Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...a hymny były? bo coś mi się kojarzy :mysli:

HYHYHY Były, były

no właśnie wtedy powieki były najcięższe,ale co tam fajnie się śpi przed telewizorem :decayed:
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

... śpiewał Marek Torzewski mieszkający na stałe w Brukseli .... :naughty:

Opublikowano

wszyscy nastawili się na mocną walkę, a tu lipa. Diablo zawiódł trochę, pomimo tego, że wygrał. nawet trener co chwila powtarzał, że ma więcej boksować

Opublikowano

Palacios jest trenerem fitnes więc może pomyliły mu się dyscypliny bo tańczył anie walczył

Opublikowano

http://www.bokser.org/content/2011/04/03/124704/index.jsp#CommentsAnchor

Świetny artykuł, wszystko co ważne, zostało w nim zawarte.

Co ważne? Że niby PAJACJOS powinien był wygrać? A czym zabłysnął? Że tańczył przez całą walkę jak pijana dziwka wokół latarni?

Nie mówię, że zaraz musiał znokautować Diablo, ale żeby zostać mistrzem świata, trzeba przynajmniej bić. To jest Boks i tu się bije. kto bije ten wygrywa.

Nie bronię też Diablo, bo takiej słabej walki w jego wykonaniu jeszcze nie widziałem, ale to zmienia faktu, że to Włodarczyk jest mistrzem, a Pajac wszedł do ringu po to ,żeby pokazać, że jest od mistrza lepszy. pokazał? Na pewno nie.

Opublikowano

jedno mi się podobało u PAJACJOS ..że zmieniał pozycje :)

Opublikowano

Najsłabsza walka, jaką widziałem w wykonaniu Włodarczyka :shocked:, ale jak ktoś twierdzi, że Palacios powinien wygrać, to chyba przysnął i się obudził w 12 rundzie :naughty: Boks na najniższym poziomie w wykonaniu obu zawodników :thumbdown: ale więcej boksu po stronie Polaka.

Czekam na Adamka :decayed:

Opublikowano

Palacios ładnie boksował, tylko Włodarczyk to bunkier w związku z czym nie warto go atakować.

Opublikowano

Najsłabsza walka, jaką widziałem w wykonaniu Włodarczyka :shocked:, ale jak ktoś twierdzi, że Palacios powinien wygrać, to chyba przysnął i się obudził w 12 rundzie :naughty: Boks na najniższym poziomie w wykonaniu obu zawodników :thumbdown: ale więcej boksu po stronie Polaka.

Czekam na Adamka :decayed:

Włodarczyk miał jakieś lepsze walki?Ja sobie nie przypominam w super six to z ringu go zeskrobią.

Opublikowano

Ojej, Włodarczyk może i słabo walczył, może też i kiepsko boksuje przez ostatnie lata,

ale wydaje mi się, że np. ze mną to by wygrał - tak więc taki najgorszy to chyba nie jest :gwizdanie: :cool1:

:polew: :polew: :polew:

P.S.

Słyszałem, że Diablo ma użyczyć twarzy do najnowszego filmu z hollywoodzkiej serii o Obcym, ma grać Obcego rzecz jasna, ciekawe co na to Sigourney Weaver ???

:polew:

Opublikowano

Diablo w sumie nie musiał wdawać się w mocną bójkę bo nie walczył o pas tylko o utrzymanie pasa :)

Opublikowano

Co nie zmienia faktu, że wynik 118-113 to z kosmosu spadł... :wallbash:

Opublikowano

boks zawodowy znany jest z tego ze jak przeciwnika nie znokautujesz to wynik może byc wydrukowany z naszego podwórka wiemy jak oszukali zegana i 2 razy endriu gołotę a mistrz michalczewski tyle razy bronił tytułu tylko dlatego że walczył w de w ich stajni i parę walk przegranych wydrukowali na jego korzyść

Opublikowano

Najlepszym przykładem jest właśnie Huck vs Lebiediev, gdzie ten drugi prawie zmiótł Niemca, a i tak przegrał na pkt. :D

Opublikowano

no dzisiaj walka Adamka :) będzie niezłe punktowanie :) Adamek zmiecie przeciwnika :kox:

Opublikowano

Mi się zdaje, że nie będzie czego punktować. :kox: McBride'owi daję góra 6 rund. :hi:

Opublikowano
  • Autor

...a mi się zdaje że nie będzie co oglądać i bezsensu będzie zarywać noc.... :cool1:

Szkoda bo Adamek mogł zostac w CW i zbierać trofea, tam by napewno wiele zwojował i byłby organizowane za***iste gale i walki... :cool1:

McBride wychodził do walki 130kg to chyba lekkie przegięcie. Koleś pier**li, że to jego ostatnia szansa, żeby dostać się na szczyt HW.... :wallbash:

Nastepnie on dosłownie nie ma nic z Ukraińskich braci....Adamek robi z siebie pośmiewisko taki przeciwnik przed walką o mistrzowski pas żenada. Obserwując jego karierę i oglądając przygotowania do walki z Polakiem, widzimy że McBride może być zwykłym workiem do obijania ze znanym w Polsce nazwiskiem.

Adamek jest niszy o 11 cm a lżejszy 31,5 kg.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

McBrid na wadze nawet nie ściągnął koszulki bo pewnie by się sam tłuszcz wylał .... :polew: :polew:

.... :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.