Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 wygra :kox:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Następna walka 27 marca ARTHUR ABRAHAM vs ANDRE DIRRELL (Official Boxing Community Promo)

Będę kibicował Andre Dirrell wydaje mi się że ma szanse wypunktować Abrahama...

Ciekawe czy w Stasindzie mają Polsat Sport :mysli:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Haye obronil tytul :good: :good: jebniecie to on ma jak dwa Tomki :naughty:

Opublikowano

Haye obronil tytul :good: :good: jebniecie to on ma jak dwa Tomki :naughty:

W ogóle nieźle napierdzielał, Adamek jeszcze nie ma co startować do niego, i co najlepsze na sam koniec nie było nic widać po nim obić, a przeciwnik cały siny :decayed:

Opublikowano

Haye to moj ulubiony boxer ciezkiej. To jest prawdziwy "ciezki", jeden cios i oponent lezy. Tomek musi bic seriami jak w polciezkiej, przez co mi wogole do tej wagi nie pasuje- poszedl po kase. No ale zobaczymy ...

Opublikowano

Dobra walka była.

Dzięki Dominquez za przypomnienie :embarrassed:

Opublikowano

Haye ma daleko do prawdziwych władców wagi ciężkiej.

Wlaczyl z neandertalczykiem nie pokazal nic,wczoraj bylo lepiej ale w koncu wlaczyl z dziadkiem.

Opublikowano

Haye ma daleko do prawdziwych władców wagi ciężkiej.

czyli kogo ? bo oprocz niego sa tylko Kliczkowie... z Mikem, Holy'im, Lenoxem, Bowem, Alim juz walczyc raczej nie bedzie . A jesli chodzi o Kliczkow to sie wyjasni w ringu, mysle ze ma duze szanse. Obaj bracia to solidni boxerzy, swietna wschodnia szkola boxu ale ... troche nudnawi i niezbyt ruchliwi.

Mysle ze w tym roku sie przekonamy ile wart jest Hayemaker.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nooo.. panowie kto ogląda Masternaka a później Pawlika... :cool1:

Opublikowano

Nooo.. panowie kto ogląda Masternaka a później Pawlika... :cool1:

k**wa zapomniałem-dzieki wypsiu :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Nooo.. panowie kto ogląda Masternaka a później Pawlika... :cool1:

ku***a zapomniałem-dzieki wypsiu :wink4:

...to lukaj... :naughty:

[br]Dopisany: Kwiecień 18, 2010, 01:02:26_________________________________________________...już nima na cooo

Opublikowano

...i się naoglądałem... :wallbash: koniec walki

Opublikowano
  • Autor

...poczekamy na Pawlika... [br]Dopisany: Kwiecień 18, 2010, 01:03:58_________________________________________________Tu się zapowiadało ciekawie ...

wiedziałem że Dirrell wypunktuje Arthura :gwizdanie:

http://www.bokser.org/content/2010/03/28/090701/index.jsp

Opublikowano

ale oso chozi :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ale oso chozi :mysli:

...jak byś pił ze mną to by cię buzia nie bolała i byś wiedział o co chodzi :naughty:

Opublikowano

ale oso chozi :mysli:

...jak byś pił ze mną to by cię buzia nie bolała i byś wiedział o co chodzi :naughty:

tsza było być :cool1:

Opublikowano
  • Autor

...a nie przebierasz się za dziadygę i śmigasz po pomorzu.... :shocked:

c1e9c8d59020c1c1med.jpg

...Gili mi wszystko powiedział...

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: Kwiecień 18, 2010, 01:36:35_________________________________________________...noo została godzinka i zobaczymy co Pawlik pokarze... :naughty: [br]Dopisany: Kwiecień 18, 2010, 02:53:57_________________________________________________...i sędziowie wypunktowali dla Martineza...

Opublikowano
  • Autor

..."Chris, czemu masz tatuaż kupy? Bo sram".... :polew: :polew: :polew:

http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Chris-czemu-masz-tatuaz-kupy-Bo-sram,wid,12201848,wiadomosc.html[br]Dopisany: Kwiecień 23, 2010, 13:10:09_________________________________________________Kogo obstawiacie... Tomasza Adamka - Chris Arreola

dzisiaj jeszcze walka Dawid Kostecki - Giulian Ilie

Opublikowano

adamek :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.