Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem zdanie Sosnowski,to nie kelner,fajnie walczył,szybko i z najlepszym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Większość nie dawała mu szans na przetrwanie 4 rund ,dał rade do 10 rundy .Będzie z niego kiedyś mistrz.Walka była dobra :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Alberta za ambicje :good: Niestety umiejętności brakło :confused4: Gdy na RTL-u była walka Sosnowskiego to Polsat Sport w tym samym czasie powtarzał Adamka z Arreolą. Patrzyłem na Adamka i Sosnowskiego to Tomek z 2 razy szybszy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmitruk to pier***i głupoty jak Sosnowski chciał walczyć z Adamkiem to powiedział żeby lepiej wziął się za gotowanie a nie głupotach myśli...a tera słodzi w TV Albertowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albert mnie zaskoczyl, obrywal wyraznie ale dawal rade. Niech sie Tomek tak nie napina ze Dragonow Diabłow to on "zamiata" , bo Sosnowski dzis pokazal ze nie jest byle leszczem.

Wynik jak obstawialem po 4 rundach powiedzialem do kumpla 10 koniec, no i ... 10 :kwasny: .

Mysle ze Adamek z Sosnowskim mialby duze problemy i nie podjobym sie typowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba Was trochę ponosi, z tym, że Adamek by miał problemy z Sosnowskim :decayed: Albert zostawił dzisiaj serce w ringu i chwała mu za to, ale boks pokazał niestety marny. Technicznie i szybkościowo to Adamek jest lepszy o 2 klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem bo ogladalem 3 walki Adamka w ciezkiej i w zadnej mnie nie zachwycil niczym... Z Estrada... no moim zdaniem dostawal po ryju jak i Estrada, z Arreola ... unikal ciosow ale tez nic super nie pokazal. Adamek w ciezkiej znokautowal emeryta Andrzeja i jesli tak ma zdobyc mistrza no to dla mnie nudy . :gwizdanie:

Nie przecze Adamek technicznie i szybkosciowo jest lepszy od Alberta, ale to Ring weryfikuje wszystko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze Adamek z Sosnowskim mialby duze problemy i nie podjobym sie typowania.

bez przesady, Adamek z Witalijem ma naprawdę szansę.

Zobaczymy co pokarze z Grantem,bo to gościu rozmiaru Kliczków.

Główny atut Adamka,to,że nie jest jeden z najszybszych w wadze ciężkiej tylko jest najszybszy :cool1:

Druga sprawa,to że Albert zrobił wielki postęp,zaskoczył dziś wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek nie ma nokautującego ciosu, dostanie jeden,ale odda 3,lub 4 celne i punktuje,a to się liczy w boksie,nie tylko K.O's

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek+strzał Andrzeja,to był by mistrz świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albert nic ciekawego nie pokazal kliczko tez nie cisnal od samego poczatku jesli by walczyl w pierwszych rundach tak jak w ostatnich do albert by nie doszedl do 4 rundy.. byl spiety i to bylo widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek nie ma nokautującego ciosu, dostanie jeden,ale odda 3,lub 4 celne i punktuje,a to się liczy w boksie,nie tylko K.O's

no ale takie pykanie to w piorkowej nie w ciezkiej. Dla mnei krolem wagi Ciezkiej jest Mike i nie bylo lepszego boxera od niego. Strasznie lubie Holyfield'a ale to jednak Tyson nakrecil ten caly biznes swego czasu , zmiatajac rywali z ringu jak po uderzniu piorunem. Walki typu wygrana na punkty to mozna ogladac w lidze amatorskiej ale nie w wadze ciezkiej , tu musza byc knockdowny - Takie moje zdanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albert pokazał dzisiaj wielką klasę. nie klasę boksu, bo tu nie ma się co oszukiwać. Jeszcze kupa nauki przed nim. Pokazał za to, że mając serce do walki można wytrzymać z Kliczką 10 rund.

