Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

...ale wajha-normalnie oszukali Wałujewa... :confused4:

No niestety już chyba nie będzie takiego boksu zawodowego jak był w latach 90

Haye podobno podpisał kontrakt na warunkach Sauerland że jak wygra to obrony pasa będą w Niemczech więc coś nowego i kasa a tak była monotonność mistrz Wałujew

Robi się nędza z boksu :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

daj spokój normalnie ręce opadają... jedna z lepszych walk wałujewa a to ooo! je**ny angol już wcześniej wiedział że wygrał, miał za zadanie tylko nie być znokautowany... myślałem, że w tym boksie trochę się zmieniło ale nadal najważniejsza jest $$$$... się wku***łem tylko ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o godz. 3.00 został rewanż DAWSON - JOHNSON może tu będzie bez żadnego przekrętu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka nudna jak flaki z olejem , poza paroma przeblyskami Haya ktory jak trafial to mocno, nic ciekawego. Valujev to nie boxer to klaun... (no ta walka mu wyszla to fakt -wyjatkowo) ale dobrze ze wygral Haye - ja tam odpoczatku mu kibicowalem. Jest szybki potrafi mocno uderzyc , swietnie rusza sie wringu i wyglada jak boxer a nie worek ziemniakow . Troche ta walke zawalil bo mogl czesciej atakowac, tak jak w 12 gdzie ruskiem troche ruszylo. Tyle ze ciezko dobierac sie do takiego wielgusa - na niego to dobry bylby Mike :naughty: jakby w niego wszedl to byloby po gosciu...

Real Deal tez zostal oszukany i co ? powinien spokojnie wygrac na punkty . Taki juz ten boks jest. Wole Angola - bedzie ciekawiej. Z Ruizem moze miec ciekawa walke :naughty:

p.s. nie widze Adamka z takim D. Hayem ... :gwizdanie: on ma naprawde dobre pierdolniecie i jak trafi to kladzie na deski - chocby Tomka "Byk'a" :polew: , ktorego sponiewieral tak w 1szej rundzie ze nie wiedizal jak sie nazywa. Bonin przed ta walka mial 38 stoczonych chyba kolo 37 wygranych (ciekawe z kim :polew: :polew: ) a Haye dopiero w ciezkiej zaczynal. ...

Jednym slowem ..wynik niesprawiedliwy ale ... dobrze sie stalo (poprzednio Ruskiemu dali wygrana , wiec wychodzi oliwa :wink4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walka nudna- fakt... ale za to co pokazał haye nie powinien otrzymać pas- a WBA, żeby go dostać trzeba go wyrwać mistrzowi on tego nie zrobił, mało tego nawet się nie starał... według mnie walka ustawiona, potrzebują jakiegoś czarnego w rankingu żeby zwiększyć przypływ $$$...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za czlapanie po ringu do przodu i nietrafianie punktow sie nie przyznaje :gwizdanie: , Valujev moze i chcial ale co ztego ... pare razy trafil ale tak to tylko szedl do przodu . Zreszta co tu porownywac...technicznie Haye to IMO swietny boxer i zrobi kariere :good: . Chetnie zobacze go z Adamkiem ... ktoremu ostatnio sodowa do glowy uderzyla i pierdo...takie kocolapy ze sie sluchac nie da.

p.s. przypomnialo mi to troche przedostania walke Michalczewskiego... tez Tiger szedl do przodu ale co z tego jak go tamten wypunktowal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walka nudna- fakt... ale za to co pokazał haye nie powinien otrzymać pas- a WBA, żeby go dostać trzeba go wyrwać mistrzowi on tego nie zrobił, mało tego nawet się nie starał... według mnie walka ustawiona, potrzebują jakiegoś czarnego w rankingu żeby zwiększyć przypływ $$$...

i ja tak uwazam,zawsze zasada wygrania pojedynku o Pas Mistrza,bylo -"sprac Mistrza",zeby nikt nie mial wątpliwosci,kto nim jest,a tu-takie "pykanie",punktowanie-owszem-fajnie sie to oglada,ale w ciezkiej kategorii wagowej,uwieńczeniem sukcesu i zdobycie Pasa Mistrza-powinien byc K.O....nikt nie mialby zastrzezen...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za czlapanie po ringu do przodu i nietrafianie punktow sie nie przyznaje :gwizdanie: , Valujev moze i chcial ale co ztego ... pare razy trafil ale tak to tylko szedl do przodu . Zreszta co tu porownywac...technicznie Haye to IMO swietny boxer i zrobi kariere :good: . Chetnie zobacze go z Adamkiem ... ktoremu ostatnio sodowa do glowy uderzyla i pierdo...takie kocolapy ze sie sluchac nie da.

p.s. przypomnialo mi to troche przedostania walke Michalczewskiego... tez Tiger szedl do przodu ale co z tego jak go tamten wypunktowal ...

nie będę się kłócić ale czy za 20 ciosów i cała walkę na wstecznym dostaje się pas najlepszej federacji? odpowiedz sam.. Valujev po prostu już się wysłużył i przestał przynosić zyski, więc trzeba było go zmienić. ja mam osobistą niechęć do tego angola bo nie lubię cwaniaków co dużo mówią a mało robią(najlepiej jakby nic nie mówił a ładował jak torpeda na ringu), jeśli chodzi o Adamka to hmmm niech wraca do junior ciężkiej gdzie odnosił sukcesy... a jeśli chodzi o haye to wygra z jakimiś leszczami 3 walki w niemczech (tak jak ma w kontrakcie), a z każdym z braci Kliczko dostanie ostry łomot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem, o czym wy do mnie piszecie. Chyba dwie różne walki ogladaliśmy.

