Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

... albo Lennox Lewis :good:

albo Mike :gwizdanie:

miał j**any coś w sobie , wygrywał walki w szatni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

waga ciężka to nokaut, a Tyson na początku kariery miał zamiast pięści młot dwuręczny :good:

to było widowisko,czasami kilku minutowe, ale po walce rozmawiało się o tych chwilach godzinami :kox:

Adamek,to mistrz techniki kombinacyjny i szybki boks jaki prezentuje jest ucztą dla fachowców, ale przeciętny kibic w wadze ciężkiej chce widzieć sztywne cielsko o bladej twarzy padające na matę z wpatrzonymi w sufit błędnymi oczami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waga ciężka to nokaut, a Tyson na początku kariery miał zamiast pięści młot dwuręczny :good:

to było widowisko,czasami kilku minutowe, ale po walce rozmawiało się o tych chwilach godzinami :kox:

Adamek,to mistrz techniki kombinacyjny i szybki boks jaki prezentuje jest ucztą dla fachowców, ale przeciętny kibic w wadze ciężkiej chce widzieć sztywne cielsko o bladej twarzy padające na matę z wpatrzonymi w sufit błędnymi oczami :naughty:

Zgadzam się w całej rozciągłości :good:

Jestem przeciętnym kibicem, a nie koneserem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waga ciężka to nokaut, a Tyson na początku kariery miał zamiast pięści młot dwuręczny :good:

to było widowisko,czasami kilku minutowe, ale po walce rozmawiało się o tych chwilach godzinami :kox:

Adamek,to mistrz techniki kombinacyjny i szybki boks jaki prezentuje jest ucztą dla fachowców, ale przeciętny kibic w wadze ciężkiej chce widzieć sztywne cielsko o bladej twarzy padające na matę z wpatrzonymi w sufit błędnymi oczami :naughty:

No niestety, ale tak właśnie jest - w wadze ciężkiej muszą być "zwłoki" po walce, dlatego L.Lewis był krytykowany za brak efektowności przez wielu. Nikt nie patrzył, że walczył może i mało efektownie, ale za to cholernie efektywnie.

Przypomina mi to starą szkołę boksu z bloku wschodniego. Lewy prosty i na nim reszta oparta :good:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 20:48_________________________________________________Szczerze, to ciekaw jestem rozwoju Adamka w HW. :mysli: Mam nadzieje, że się rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwołana, Pacquiao nie chce się zgodzić na pobranie krwi przed walką. Mayweather poradziłby sobie bez problemu... według mnie najbardziej utalentowany bokser wszech czasów (no może za Tysonem do którego mam sentyment)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj do Mike to ja mam niesamowity sentyment :kox: :kox: , wg mnie najlepszy boxer jaki kiedykolwiek walczyl w ciezkiej. Mial szybkosc pol-ciezkiego boxera, a cios tak mocny ze nikt przed nim i nikt po kim (jak do tej pory) nie mial takiego pierdo**. Szkoda ze mial z glowa problemy, i wpozniejszych latach z mobilizacja. Czasem mialem wrazenie ze wychodzil do ringu nie przygotowany i tylko szedl i szukal okazji zeby trafic . Jednak przed smiercia "ojca" bil takie kombinacje z taka szybkoscia ze goscie latali w powietrzu :decayed:

Adamek moim zdaniem nie zawojuje w ciezkiej. On wogole na ciezkiego nie wyglada :confused4: , budowy chlopaczka , plecy waskie... reka jakas taka chudziutka (mimo tych 100)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzylem na ta walke Adamka, to przeszlo mi wlasnie przez mysl ze taki Tyson z dobrych lat to by tam wpadl i obu na raz by wykonczyl w 30s. To fakt ze waga ciezka to juz nie to samo...

Po 30 s to on już by siedział w limuzynie i obrabiał dupeczkę jakąś :naughty: ale to fakt - świetny był. Szkoda, że go baba z "przyjaciółmi" rozkradli z kasy, charyzmy i serca do walki, które miał wcześniej.

Do tej pory nie mogę się otrząsnąć po tym co zobaczyłem po walce Tyson-Lewis, która miała być wielkim come back Mike;a :shocked:

Żeby chłop jego pokroju głaskał Lewisa i pozdrawiał jego mamę - nie miałem pytań.... :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to walczyl Kostecki

kozak na ringu i poza ;)

:good:

cygan jest czub i to niezły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to walczyl Kostecki

kozak na ringu i poza ;)

:good:

cygan jest czub i to niezły

Dodatkowo powiązany ze światem przestępczym,zresztą cygan ma to we krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo powiązany ze światem przestępczym,zresztą cygan ma to we krwi.

wielu ludzi biznesu jest powiązanych ze światem przestępczym,a jakoś nikomu to nie przeszkadza-Mike Tyson tez,a ilu kibiców ma :wink4: może nawet i miał jakieś kontakty-kogo to dziś obchodzi-jest bardzo dobrym pięściarzem i to jest ważne... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo powiązany ze światem przestępczym,zresztą cygan ma to we krwi.

wielu ludzi biznesu jest powiązanych ze światem przestępczym,a jakoś nikomu to nie przeszkadza-Mike Tyson tez,a ilu kibiców ma :wink4: może nawet i miał jakieś kontakty-kogo to dziś obchodzi-jest bardzo dobrym pięściarzem i to jest ważne... :wink4:

patrzmy na boksera przez pryzmat wygranych walk a nie tego co robi poza ringiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam nie interesuje co boxer robi poza ringiem, przeciez slubu nie bierzemy :polew: :polew:

Adamek np. Kocha blizniego i leje go po ryju - to jest milosc :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygan naprawdę się przyłożył do roboty i widać od razu efekty :good: jak tak dalej pójdzie to może troszkę namieszać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowiec powinien być przykładem dla innych.Sportowiec bandzior to zły przykład.Jak by groził lub gorzej zabił kogoś bliskiego tobie to co można mu wybaczyć bo jest dobrym bokserem :shocked:. Wtedy inaczej wyglądały by co nie które komentarze.Prawdą jest że pokazał klase ostatnim razem i bokser z niego niezły,ale teraz się wybiela ze swojej przeszłości.Po walce reklamował swoją stronke ale za diabła nie moge jej znależć,może podajcie link do niej jak ktoś ma.Ja znalazłem tylko tyle

Dawid "Cygan" Kostecki - z więzienia na ring bokserski

Rozmowa Dawidem "Cyganem” Kosteckim, bokserem z Rzeszowa, byłym młodzieżowym mistrzem świata, oskarżonym o kierowanie grupą przestępczą, czerpanie korzyści z nierządu i handel narkotykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc. Ja ogladam walke nie patrze mu w kieszen i nie sledze jego poczynian poza ringiem. Od tego sa brukowce, policja i inne tego typu organy.

Nie oceniam go jako czlowieka tylko jako boxera, tyle w temacie.

A to co robil /robi ... nie popieram !!! bo nie trawie takich ludzi, wiec kumplami dobrymi nie bylibysmy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja,wałczył naprawde dobrze :good:.W końcu oceniamy jego walke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...