knock out,ale co tam-wygrana-to wygrana... :wink4:
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

przenoszę się na TVP1 Jonak walczy 2 runda

Opublikowano

Briggs w ogóle nie uderzał , cały czas szedł na zgubę :shocked:. Ale trzeba mu przyznać że twardziel z niego .

Opublikowano
  • Autor

niech nasz Adamek je dużo gipsu i pije mleko bo musi być twardy a nie miękki ... :decayed::naughty:

Opublikowano

Po walce z Briggsem sądzę, że walka z Adamkiem to bedzie typowa pokazówka .

Piekna lekcja boksu, ale i niesamowita odporność Briggsa :shocked:

Teraz Jonak na TVP1 daję radę :naughty:

Opublikowano

Trzeba przyznać, że Briggs to jest odporny facet :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jutro będziemy oglądać Dawida „Cygana” Kosteckiego z Seanem Corbinem..... :kox::naughty:

Opublikowano

Dawid teraz ostro się wziął za treningi :) martwy ciąg na 180 kilo siekał :slina: oj nokaut będzie :gwizdanie:

Opublikowano

jutro będziemy oglądać Dawida „Cygana” Kosteckiego z Seanem Corbinem..... :kox::naughty:

Napisz proszę o której i na którym kanale można to obejrzeć .

Opublikowano
  • Autor

jutro będziemy oglądać Dawida „Cygana” Kosteckiego z Seanem Corbinem..... :kox::naughty:

Napisz proszę o której i na którym kanale można to obejrzeć .

Gala zaczyna się od 20,30 w Polsacie

Opublikowano

jestem :kox:

Opublikowano
  • Autor

siemka Madas gdzie byleś jak cię nie było...jutro oglądamy

Opublikowano

jutro będziemy oglądać Dawida „Cygana” Kosteckiego z Seanem Corbinem..... :kox::naughty:

Napisz proszę o której i na którym kanale można to obejrzeć .

Gala zaczyna się od 20,30 w Polsacie

:hi::good:

Opublikowano
  • Autor

Panowie 13 listopada czekają nas wielkie grzmoty walka Pacquiao- Margarito... :kox:

Opublikowano

Panowie 13 listopada czekają nas wielkie grzmoty walka Pacquiao- Margarito... :kox:

no, no, no :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

siemka Madas gdzie byleś jak cię nie było...jutro oglądamy

kurczaki latałem tu i tam ale cały czas jestem :good: :good:
Opublikowano
  • Autor

już oficjalnie się mówi że telewizja HBO zgłosiła się do jeszcze obecnego promotora Gołoty Dona Kinga z propozycją walki Gołota z Holyfieldem ... :decayed:

HBO nagłośniło ostatnio że z aktywnych obecnie pięściarzy w wadze ciężkiej nikt nie jest w stanie przyciągnąć tylu widzów co Holyfieldem lub Gołota

Opublikowano

walki Gołota z Holyfieldem

Nie no to juz jaja sa.

Opublikowano

Jeszcze trochę i pojedynki będą ustawiane...tak jak F1 :decayed:

Opublikowano

walki Gołota z Holyfieldem

Nie no to juz jaja sa.

nie jaja..gołota jeszcze chce walczyć..ale jest jeden problem..najpierw chce stoczyć walkę z jakimś kelnerem a później z Holym ale żona pozwoliła mu tylko na jedną walkę :decayed::tongue4:

a Pacquiao jest sterydziarzem :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.