Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Techcznie walczyl super, byl duzo szybszy i szczerze przyznam ze w niego watpilem , ale szczeke ma naprawde swietna . Szkoda ze oprocz szczeki nie ma takiego uderzenia , bo jak dla mnie walczy malo efektownie ( ato wlasnie lubi sie w wadze ciezkiej) Arreola nie zachwial ani razu , choc duzo ciosow ladowalo mu na glowie .

Fajnie sie Meksyk zachowal po walce ( z browarami w reku :> ) .

No nic czekam na walke z Haye , powinna byc ciekawa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek vs Arreola - walka do zassania:

downloadq.png

http://freakshare.net/files/hp5a8r69/Adamek.vs.Arreola.rmvb.html

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie walkę na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek vs Arreola - walka do zassania:

najs :kox:

bardzo szybka walka, tempo narzucili niezłe[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 23:01_________________________________________________Holyfield następnym rywalem dla Adamka?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek vs Arreola - walka do zassania:

najs :kox:

bardzo szybka walka, tempo narzucili niezłe[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 23:01_________________________________________________Holyfield następnym rywalem dla Adamka?? :mysli:

gdzieś słyszałem że Kliczko ale nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem, że Kliczko się nie skusi, bo za mało kasy od HBO. a Haye będzie unikał raczej :decayed:

Tak czy inaczej na październik hala w Newark zabookowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Adamek chce walczyć o tytuł musi pokonać Povetkina, zapewne z nim będzie walczył w październiku, międzyczasie walka z Holyfield'em jest bardzo możliwa. Walka o tytuł będzie prawie na 100% z Vitali-m, bo jest już starszy i z braci to właśnie go będą chcieli się pozbyć, natomiast Haye będzie bał się walczyć z Adamkiem, gdyż ma za dużo do stracenia( najpierw będzie chciał obronić tytuł z jakimiś pionkami żeby zarobić $$, później federacja przyciśnie go żeby walczył z kimś lepszym). Wychodząc dalej w rozmyśleniach, gdyby Adamek pokonał Vitali-ego, to później byłaby jedna z większych walk ostatnich lat z Wladimir-em który chciałby pomścić brata :> :> Jednakże są to tylko moje fantazje, które mam nadzieję się spełnią :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Adamek chce walczyć o tytuł musi pokonać Povetkina, zapewne z nim będzie walczył w październiku, międzyczasie walka z Holyfield'em jest bardzo możliwa. Walka o tytuł będzie prawie na 100% z Vitali-m, bo jest już starszy i z braci to właśnie go będą chcieli się pozbyć, natomiast Haye będzie bał się walczyć z Adamkiem, gdyż ma za dużo do stracenia( najpierw będzie chciał obronić tytuł z jakimiś pionkami żeby zarobić $$, później federacja przyciśnie go żeby walczył z kimś lepszym). Wychodząc dalej w rozmyśleniach, gdyby Adamek pokonał Vitali-ego, to później byłaby jedna z większych walk ostatnich lat z Wladimir-em który chciałby pomścić brata :> :> Jednakże są to tylko moje fantazje, które mam nadzieję się spełnią :naughty: :naughty:

:kox: :kox: :kox:

:kox: :kox:

nieźle to nakreśliłeś, z Povetkinem byłoby interesująco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie prawdziwa walka stulecia Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather :kox:

Floyd wygrał na punkty ostatnio z Mosleyem a Pac Men zgodził się na testy olimpijskie....

...ale będzie się działo... :kox::naughty:

Adamek rzuca wyzwanie najlepszym...troszkę Arreola go poobijał po walce od razu nie było tak mocno widać...

http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Adamek-rzuca-wyzwanie-najlepszym,wid,12234280,wiadomosc.html[br]Dopisany: Maj 05, 2010, 16:00:33_________________________________________________...jutro Diablo Włodarczyk ma rewanżową walkę jeśli wygra to będziemy mieli mistrza federacji WBC... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jutro Diablo Włodarczyk ma rewanżową walkę jeśli wygra to będziemy mieli mistrza federacji WBC... :kox:

Dokładnie. Moim zdaniem już za pierwszym razem był lepszy, ale cóż...

...sędziowie rządzą :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Krzysiu od jebał kawał dobrej ROBOTY... :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe walki :good: Ale w tej przed walką diablo sędzia dał ciała, za późno zareagował :kwasny: Ale ładnie chłopaki pocisnęli :good: Brawo Diablo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku zwątpiłem. Wyglądało, jakby Włodarczyk stracił kondycję. Na szczęście poszło za***iście. Naprawdę świetna walka, choć fanem Diablo nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku zwątpiłem. Wyglądało, jakby Włodarczyk stracił kondycję. Na szczęście poszło za***iście. Naprawdę świetna walka, choć fanem Diablo nie jestem.

...a ja myślałem że złapał jakąś poważną kontuzje ręki lub nadgarstka jak to często bywa w boksie jakieś złamanie jak zaczął tak dosłownie bez sensu klinczować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku zwątpiłem. Wyglądało, jakby Włodarczyk stracił kondycję. Na szczęście poszło za***iście. Naprawdę świetna walka, choć fanem Diablo nie jestem.

...a ja myślałem że złapał jakąś poważną kontuzje ręki lub nadgarstka jak to często bywa w boksie jakieś złamanie jak zaczął tak dosłownie bez sensu klinczować...

Dokładnie. Bez żadnego widocznego motywu klincz za klinczem. Zero inwencji. Naprawdę zacząłem się obawiać. Poszło jednak za***iście i chylę czoła przed Mistrzem Świata WBC :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, Diablo Włodarczyk był dobrze przygotowany kondycyjnie do tej walki :good:

Najważniejsze jest to że mamy Mistrza Świata Federacji WBC :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy słyszeliście o tym Panu, mój znajomy pochodzi z Czerska właśnie wygrał ważną walkę.

Mieszka aktualnie w Hamburgu i mówi,że chce być jak Darek Michalczewski..

http://www.bokser.org/content/2010/05/22/214753/index.jsp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...