Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hay pokaza tyle ze jest w zasiegu Adamka.

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hay pokaza tyle ze jest w zasiegu Adamka.

Moim zdaniem jak najbardziej... za kilka miesięcy. Adamek chyba jednak szybszy, ale musi popracować nad powerem.
Opublikowano

Hay pokaza tyle ze jest w zasiegu Adamka.

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ... No chetnie zoabcze taka walke ale ...nie dawal bym Tomkowi na dzien dzisiejszy wiekszych szans... Szybkosc podobna- nawet chyba ze wskazaniem na Haya... waga podobna - Haye wyzszy o 4cm. + dluzszy zasiag ramion. No i cios... a Haye ma ten cios naprawde Nokautujacy ... w przeciwienstwie do Tomka. D.Haye wiekszosc walk wygrywa przez K.O.

truckmaniac co do poswiecenia nie mialem tego na mysli przytaczajac ten link, natomiast miala to byc odpowiedz na pytanie czemu Haye walczyl tak a nie inaczej (poniekad).

Opublikowano

a Haye ma ten cios naprawde Nokautujacy ...

I slaba glowe.

Opublikowano

Powtórka walki na Polsat sport :)

Opublikowano

Jak za spierdalanie dają grubę miliony i jakiś tam pas, to zaczynam boksować :decayed:

Nogi długie mam. Spierdal...potrafię :polew:

Werdykt sędziów to jeden wielki wał, układ itd. CBA powinni tam wysłać.

Wróć!!! CBA tam było! Agent Tomasz musiał tam maczać palce :decayed:

Opublikowano

tja Agent Tomasz Adamek na pewno :naughty:

Opublikowano

Wiecie jak ta walka wyglądała ?

Jak amirykański wrestling...gdzie wszystko jest ustalone na miesiąc przed zawodami... :thumbdown:

Opublikowano

Tylko, że wrestling jest ciekawszy, dużo więcej się dzieje i fajniej skaczą :>

Opublikowano

a Haye ma ten cios naprawde Nokautujacy ...

I slaba glowe.

to fakt... nie ma mocnej szczeki jak Adamek ... nadrabia szybkoscia i ciosem :wink4: .

A tu co do walki ... Gmitruk obejrzal walke na spokojnie i jakos wg niego Valujev zadko trafial... :gwizdanie: :gwizdanie:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,7234775,Boks__Pomysl_Haye_a_na_tytul__Walnij_i_zmykaj.html

:gwizdanie:

Valujev v Haye

"390/64 - 16 proc. 143/98 - 68,5 proc." :gwizdanie:

powtorze sie... za czlapanie do przodu i machanie rekami w powietrze sedziowie nie punktuja :naughty:

Opublikowano

Valujew wcale nie trafial.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj w nocy walka Pacquiao z Cotto kogo obstawiacie :mysli:

Opublikowano

Dzisiaj w nocy walka Pacquiao z Cotto kogo obstawiacie :mysli:

Pac-Man :good:

Opublikowano

Również na Manego :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie może ktoś załatwić bilety na walke Gołota vs. Adamek? chciałbym obejrzec na żywo jak Gołota rozwala tego leszcza :decayed:

Opublikowano

Panowie może ktoś załatwić bilety na walke Gołota vs. Adamek? chciałbym obejrzec na żywo jak Gołota rozwala tego leszcza :decayed:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Panowie może ktoś załatwić bilety na walke Gołota vs. Adamek? chciałbym obejrzec na żywo jak Gołota rozwala tego leszcza :decayed:

dojebaleś piździe uszy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Panowie może ktoś załatwić bilety na walke Gołota vs. Adamek? chciałbym obejrzec na żywo jak Gołota rozwala tego leszcza :decayed:

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.