Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Sobotę. Ale nie kupuję piwa, bo zaś się skończy w I rundzie i piwa się zmarnują. Przy Solisie i Kliczko miałem 5, nie zdążyłem nawet 1 wypić, bo walka dobiegła końca. :wallbash:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jutro kibicujemy Diablo, a do kolegi kup te 5 piw, potem wypijesz za naszego jak wygra :)

Opublikowano

W sumie racja, chociaż będzie się musial napocić, Palacios agresywny w ringu jest.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj również walka Marco Hucka - Ran Nakash normalnie przeciwnikiem Hucka miał być Fragomeni ale nabawił się kontuzji ....

Nakash ma dobry bilans 25-0, 18KO jego walki były z przeciętnymi zawodnikami ale liczę na małą niespodziankę .... :naughty:

Chciałbym zobaczyć walkę Diablo i Marco Hucka może do takiej dojść jeśli zdecydują się wziąć udział w turnieju Super Six...

Ps dzisiaj Krzysiu wygra przed czasem .... :good:

Opublikowano

Ta walka Huck vs Lebediev to przekręt był, dla mnie ten drugi powinien pas mieć, nie Huck.

Opublikowano

o ktorej diablo ma wchodzic na ring ?

Opublikowano

Ps dzisiaj Krzysiu wygra przed czasem

na Krzyśka dają 1,28 ,a na Palacios'a 3,50...więc jest faworytem :cool1:
Opublikowano

O 23:00 na Polsacie walka będzie.

Dziękuje bardzo. :hi:

Opublikowano
  • Autor

Oglądam tak sobie dwie gale u helmutów i w Polsce...i zastanawiam się z gdzie oni nałapali tych przeciwników dla polskich pięściarzy chyba gdzieś na stepie w Mongolii.... :decayed::naughty:

[br]Dopisany: Kwiecień 02, 2011, 21:58:33_________________________________________________...Huck zaczął już 7 rundę ma problemy... :naughty: [br]Dopisany: Kwiecień 02, 2011, 22:58:13_________________________________________________...walka do d*py.. :thumbdown: Zbyszek Boniek by to lepiej rozegrał..... :decayed:

Opublikowano

Diablo średnio walczył..ale wygrał :kox:

Opublikowano

Szału nie było :confused4:. Dobrze że wygrał z tym tancerzem , ale sam wiele nie pokazał.

Opublikowano

taniec z gwiazdami tyle ze w ringu ... kiepska walka z obu stron ..remis jak dla mnie ,jezeli wogle bylo co punktowac.. jak na tym poziomie spodziewalem sie ciekawszej walki.. :thumbdown:

Opublikowano

Kiepska walka. Po Diablo spodziewałem się czegoś więcej. I jeden i drugi bez pomysłu na walkę. Obaj czekali na błąd przeciwnika. Nuda!!!

Opublikowano

Kiepska walka. Po Diablo spodziewałem się czegoś więcej. I jeden i drugi bez pomysłu na walkę. Obaj czekali na błąd przeciwnika. Nuda!!!

czyli nic nie straciłem,bo usnąłem,jak diablo wychodził do ringu... :decayed::wink4:
Opublikowano

Kiepska walka. Po Diablo spodziewałem się czegoś więcej. I jeden i drugi bez pomysłu na walkę. Obaj czekali na błąd przeciwnika. Nuda!!!

czyli nic nie straciłem,bo usnąłem,jak diablo wychodził do ringu... :decayed::wink4:

Ja się kimnąłem na stole w 11 rundzie. HAHAHA Takie były emocje :wink4:
Opublikowano

...a hymny były? bo coś mi się kojarzy :mysli:

Opublikowano

Diablo zaboksował taktycznie, bez szkody dla siebie.... ale od mistrza świata wymaga sie czegoś więcej :confused4:

Opublikowano

...a hymny były? bo coś mi się kojarzy :mysli:

HYHYHY Były, były

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.