Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podajcie linka gdzie mozna obejrzec walke :hi:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie bez jaj bylo juz setki razy

http://www.soccer-live.pl/

Bardzo chcialbym zeby Albert wygral ale uwazam ze jest to ... wielce malo prawdopodobne, Kliczko to nie jakis tam przybleda to jeden z najlepszych zawodnikow wagi ciezkiej .

Opublikowano

Albert solidnie się przyszkował na walkę - pot zalewał całą sale..ale czy to wystarczy ? raczej nie...doświadczenie oraz warunki fizyczne Kliczko ma znacznie lepsze..

chociaż chciałbym zobaczyć kliczko po raz 3 na pozycji przegranej :evil::decayed:

Opublikowano

kliczko po raz 3 na pozycji przegranej

Wg mnie on przegral tylko raz , a wlasciwie ... to trudno to tez nazwac porazka bo w walce z Byrdem doznal kontuzji reki i przegral przez TKO . Co do porazki z Lenoxem ... to tam Kliczko wygrywal walke ale dostal jedna torpede ktora rozciela mu luk brwiowy i sedzia przerwal walke.

Wiec ...tak naprawde nikt go tak do konca nie pokonal !! przez 41 walk tyle chyba ma?.

szanse Alberta oceniam na 2% bo moze mu wyjsc jakis cios zycia.

Opublikowano

z lenoxem ładnie miał twarz rozwaloną..wiem że nie było nokautu w obu walkach ale wynik jest wynikiem :)

więc 2 walki przegrane...porównując go do obecnych pięściarzy to nie ma sobie równych..

Niedługo Gołota wraca na ring zobaczymy co pokaże :decayed::polew:

Opublikowano

przez TKO . Co do porazki z Lenoxem ... to tam Kliczko wygrywal walke ale dostal jedna torpede ktora rozciela mu luk brwiowy i sedzia przerwal walke.

Wiec ...tak naprawde nikt go tak do konca nie pokonal !! przez 41 walk tyle chyba ma?.

niestety bądź stety zawsze jest ten pierwszy raz ;) człowiek nie maszyna zaczyna przegrywać z czasem :tongue4:

ja osobiście jestem za Sosnowskim ale wiem że będzie bardzo ciężko

Opublikowano

Niedługo Gołota wraca na ring zobaczymy co pokaże :decayed::polew:

Chyba będzie zamiast lasek nosił kartony z numerem rundy :decayed:
Opublikowano

tutaj filmik z ważenia..

widać że Albert dobrze przygotowany również psychicznie :)

zadowolony jak nigdy :kox:

Opublikowano

i kto wygrał?

Opublikowano

i kto wygrał?

ważenie ??? :kox: :kox: :kox:

walka to chyba dzisiaj , bedzie transmisja na C+Sport ??? bo cos w radio słyszałem :gwizdanie:

Opublikowano

Walka dzisiaj w nocy. Niestety Polsat dał d*py i trza bedzie ogladać w necie :wallbash:

Opublikowano

Walka dzisiaj w nocy. Niestety Polsat dał d*py i trza bedzie ogladać w necie :wallbash:

trza se było cyfre kupić :gwizdanie:

Opublikowano

Walka dzisiaj w nocy. Niestety Polsat dał d*py i trza bedzie ogladać w necie :wallbash:

trza se było cyfre kupić :gwizdanie:

Tia. Dla jednej walki, bo cała reszta i F1 są na Polsacie :tongue4:
Opublikowano

Tia. Dla jednej walki, bo cała reszta i F1 są na Polsacie :tongue4:

nie , przede wszystkim dla GP na żużlu :good::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mam jakieś dziwne przeczucie że dziś Sosnowski przegra

Opublikowano

mam jakieś dziwne przeczucie że dziś Sosnowski przegra

to pozbądź się tego przeczucia :naughty: i to szybko :decayed:
Opublikowano

a moze ktos poda linka gdzie mozna bedzie w necie obejrzec walke :hi:

Opublikowano

Tia. Dla jednej walki, bo cała reszta i F1 są na Polsacie :tongue4:

nie , przede wszystkim dla GP na żużlu :good::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Żużel jest spoko.Mam na Polsacie Ligę Angielską :naughty:
Opublikowano

to pozbądź się tego przeczucia :naughty: i to szybko

:decayed:

Opublikowano

i kto wygrał?

ważenie ??? :kox: :kox: :kox:

walka to chyba dzisiaj , bedzie transmisja na C+Sport ??? bo cos w radio słyszałem :gwizdanie:

k**wa muszę przestac pić przez jakiś czas-tracę kontakt z rzeczywistościa... :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.