Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wy tu pierdu pierdu, a jutro walczy Manny Pacquiao z Clotteyem :naughty:

na ejdżbijo ???

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wy tu pierdu pierdu, a jutro walczy Manny Pacquiao z Clotteyem :naughty:

na ejdżbijo ???

Nawet nie wiem, ale podejrzewam że Polsat Sport będzie transmitować.[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 18:27_________________________________________________http://polsatsport.pl/zapowiedzi.php :wink4:
Opublikowano

widzieliście wczoraj walkę bieniasa?? miałem nadzieję, ale wyszła kupa :confused4:

jednak ten angol za silny był

Opublikowano

widzieliście wczoraj walkę bieniasa?? miałem nadzieję, ale wyszła kupa :confused4:

jednak ten angol za silny był

Bienias to cienias. Brak mu serca.

Już z Parisem było widać. Miał gościa na widelcu od połowy walki, a nie mógł go skończyć, choć ten się już słaniał na nogach.

Opublikowano
  • Autor

Za chwilkę walka Powietkina a później Marko Huk mam nadzieje że będzie na co popatrzeć... [br]Dopisany: Marzec 13, 2010, 22:06:28_________________________________________________Powietkin roztrzaskał w pieknym stylu grubasa... teraz czas na Huka :naughty:[br]Dopisany: Marzec 13, 2010, 23:20:08_________________________________________________Huk zrobił to co Powietkin...o 3 rano czas na Pacquiao będzie się działo... :naughty:

Opublikowano

Huk zrobił to co Powietkin...o 3 rano czas na Pacquiao będzie się działo... :naughty

Dobra walka byłą :)

Czekam teraz na walkę Mannego.

Strasznie nakręcony jestem :decayed:

Opublikowano

na jakim kanale leci? :(

Opublikowano

na jakim kanale leci? :(

Polsat Sport Extra
Opublikowano

na jakim kanale leci? :(

Polsat Sport Extra

a ja myślałem że w polsat sport ale lipa :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Paqmen wygrał ale tylko na punkty,tym razem nie poszło mu tak łatwo...taki boks można oglądać :hi: [br]Dopisany: Marzec 14, 2010, 06:43:14_________________________________________________17 kwietnia walka Bernard Hopkins i Roy Jones Junior dwóch starych wyśmienitych pięściarzy...do czego doszło w tym boksie,stacje muszą płacić starym emerytom za walki bo nie ma co oglądać... :kox:

Opublikowano

widzieliście wczoraj walkę bieniasa?? miałem nadzieję, ale wyszła kupa :confused4:

jednak ten angol za silny był

Bienias to cienias. Brak mu serca.

Już z Parisem było widać. Miał gościa na widelcu od połowy walki, a nie mógł go skończyć, choć ten się już słaniał na nogach.

no z Parisem to ewidentnie było widać, że brakuje mu ciosu do wykończenia, wytrwały jest ale, ile można takie ciosy przyjmować :sick3: :sick3:

kwiecień ładnie się zapowiada :> :>

Opublikowano

Clottey vs Pacquiao

Piękna walka. Świetne ataki PacMana i wyśmienite obrony Clotteya.

Mimo braku rozstrzygnięcia przez KO, co wiadomo, lubimy najbardziej, to była w mojej ocenie jedna z najlepszych walk ostatnimi czasy.

17 kwietnia walka Bernard Hopkins i Roy Jones Junior dwóch starych wyśmienitych pięściarzy

Ta walka będzie w nocy z 3 na 4 kwietnia ;)
Opublikowano

Clottey vs Pacquiao

Piękna walka. Świetne ataki PacMana i wyśmienite obrony Clotteya.

Mimo braku rozstrzygnięcia przez KO, co wiadomo, lubimy najbardziej, to była w mojej ocenie jedna z najlepszych walk ostatnimi czasy.

17 kwietnia walka Bernard Hopkins i Roy Jones Junior dwóch starych wyśmienitych pięściarzy

Ta walka będzie w nocy z 3 na 4 kwietnia ;)

wróciłem z roboty o 3..oglądałem pierwsze walki a na Pacmana usnąłem :):confused4: jeszcze jednym okiem widziałem jak wchodzi na ring i kaput :kox:

Opublikowano

ja też nie dotrwałem,ale za to niedawno powtórkę obejrzałem... :gwizdanie:

Opublikowano

Clottey vs Pacquiao

Piękna walka. Świetne ataki PacMana i wyśmienite obrony Clotteya.

Mimo braku rozstrzygnięcia przez KO, co wiadomo, lubimy najbardziej, to była w mojej ocenie jedna z najlepszych walk ostatnimi czasy.

17 kwietnia walka Bernard Hopkins i Roy Jones Junior dwóch starych wyśmienitych pięściarzy

Ta walka będzie w nocy z 3 na 4 kwietnia ;)

wróciłem z roboty o 3..oglądałem pierwsze walki a na Pacmana usnąłem :):confused4: jeszcze jednym okiem widziałem jak wchodzi na ring i kaput :kox:

Hahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dosłownie identyczną sytuację miałem. Widziałem jak Manny wychodzi do ringu i film mi się urwał :decayed: :decayed:

Na szczęście wstałem przed 10, więc szybko wskoczyłem na Polsat Sport i co widzę...

...Dokładnie jak chłopaki wchodzą do ringu :decayed: :decayed: :decayed:

To się nazywa mieć fart :naughty:

Opublikowano

...Dokładnie jak chłopaki wchodzą do ringu

:blink: i ja jak przełączyłem,to czarny był już w ringu... :blink:
Opublikowano

...Dokładnie jak chłopaki wchodzą do ringu

:blink: i ja jak przełączyłem,to czarny był już w ringu... :blink:

Kobieca intuicja :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Kobieca intuicja

raczej męskie przeczucie... :tongue4::wink4:
Opublikowano

Kobieca intuicja

raczej męskie przeczucie... :tongue4::wink4:

:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Jak myślicie kto wygra Turniej SUPER SIX...

1 Arthur Abraham

2 Andre Ward

3 Jarmain Taylor

4 Mikkel Kessler

5 Carl Froch

6 Andre Dirrell [br]Dopisany: Marzec 14, 2010, 12:02:46_________________________________________________A to tak dla przypomnienia

Artur Abraham (31-0, 25 KO) zwyciężył z Jermainem Taylorem (28-4, 17 KO).

Carl Froch (obecnie 26-0, 20 KO) wygrał na punkty z Andre Dirrell (obecnie 18-1, 13 KO).

Andre Ward (21-0, 13KO) pokonał Mikkela Kesslera (42-2, 32 KO).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.