Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a sędzia też dziwnie liczył .. powinien po tym prostym lewym zakończyć walkę bo potem to już ulica się robiła co ?[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 23:51_________________________________________________

i po walce wieczoru :kox:

i co? ktoś wygrał?

nasi wygrali :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasi wygrali :naughty:

wow-no to super :kox::wink4:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 00:11_________________________________________________eeee zaraz ,zaraz-a którzy to nasi :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasi wygrali :naughty:

wow-no to super :kox::wink4:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 00:11_________________________________________________eeee zaraz ,zaraz-a którzy to nasi :blink:

Jackiewicz i Kołodziej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czekam na powtórkę walki SERGIO MARTINEZ - PAUL WILLIAMS bo nie dotrwałem poległem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARTINEZ jest za***isty chciałbym go zobaczyć z Marquezem a później z Pacquiao.... :kox:

sobota będzie bardzo gorąca na pierwszy ogień KING ARTHUR ABRAHAM - CARL FROCH

a w nocy JUAN MANUEL MARQUEZ - MICHAEL KATSIDIS....

[br]Dopisany: Listopad 23, 2010, 23:06:09_________________________________________________za 30min ABRAHAM-FROCH...

chciałbym aby Froch wygrał ale będzie miał bardzo trudno wygrać na punkty u helmutów a po drugie to pewnie Abraham będzie chciał dzisiaj się pokazać z dobrej strony po ostatniej dyskwalifikacji i wygra przed czasem,dużo daje do myślenia bo imprezę organizuje Sauerland... :mysli:[br]Dopisany: Listopad 27, 2010, 23:01:27_________________________________________________...FROCH w pięknym stylu wygrał :good: :good: :good: :good: :good:

jakby nie było ma polską krew ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u helmutów a po drugie to pewnie

Nie wiem czy dobrze dosłyszałem ale walczyli w Finlandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę podawajcie wcześniej kiedy ,o której i na jakim kanale może obejrzeć te fascynujące walki. Nam poza granicami kraju jest trudniej coś znależć . Dzięki koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u helmutów a po drugie to pewnie

Nie wiem czy dobrze dosłyszałem ale walczyli w Finlandii.

...mała pomyłka Froch i jego promotor nie zgadzali się na walkę u helmutów ale całym organizatorem był Sauerland i dla tego myślałem że jednak Sauerland przekonał ich do walki u siebie walka odbyła się w Finlandii .... :wink4:

[br]Dopisany: Listopad 28, 2010, 11:43:39_________________________________________________

Panowie proszę podawajcie wcześniej kiedy ,o której i na jakim kanale może obejrzeć te fascynujące walki. Nam poza granicami kraju jest trudniej coś znależć . Dzięki koledzy.

...Albinek chyba musisz częściej tutaj zaglądać bo post o sobotnich walkach kto z kim był napisany 23/wtorek... :naughty:[br]Dopisany: Listopad 28, 2010, 11:49:16_________________________________________________ Co do walki to Abrahama nic nie zrobił.Walka z Dirrellem pokazała jak można Abrahama ograć i Froch zrobił to w pięknym stylu.Ciekawe co dalej z Abrahamem czy się jescze podniesie po dwóch przegranych w tak krótkim czasie... :mysli:

Co za walka!Marquez stary ale jeszcze ciągle jary, walka wyglądało

podobnie jak z Diazem.Katsidis posłał w 3 rundzie Marqueza na deski ale ten szybko się pozbierał.W wymianach był bardziej precyzyjny,jego ciosy były silniejsze.Natomiast Katsidis słabł z rundy na rundę,udawało mu się co prawda spychać Marqueza do lin ale przegrywał toczone tam wymiany.W 9 rundzie Marquez przeszedł do ataku i zaczął wprost dewastować Katsidisa.Dobrze,że sędzia przerwał tą masakrę,najprawdopodobniej uratował tym Katsidisowi dalszą karierę.

...to chyba będzie walka roku polecam obejrzenie powtórki .... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...