Brawo Albert :good:

A pro pos Adamka. Życzę mu jak najlepiej, ale jak czytam, że ma szansę z Vitalijem, to jakoś mi się śmiać chce. Z czym ma szansę? Szybkość ? OK. Jednak do tego trzeba jeszcze dołożyć siłę, a tego to Tomkowi jeszcze sporo brakuje. Nie mówię. Może za rok. Może za dwa. Na pewno nie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek nie ma nokautującego ciosu, dostanie jeden,ale odda 3,lub 4 celne i punktuje,a to się liczy w boksie,nie tylko K.O's

no ale takie pykanie to w piorkowej nie w ciezkiej. Dla mnei krolem wagi Ciezkiej jest Mike i nie bylo lepszego boxera od niego. Strasznie lubie Holyfield'a ale to jednak Tyson nakrecil ten caly biznes swego czasu , zmiatajac rywali z ringu jak po uderzniu piorunem. Walki typu wygrana na punkty to mozna ogladac w lidze amatorskiej ale nie w wadze ciezkiej , tu musza byc knockdowny - Takie moje zdanie :kox:

wielu bokserów wychodzi z tego samego założenia i niewsty przegrywają walki zdecydowanie na punkty,bo chcą się bić,a nie boksować...Areola się o tym też przekonał w ostatniej walce z Adamkiem... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik. Nie oszukujmy się. Adamek pasuje do wagi ciężkiej jak Audi A4 do Dejmoona :gwizdanie:

Gdzie mu do zawodników klasy Tysona, Holyfielda, czy Lewisa?

Wtedy były czasy prawdziwego Boksu. Dzisiaj poszturchają się napletami na ringu i mówią, że wygrywają na punkty :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bylem po walce z Chrisem w pelnym szoku i zaskoczony postawa Adamka. Ale dla mnie to nie jest box wagi ciezkiej !! tak to sobie mozna punktowac tam skad Adamek przylazl. W wadze ciezkiej chce ogladac mocne ciosy , wymiany , fajny box a nie partyzantke ! - od tego sa inne kategorie. Dlatego dla mnie Tomek w ciezkiej jest conajmniej dziwnym zawodnikiem, ai porownywanie go przez poniektorych do Holiego jest dla mnie smieszne.

Truckmaniac dobrze prawi , na punkty to sobie mozna wygrywac w piorkowej . Jak Adamek posadzi na deski jakiegos zawodnika w ciezkiej , i zrobi to naprawde klasowo to powiem ze jest niezly , poki co to dla mnie taki ... dziwny przypadek . - z calym szacunkiem do Tomka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik[/color][/b]. Nie oszukujmy się. Adamek pasuje do wagi ciężkiej jak Audi A4 do Dejmoona

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik[/color][/b]. Nie oszukujmy się. Adamek pasuje do wagi ciężkiej jak Audi A4 do Dejmoona

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :good:

Bo każdy może mieć swoje Audi, lecz nie każdy powinien :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko dziwi jak wielki wpływ ma Polska szkoła boksu. Każdy wychodzi spięty,książkowo trzyma gardę zero luzu w ringu,żadnych swoich akcji pełna dyscyplina,co mówi trener jest święte.

Brak zabawy w ringu,myślę,że dlatego niema nokautów,bo po co jeszcze koleś może skontrować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko 2010 do zassania:

Girls-Beautiful-Boxing.jpg

downloadq.png

http://rapidshare.com/files/393186152/kilczko-sosnowski.BTK.part1.rar

http://rapidshare.com/files/393186209/kilczko-sosnowski.BTK.part2.rar

http://rapidshare.com/files/393183916/kilczko-sosnowski.BTK.part3.rar

MIRROR

http://hotfile.com/dl/45537984/34717fc/kilczko-sosnowski.BTK.part1.rar.html

http://hotfile.com/dl/45539756/a0904d1/kilczko-sosnowski.BTK.part2.rar.html

http://hotfile.com/dl/45539425/180a101/kilczko-sosnowski.BTK.part3.rar.html

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie walkę na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...