Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

qźwa ładne kwiatki :) kibice musieli sie w-q-rwić a albert najbardziej :cool1:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

polacy wczesniej ladne baty dostawali a najbardziej ten zagan czy jak mu tam haha stary dziadek :polew:

Opublikowano

Jak Zegan wygrywał to był super a teraz jak przegrał to co be :thumbdown:. Nie sposób wciąż wygrywać , a może już czas na niego.

Opublikowano

Jak Zegan wygrywał to był super a teraz jak przegrał to co be :thumbdown:. Nie sposób wciąż wygrywać , a może już czas na niego.

jakos jego nigdy ni trawilem wiec dla mnie caly czas beee. w tej walce nawet ani jednego ciosu nie zadal a wszystko przejmowal na twarz.. a on chce jeszcze rewanzu, niech konczy kariere a nie klowna z siebie robi.

Opublikowano
  • Autor

z czwartku na piątek walka Adamka

...pnie się chłopak na szczyt, gale z jego udziałem będą teraz w tygodniu.... :decayed:

Sosnowskiemu promotorzy nie chcą wypłacić 70 kafli Euro za ostatnią walkę w której nie walczył złodzieje te helmuty ... :bicz:

Opublikowano

nic nie dostał za tą walkę sosnowski :) nawet 1 zł mu nie dali :cool1:

a dzisiaj Adamek vs Madalonne - ładnych kelnerów mu podsyłają :)

to będzie delikatny sparing dla Adamka i wyćwiczenie tego co się ostatnio uczył na treningach :wink4:

Opublikowano

Pany wiecie może o której dokładnie będzie walka Adamka? nie chcę znów wstać o 4 i oglądać dennych walk.

Opublikowano

o 4 wchodzi na ring

Opublikowano

masakra z tą walką w środku tygodnia :kwasny::polew:

Opublikowano

Teraz na polsat sport lecą walki adamka

Opublikowano

Zaraz idę spać, bo o 4 chcę wstać i oglądać walkę Tomasza Adamka. Nie lubię oglądać powtórek, więc czeka mnie pobudka w nocy:) jak typujecie Góral wygra?

Opublikowano

Zaraz idę spać, bo o 4 chcę wstać i oglądać walkę Tomasza Adamka. Nie lubię oglądać powtórek, więc czeka mnie pobudka w nocy:) jak typujecie Góral wygra?

e tam w sieci będzie ... przenieście wątek do wątku o boksie :good:

Opublikowano
  • Autor

masakra z tą walką w środku tygodnia :kwasny::polew:

Madas bo prawdopodobnie w stanach ogromna ilość widzów co ogląda walki Adamka i jego coraz groźniejszych przeciwników to Seniorzy w domach opieki a jest sporo polaków jak i dziadków polskiego pochodzenia i lukają w TV w tygodniu bo w weekendy rodziny ich zabierają na obiadek więc walki będą teraz w tygodniu....... :naughty::decayed:

Opublikowano

ja piję balka i oglądam adamka w polsacie sport ... to już jego kolejna walka a chłop dalej nie zmęczony ... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a co to dla niego taka walka ? zabawa raczej, na której zarobi niezły kawałek gorsza :P na tzw VAT :P

Opublikowano

Ja oglądam i już czekam :naughty:

Opublikowano

i skubany wygrał :notworthy: to teraz dopiero zaczną się walki

Opublikowano

:oklaski:

wiedziałem ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.