Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Abraham chyba zakończy karierę,wielki Helmucki Król został po raz trzeci rozbity... :cool1:

Arreola jak zapowiadał sporo tłuszczu zrzucił ,było widać szybkość rąk ale brakowało jeszcze szybkości poruszania się na nogach, ogólnie zaprezentował się nie źle.... jeśli weżnie się za siebie to jeszcze może w ciężkiej zamieszać ... :hi:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koleś nie wykorzystał wczoraj życiowej szansy,wystawiali,go ciągle z młodymi bokserami niemieckimi,na galach w Hamburgu...teraz miał swoje 5 minut niestety....

http://bokser.org/_special_service_AleksKuziemski_level3_PL.jsp

Opublikowano
  • Autor

Koleś nie wykorzystał wczoraj życiowej szansy,wystawiali,go ciągle z młodymi bokserami niemieckimi,na galach w Hamburgu...teraz miał swoje 5 minut niestety....

http://bokser.org/_special_service_AleksKuziemski_level3_PL.jsp

...ale za to 46-letni Hopkins pokonał Pascala i został najstarszym Mistrzem Świata.... :hi:

.... Lebiediew w Moskwie znokautował w 10 rundzie Roya Jonesa Jr i to już chyba koniec kariery Roya po tym ciężkim nokaucie

...najlepszy był Pudzian..... :polew:

Opublikowano

Jones Jr myślałem, że już nie wstanie po nokaucie, ale dał rade

a Pudzian niech idzie tańczyć a nie na ring

Opublikowano

Lebedev vs. Jones Jr - świetna walka jak dla mnie - piękna technicznie i do tego ciekawie się oglądało :good: Sędzia niestety zachował się jak ostatni lamer, przez co Jones doznał tak ciężkiego KO :thumbdown:

Wcześniej oglądałem walkę Lebedev vs. Huck - szkoda Rosjanina, że go sędziowie tak oszukali :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Ewidentna walka dla Lebedev'a jak dla mnie w starciu z niemieckim tworem...

Opublikowano

pany może wy pomożecie, gdzie w internecie będę mógł kupić bilety na walkę Adamka? Wiem że jest jakaś stronka z biletami ale ni choooja nie mogę sobie jej przypomnieć

Opublikowano
  • Autor

Odbyła się konferencja prasowa.... KLICZKO-ADAMEK .....

...Kliczko martwcie się aby stadion do września był skończony a resztą to się ja już zajmę ..... :decayed:

Opublikowano

Na zdjęciach Kliczko wygląda jak nauczyciel wuefu z katolickiego gimnazjum :decayed: :decayed:

Opublikowano

Panowie są już do nabycie bilety na walkę Kliczko - Adamek :naughty: na http://www.eventim.pl/pl/ . Sprzedaż ruszyła wczoraj a już mało co zostało :wallbash:

Opublikowano

połowa z tych biletów poszła dla sponsorów, rodziny i organizatorów..zostały same kiepskie miejsca..nawet te najdroższe są średnie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj następna walka Super Six ... Carl Froch "Kobra" zmierzy się z Glenem Johnsonem....

a w Kopenhadze

Mehdi Bouadla - Mikkel Kessler

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

no i zaraz Cygan zrobi sieczkę :kox:

Opublikowano

Polacy dobrze wczoraj wypadli :good: . Miałem nadzieje że Cygan wygra przez nokaut a nie na punkty :confused4:

Opublikowano

ja też miałem taką nadzieję..ale Dawid musi zabawiać publiczność i oszczędzać przeciwników wiedząc że i tak każdą rundę wygrał...

Opublikowano

Może nie każdą ,był na deskach i był liczony .To mnie zaskoczyło i zepsuło jego wizerunek w tej walce. Ważne że wygrał .

Opublikowano

poza tym Cygan złamał rękę sobie w 2 rundzie i walczył do końca ze złamaną :wink4:

Opublikowano

No to prawdziwy twardziel z niego :good:

Opublikowano

Jak tam nastroje przed sobotą? :kox:

Opublikowano

qźwa ja mam wesele i nie zobaczę walki :(

w zakładach dają :

Wladimir Klitschko (UKR) - David Haye (UK) 02-07-11 21:00 1,40 51,00 2,70

ale fajnie by było jakby Władimir dostał :D

a tak na poważnie to teraz młodszy brat jest w dobrej formie więc powinien wygrać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

browar kupiony :naughty:

oto Kliczko przed walką

Pełną transmisję gali przeprowadzi TVP HD od godziny 20.45, natomiast główną walkę wieczoru od godziny 22.45 zobaczyć będzie można na TVP1 oraz TVP Sport.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.