Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i tak wiadomo kto wygra :cool1:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

w sobote walka Adamka :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zapowiada się gorąca noc .... :naughty:

na pierwszy ogień o 20,00 Marco Huck - Matt Godfrey a o 3 rano zacznie się gala gdzie będzie walczył Adamek - Grant ..... :kox:

Opublikowano

gdzie bedzie mozna ogladac adamka ??? tzn na ktorym programie :naughty:

Opublikowano

gdzie bedzie mozna ogladac adamka ??? tzn na ktorym programie :naughty:

Na pewno na którymś Polsacie
Opublikowano

Z tego co wiem to na żywo w Polsat Sport, a retransmisja w Polsat

Opublikowano

A mi już jakiś czas temu multimedia zamieniła polsat sport i polsat sport extra na tvp sport i nsport.... i ch*j strzelił wieczory przy boksie.

trzeba będzie się wybrać do pubu tylko kto wysiedzi tam do 3 :decayed: :decayed:

Opublikowano

no wlasnie tez mam mm i nieodbieram polsatu sport :( a taki dobry byl kanal tyle kuwa walk coodziennie a te dziady zabrali ehhh :thumbdown: gala sie zaczyna o 3 to pewnie bedzie walczyl kolo 5-6 znajac zycie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Adamek wchodzi na ring o 4.00 a zacznie boksować pewnie o 4,30 bo :afro: Don King musi jeszcze nam wszystkim pomachać chorągiewkami... [br]Dopisany: Sierpień 21, 2010, 17:02:45_________________________________________________...no już się zaczęło... :naughty:

Opublikowano

jak tam,nasi młócą?

na jakim to oglądata?

Opublikowano
  • Autor

jak tam,nasi młócą?

na jakim to oglądata?

...ty i tak Tomeks nic nie rozumiesz... :gwizdanie: twój tata to na pewno ogląda dzisiaj Polsat sport ... :naughty:

Opublikowano

jak tam,nasi młócą?

na jakim to oglądata?

...ty i tak Tomeks nic nie rozumiesz... :gwizdanie: twój tata to na pewno ogląda dzisiaj Polsat sport ... :naughty:

no ojciec na bank ogląda :naughty:

ja nic nie rozumiem,chłopczyku,mój stary wpoił mi sporo rzeczy,ale te zapamiętałem najbardziej :cool1:

-nigdy,ale to nigdy nie zamykaj oczu

-zawsze zaciskaj pięści najmocniej jak potrafisz

-celuj na zawias

-uderzaj seriami

Opublikowano
  • Autor

jak tam,nasi młócą?

na jakim to oglądata?

...ty i tak Tomeks nic nie rozumiesz... :gwizdanie: twój tata to na pewno ogląda dzisiaj Polsat sport ... :naughty:

no ojciec na bank ogląda :naughty:

ja nic nie rozumiem,chłopczyku,mój stary wpoił mi sporo rzeczy,ale te zapamiętałem najbardziej :cool1:

-nigdy,ale to nigdy nie zamykaj oczu

-zawsze zaciskaj pięści najmocniej jak potrafisz

-celuj na zawias

-uderzaj seriami

-w końcowej fazie dokręcaj cios

...jak ci Łepski na spocie wali z liścia to zawsze masz zamknięte oczy ... :decayed: :>

Opublikowano

ja zamykam,ale Fazy ma od razu łzy w oczach :gwizdanie:

...prawie jak ty,gdy Monika podnosi rękę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja zamykam,ale Fazy ma od razu łzy w oczach :gwizdanie:

...prawie jak ty,gdy Monika podnosi rękę :gwizdanie:

Kryśka podnosi rękę wtedy gdy chce coś powiedzieć a ja zamykam oczy bo już wiem że palnie głupotę... :decayed:

Marco Huck szybko się rozprawił z murzynkiem... :> [br]Dopisany: Sierpień 21, 2010, 23:34:15_________________________________________________...teraz zostało czekać na Adamka... :gwizdanie:

Opublikowano

oby było dobrze :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

oby było dobrze :naughty::decayed:

...spokojnie Madas Adamek wygra :good:

...Grant przez 7 lat zrobił tylko 8 walk gdzie żadna z tych walk nie była transmitowana w telewizji :wallbash:

...Grantowi ktoś dobrze zapłacił i następne " wielkie nazwisko" zostanie powalone na deski. Adamek będzie miał w swoich bilansach same wielkie nazwiska a jak będą nazwiska to i w rankingu się idzie do góry i $$$.... :wink4: :>

Opublikowano

haha właśnie na to liczę i miałem podobne zdanie ale zawsze wolę dmuchać na zimne ....

Adamek do boju :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Już jestem tak nabity że założyłem oddzielny wątek. Niech jakiś mod go skasuje :)

Adamek nie da rady

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.