Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz lepiej? :decayed:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Dominik teraz jest bardzo dobrze :good: no nie Madas ...

Opublikowano

teraz to brzmi zajebczo :kox::evil:

Opublikowano
  • Autor

Niech już te afrykańskie zwisy kończą

Opublikowano

no już kurde niech Tomek wjeżdża na ring .... bo oczy mnie napieprzają ... a za c**jca nie pójdę spać :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 03:40_________________________________________________idę się położyć pod kołdrę bo piździ na tym krześle .... w ciepełku sobie popatrzę na walkę :naughty:

trzymajta się :cool1:

Opublikowano

Adam polecisz i uśniesz-zobaczysz... :cool1:

Opublikowano

no już kurde niech Tomek wjeżdża na ring .... bo oczy mnie napieprzają ... a za c**jca nie pójdę spać :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 03:40_________________________________________________idę się położyć pod kołdrę bo piździ na tym krześle .... w ciepełku sobie popatrzę na walkę :naughty:

trzymajta się :cool1:

No to twardy jesteś ,bo ja to sobie okno uchyliłem żeby nie kimnąć...

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie walka wyrównana i coś Tomek w 12 rundzie osłabł ciężko oddychał

:mysli: [br]Dopisany: Luty 07, 2010, 04:59:30_________________________________________________A jednak jednogłośnie dla Adamka

Opublikowano

taaaa... Wygral ale powiem szczerze ze ... dalej nie widze go w tej ciezkiej. Nie ma ciosu mocnego . Boxuje bardzo dobrze, bije kombinacje ale cos mi sie wierzyc nie chce ze mocniej uderza od RealDeal'a - to jakies chyba wymysly trenerskie zeby go podniesc na duchu.

w 12 troszke go mialem wrazenie przychwialo pare razy. Wylapal kilka tych sierpow ("pigul" :polew: :polew: ) .

tak czy inaczej Brawo Tomek. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dobra spadam na gałąź,wywalę się jak żaba na liściu i będę kimał do południa :hi:

Opublikowano

Adam polecisz i uśniesz-zobaczysz... :cool1:

nie było takiej opcji po kilku godz czekania ..... piłem sobie reda w wyrze ...

walka nie zachwyciła choć technicznie była ok ... Estrada jest elastyczny i ciężko Adamkowi było go trafić tak petardą .... i też zauważyłem że w 12 rundzie opadł z sił ..... ważne że wygrał i to zasłużenie :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

To już nie jest ten boks co kiedyś jak walczył Gołota... :gwizdanie:

Teraz ta walka Adamka wyglądała jak większy sparing,windują go na siłę w rankingu w górę $$$ robi swoje.Zobaczymy co będzie dalej, aby nie było powtórki z rozrywki jak w przypadku Andrzeja Gołoty że zarobią sobie na nim kasy a jak przyjdą walki o mistrzostwo np. Z Kliczko zaczną się porażki a jak widzimy Adamek zaczyna przyciągać publikę a to jest bardzo ważne w tym biznesie :hi:

Ale miejmy nadzieje że będzie wszystko OK :good:

Opublikowano

Adamek aktualnie 4 w rankingu za braćmi Klitschko i Haye' m :)

Opublikowano

Adamek ma może szanse zaistnieć, ale tylko dlatego, że dzisiaj waga cięzka jest słaba jak nigdy..., gdyby się urodził kilka lat wcześniej i boksował w czasach Lewisa, Tysona, Holyfielda, Gołoty, Moorera to wszyscy wyżej wymienieni by go zabili :)

Opublikowano

Adamek ma może szanse zaistnieć, ale tylko dlatego, że dzisiaj waga cięzka jest słaba jak nigdy..., gdyby się urodził kilka lat wcześniej i boksował w czasach Lewisa, Tysona, Holyfielda, Gołoty, Moorera to wszyscy wyżej wymienieni by go zabili :)

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Takie samo mam zdanie. Absolutnie nie mam nic do Adamka. Wręcz przeciwnie.

Jednak boks dzisiaj jakoś spada na psy :mysli:

Opublikowano

Adamek ma może szanse zaistnieć, ale tylko dlatego, że dzisiaj waga cięzka jest słaba jak nigdy..., gdyby się urodził kilka lat wcześniej i boksował w czasach Lewisa, Tysona, Holyfielda, Gołoty, Moorera to wszyscy wyżej wymienieni by go zabili :)

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Takie samo mam zdanie. Absolutnie nie mam nic do Adamka. Wręcz przeciwnie.

Jednak boks dzisiaj jakoś spada na psy :mysli:

i bracia Kliczko prezentując bardzo widowiskowy styl walki :thumbdown:

w wadze ciezkiej potrzebny jest ktoś taki jak Pac-Man :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Adamek ma może szanse zaistnieć, ale tylko dlatego, że dzisiaj waga cięzka jest słaba jak nigdy..., gdyby się urodził kilka lat wcześniej i boksował w czasach Lewisa, Tysona, Holyfielda, Gołoty, Moorera to wszyscy wyżej wymienieni by go zabili :)

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Takie samo mam zdanie. Absolutnie nie mam nic do Adamka. Wręcz przeciwnie.

Jednak boks dzisiaj jakoś spada na psy :mysli:

i bracia Kliczko prezentując bardzo widowiskowy styl walki :thumbdown:

w wadze ciezkiej potrzebny jest ktoś taki jak Pac-Man :wink4:

... albo Lennox Lewis :good:

Opublikowano

Adamek ma może szanse zaistnieć, ale tylko dlatego, że dzisiaj waga cięzka jest słaba jak nigdy..., gdyby się urodził kilka lat wcześniej i boksował w czasach Lewisa, Tysona, Holyfielda, Gołoty, Moorera to wszyscy wyżej wymienieni by go zabili :)

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Takie samo mam zdanie. Absolutnie nie mam nic do Adamka. Wręcz przeciwnie.

Jednak boks dzisiaj jakoś spada na psy :mysli:

i bracia Kliczko prezentując bardzo widowiskowy styl walki :thumbdown:

w wadze ciezkiej potrzebny jest ktoś taki jak Pac-Man :wink4:

... albo Lennox Lewis :good:

Oj tak, tak. Lennox, to mój zdecydowany ulubieniec :good:

Lubię też Tysona , ale z początków jego kariery

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.