Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W KSW przynajmniej mamed pokazał klasę i teleekspresowo skończył walkę

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

...waga ciężka dzisiaj jest na nędznym poziomie i bracia Kliczko naprawdę nie mają z kim walczyć i nie widać żadnego młodego następcy co by mógł stworzyć za***iste widowisko.

No ale może się jeszcze doczekamy takich walk jak Tysona Lewisa i reszty..... :hi:

Opublikowano

co prawda to prawda.cieńka jest teraz ta waga ciężka

Opublikowano

Kurde. Przeoczyłem walkę, ale z tego, co czytam, to nie mam nad czym rozpaczać :decayed:

Nasi chłopcy na KSW jeszcze słabi, ale był kilka ciekawych walk. Mammed jak zwykle pokazał klasę.

Opublikowano

byłem na KSW..dobra organizacja..fajne efekty..dobre walki i zawodnicy.. :wink4:

Opublikowano

Nie lubię oglądać KSW jak dwóch facetów na macie się tuli.męczy to już trochę. za to wczorajsza walka bokserska to bardziej pokaz niż walka

Opublikowano

masakra..symulant :wallbash:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 12:25_________________________________________________najlepsze jest to że tak źle nie boksował.. :confused4:

Opublikowano

nie wiem czy symulowal , moim zdaniem kontuzja. Cios Kliczki byl zaden.

Opublikowano
  • Autor

...nie symulował, wiedział że musi się szybko poruszać po ringu aby mieć szanse skrócić dystans i oddać jakiś dobry szybki cios...

gdy Solis ruszył szybko do ataku w trakcje była mała kontra stał źle na nogach i po sprawie...a to jest waga ciężka.... :cool1:

Opublikowano

Sosna w 12 rundzie dostał KO, dość mocne, chyba 5 min leżał na glebie... Walkę prawdopodobnie by wygrał, gdyby nie to... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

qźwa szkoda :confused4:

Opublikowano

walczyli w salce treningowej i na punkty nie mial szans wygrać tym bardziej że nie transmitowała tego żadna telewizja a wiadomo jak niemiaszki drukują wyniki dla swoich o czym może powiedzieć "mistrz" dario michalczewski

Opublikowano

Na bild.de była transmisja, Dimitrienko 3 razy leżał, z czego 2 razy ewidentnie po ciosie i mimo to nie był liczony... Wstałby tak czy siak, ale niesmak pozostaje. Natomiast Sosnowski to niestety skończony już jest, po wtopie z takim flegmatykiem. :wallbash: Po 5 rundach "niemiaszek" już zdychał, a ten cios w 12 rundzie to też fart nieziemski. Właściwie to gdyby Sosna lepiej kondycyjnie przygotowany był, to może by dał rade jeszcze KO zaserwować, ale cóż, pech to pech.

Opublikowano

Na bild.de była transmisja, Dimitrienko 3 razy leżał, z czego 2 razy ewidentnie po ciosie i mimo to nie był liczony... Wstałby tak czy siak, ale niesmak pozostaje. Natomiast Sosnowski to niestety skończony już jest, po wtopie z takim flegmatykiem. :wallbash: Po 5 rundach "niemiaszek" już zdychał, a ten cios w 12 rundzie to też fart nieziemski. Właściwie to gdyby Sosna lepiej kondycyjnie przygotowany był, to może by dał rade jeszcze KO zaserwować, ale cóż, pech to pech.

no ostatnie treningi kondycyjne były średnie w porównaniu do tego jak się szykował do Kliczki..i wyszło w walce.. :confused4:

Opublikowano

Ogółem to oboje prezentowali mizerny poziom, jak na "czołówkę" HW. Dimitrienko jedyne, czym się wykazał, to pomysłem na walkę: trafić podbródkowym, co próbował od 1 rundy właściwie. To, że mu się udało, to nie jest zasługa ukrauniemiaszka, tylko kijowego przygotowania Alberta. Moim zdaniem Dragon mógł tą walkę opykać, gdyby nie super-trener krzyczący co chwila z narożnika "GARDA GARDA GARDA" i "GARDA K****!"

Albert ma serce, jaja i ambicję, to mu trzeba przyznać. Brakuje niestety dobrego trenera, bo o talencie ciężko mówić w jego przypadku. Mam tylko nadzieję, że się chłop nie zniechęci i zacznie trenować np. w USA, bo w Polsce to się marnuje mimo wszystko.

Opublikowano

On nie ma talentu,kondycji pomysłu na walkę,z niego bokser jak z koziej d*****.

Słaniał sie na nogach w tej 12 rundzie jakby po maratonie był.

Opublikowano

Dimitrienko bardziej się słaniał, a Albercikowi się nie dziw, jak ciągle na nim 115kg wisiało w postaci ukrainiemiaszka. ;d Ale racja, przygotowanie, plan, umiejętności leżą. Już w "walce" z Kliczką lepiej sobie radził, a tutaj jakby jechał ciągle na fali popularności z tamtą walką związaną, czytaj, opieprzał się zamiast przygotować porządnie. Dimitrienko był w zasięgu Alberta, to jest pewne. Po prostu trener ptaszkowy.

Opublikowano

Szkoda że przedupił :confused4:. Jak by wygrał wszyscy byśmy się cieszyli i go wychwalali :notworthy:

Opublikowano

teraz czekamy na diablo :) walka niebawem..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.