Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gościu walczył kilka lat temu jak z Adamkiem jak lew,a teraz się podłożył http://www.youtube.com/watch?v=0EdbKsVIAk4&feature=player_embedded#! :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zapowiada się gorąca noc .... :naughty:

na pierwszy ogień o 20,00 Marco Huck - Matt Godfrey a o 3 rano zacznie się gala gdzie będzie walczył Adamek - Grant ..... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi już jakiś czas temu multimedia zamieniła polsat sport i polsat sport extra na tvp sport i nsport.... i ch*j strzelił wieczory przy boksie.

trzeba będzie się wybrać do pubu tylko kto wysiedzi tam do 3 :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez mam mm i nieodbieram polsatu sport :( a taki dobry byl kanal tyle kuwa walk coodziennie a te dziady zabrali ehhh :thumbdown: gala sie zaczyna o 3 to pewnie bedzie walczyl kolo 5-6 znajac zycie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek wchodzi na ring o 4.00 a zacznie boksować pewnie o 4,30 bo :afro: Don King musi jeszcze nam wszystkim pomachać chorągiewkami... [br]Dopisany: Sierpień 21, 2010, 17:02:45_________________________________________________...no już się zaczęło... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam,nasi młócą?

na jakim to oglądata?

...ty i tak Tomeks nic nie rozumiesz... :gwizdanie: twój tata to na pewno ogląda dzisiaj Polsat sport ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam,nasi młócą?

na jakim to oglądata?

...ty i tak Tomeks nic nie rozumiesz... :gwizdanie: twój tata to na pewno ogląda dzisiaj Polsat sport ... :naughty:

no ojciec na bank ogląda :naughty:

ja nic nie rozumiem,chłopczyku,mój stary wpoił mi sporo rzeczy,ale te zapamiętałem najbardziej :cool1:

-nigdy,ale to nigdy nie zamykaj oczu

-zawsze zaciskaj pięści najmocniej jak potrafisz

-celuj na zawias

-uderzaj seriami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam,nasi młócą?

na jakim to oglądata?

...ty i tak Tomeks nic nie rozumiesz... :gwizdanie: twój tata to na pewno ogląda dzisiaj Polsat sport ... :naughty:

no ojciec na bank ogląda :naughty:

ja nic nie rozumiem,chłopczyku,mój stary wpoił mi sporo rzeczy,ale te zapamiętałem najbardziej :cool1:

-nigdy,ale to nigdy nie zamykaj oczu

-zawsze zaciskaj pięści najmocniej jak potrafisz

-celuj na zawias

-uderzaj seriami

-w końcowej fazie dokręcaj cios

...jak ci Łepski na spocie wali z liścia to zawsze masz zamknięte oczy ... :decayed: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamykam,ale Fazy ma od razu łzy w oczach :gwizdanie:

...prawie jak ty,gdy Monika podnosi rękę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamykam,ale Fazy ma od razu łzy w oczach :gwizdanie:

...prawie jak ty,gdy Monika podnosi rękę :gwizdanie:

Kryśka podnosi rękę wtedy gdy chce coś powiedzieć a ja zamykam oczy bo już wiem że palnie głupotę... :decayed:

Marco Huck szybko się rozprawił z murzynkiem... :> [br]Dopisany: Sierpień 21, 2010, 23:34:15_________________________________________________...teraz zostało czekać na Adamka... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby było dobrze :naughty::decayed:

...spokojnie Madas Adamek wygra :good:

...Grant przez 7 lat zrobił tylko 8 walk gdzie żadna z tych walk nie była transmitowana w telewizji :wallbash:

...Grantowi ktoś dobrze zapłacił i następne " wielkie nazwisko" zostanie powalone na deski. Adamek będzie miał w swoich bilansach same wielkie nazwiska a jak będą nazwiska to i w rankingu się idzie do góry i $$$.... :wink4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha właśnie na to liczę i miałem podobne zdanie ale zawsze wolę dmuchać na zimne ....

Adamek do boju :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem tak nabity że założyłem oddzielny wątek. Niech jakiś mod go skasuje :)

Adamek nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...