Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ku***a muszę przestac pić przez jakiś czas-tracę kontakt z rzeczywistościa...

pić :mysli:Dario wspominał o jakimś paleniu świństwa :naughty:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ku***a muszę przestac pić przez jakiś czas-tracę kontakt z rzeczywistościa...

pić :mysli:Dario wspominał o jakimś paleniu świństwa :naughty:

:gwizdanie: :song::wink4:
Opublikowano

Żużel jest spoko.Mam na Polsacie Ligę Angielską :naughty:

wiem ze jest spoko :good: , liga angielska to taka nasza polska 2 liga :wink4:

Opublikowano

Żużel jest spoko.Mam na Polsacie Ligę Angielską :naughty:

wiem ze jest spoko :good: , liga angielska to taka nasza polska 2 liga :wink4:

koło mnie w Berwick nawet dwóch Polaków jezdzi :naughty:http://www.berwickspeedway.co.uk/team_and_riders/
Opublikowano

w Bandytach jeździ jeden polak - Rajkoś , Rymel to Czech :gwizdanie:

Opublikowano

w Bandytach jeździ jeden polak - Rajkoś , Rymel to Czech :gwizdanie:

Makowski i Rajkowski-ten drugi jest "czystym" Polakiem-pierwszy z pochodzenia :wink4:
Opublikowano

w Bandytach jeździ jeden polak - Rajkoś , Rymel to Czech :gwizdanie:

Makowski i Rajkowski-ten drugi jest "czystym" Polakiem-pierwszy z pochodzenia :wink4:

ale ten "z pochodzenia" nie startuje z polską licencją ???

Opublikowano

Panowie nie ten temat... :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

A ja mam dziwne przeczucie że w jutrzejszym teleexpresie pokażą całą walkę :naughty:

Opublikowano

tutaj filmik z ważenia..

widać że Albert dobrze przygotowany również psychicznie :)

zadowolony jak nigdy :kox:

Się dziwisz :cool1:

..to walka jego życia :naughty:

niestety taki z niego pretendent do tytułu,jak z Gołoty laska z numerkiem.

Mam dziwne przeczucie,że nikt go po za Polską nie zna, a te jego napinki i podniecenie przekonują tylko świat,że Kliczko wybrał na przeciwnika Kelnera :gwizdanie:

Opublikowano

w Bandytach jeździ jeden polak - Rajkoś , Rymel to Czech :gwizdanie:

Makowski i Rajkowski-ten drugi jest "czystym" Polakiem-pierwszy z pochodzenia :wink4:

ale ten "z pochodzenia" nie startuje z polską licencją ???

szczerze-to nie wiem :embarrassed: ale chyba nie-dobra kończymy temat o speedwayu :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Kliczko musi w roku zrobić dwie obrony pasa więc Haye do dzisiaj nie dał odpowiedzi kiedy będzie gotowy, Adamek to dla niego za wcześniej poczeka jak Kliczko będzie miał 48 lat :naughty: Więc wziął Alberta bo musi walczyć aby nie zardzewieć...

I właśnie śmieszą mnie tacy co krzyczą czego oni nie dokonają w wadze ciężkiej a jak dochodzi co do czego to ten ma kontuzję tamten to jeszcze za wcześnie i rożne takie szkolne wymówki :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie nie obrazac Andrzeja bo kazdy na walki w nocy budzil sie i jak Andrzej mial forme to wielkim nogi miekly jak wchodzili znim do ringu - troche szacunku, wiec dajcie spokoj z ta nagonka na Endrju bo dal nam dobre emocje swego czasu(byl lepszy o Byrda, Bowe'a , uwczesnych mistrzow).

a dzis co ... pozostaje nam glosne ALBERT ALBERT !!! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

licze na dobra walke :good:

Opublikowano

Albert i tak długo zwytrzymał :decayed:

Opublikowano

no końcówka 10 rundy ... długo wytrzymał ale był niestety słabszy

Opublikowano
  • Autor

Ale walczył z wielkim mistrzem i nawet sobie radził,chciał bym Sosnowskiego z Adamkiem zobaczyć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.