Wygrał gość, który przez 12 rund sp***dalał przed rywalem i przez tyleż rund udało mu się stworzyć 1 (słownie: jedną) groźną sytuację.

Porażka.

Nie pamiętam, która to była walka, ale padł tam dobry tekst.

Steve Wonder by to lepiej wypunktował :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie boxowaliscie kiedys? myslicie ze latwo jest walczyc z wyzszym o 25cm !! przeciwnikiem... Tylko niewielu potrafilo... Holyfield lepiej zawalczyl z Valujevem a jednak go orzneli - widac bylo ze Valujev jest teraz lepiej do walki przygotowany. Teraz orzenli Valujeva...moze nie tyle orzneli ale pokazali mu ze boxer z niego marny, jedyne co to warunki fizyczne. Jakby byl nizszy o 10-15cm to by dostawal od Hayego. Co do ... Kliczkow vs Haye... hmm mam mieszane uczucia. ... Juz widzialem jak Corrie Sanders dawal sobie dobrze rade z Wladimirem ... fakt ze bylo to jakis czas temu ...ale szybkoscia poslal ukrainca na dechy w pieknym stylu ( i jakos wszyscy byli zaskoczeni..) takze nie przekreslal bym Haya... jest kozaczek z niego ale podoba mi sie jego styl i ma czym uderzyc.

p.s. czy ktos liczyl na to ze Valujev sie bedzie cofal majac takie warunki fizyczne ???????... :gwizdanie: no przeciez to jest oczywiste ze bedzie szedl do przodu i wyprowadzal swoje lewe proste... - wolne jak cholera... Zreszta co tu mowic...Haye ma taki styl tak samo walczyl z Boninem tak samo walczyl z Carlem Thompson'em- z ktorym zreszta przegral mimo ze go lal niemilosiernie ,tak samo bil z Barrettem.

truckmaniac jaka grozna sytuacje stworzyl... wielki czlapacz i clown boxu ?? Wazacy 50kg wiecej zawodnik majacy poltorej glowy przewagi ... ani razu nie zachwial Hayem ... czy nie uwazasz ze to troche za slabo na boxera z takimi warunkami ?? bo ja tak ...

Gdzies byl jakis film z valujevem na silowni jak wyciska i mu sie rece trzesa jak galareta przy 2 talerzach po stronie (czyli pewnei 100kg) Ew. 120kg jesli to byly 25kg, przy masie 150kg uwazam ze ten gosc nawet sily nie ma bo ja taka 120 pchne z 8-10razy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Wałujew się już wypalił i była nuda a Haye wniesie coś nowego w wadze ciężkiej.On to może powiedzieć że w kategorii junior ciężkiej nie miał już o co walczyć i z kim bo wszystko wygrał i w ciężkiej zaczyna walki od czołówki a nie tak jak nasz Król ADAMEK :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Wałujew się już wypalił i była nuda a Haye wniesie coś nowego w wadze ciężkiej.On to może powiedzieć że w kategorii junior ciężkiej nie miał już o co walczyć i z kim bo wszystko wygrał i w ciężkiej zaczyna walki od czołówki a nie tak jak nasz Król ADAMEK :tongue4:

Krol Adamek oszalal... :polew: :polew:

Haye na 22 walki do tej , wygral 21 przez K.O w jednej polegl .

Nie wiem ja uwazam ze moze zniego byc prawdziwi mistrz jak sie nie zatraci gdzies, i za pare lat .. bedzie rozdawal karty w ciezkiej[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 01:51_________________________________________________

wygra z jakimiś leszczami 3 walki w niemczech

Nie wiem czy J.Ruiz to taki leszcz ... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haye przypomina mi styl i te białe buciki jak Lennox Lewis uwielbiałem go oglądać większość ważniejszych walk białe obuwie podobno przynosiły mu szczęście.

Za 30min następna gala :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haye przypomina mi styl i te białe buciki jak Lennox Lewis uwielbiałem go oglądać większość ważniejszych walk białe obuwie podobno przynosiły mu szczęście.

Za 30min następna gala :>

Mialem to pisac ze ma cos w sobie z Lenoxa... :naughty:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 02:06_________________________________________________no i Chad sie obronil :naughty: . Walka jakas porywajaca nie byla ale nie dziwie sie ze Dawson wypunktowal Adamka, szybki jest jak cholera no i mankut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv. Ja nigdzie nie napisałem, że Valujev jest dobrym bokserem. Mało tego. Zgadzam się z Tobą, że jeśli ocenić technikę, to Valujeva trudno nazwać bokserem. Trzeba mu jednak przyznać, że poczynił spore postępy. Pisałeś o za***iście wolnych lewych. Przypomnij sobie jakie one były wcześniej :decayed: W porównaniu z tym to wczoraj widzieliśmy mega szybkość. Haye jako zawodnik jest o kilka klas lepszy od Valujeva. Niestety w boksie to wszystko ma znaczenie.

Haye wiedział z kim będzie walczył. Valujev nie urósł od ostatniej walki.

Cała walka nudna jak flaki z olejem. Obaj przez 11 rund punktowali, ale Valujev był agresywniejszy.

Ostatnia runda zdecydowanie dla Haye'a. Piekny lewy sierpowy. Ale gdzie on był przez 11 rund?

Przy jego szybkości nie powinien mieć problemów z dotarciem do twarzy Valujeva. Okazało się jednak, że zamiast solidnie przygotować sie do walki wolał cwaniaczyć, jak to on nie wbije Valujeva w ziemię. Wystarczyło, że Valujev poprawił trochę szybkość i po każdej serii ciosów chował się za gardą i cały plan szlag trafił. Tak własnie zachowywał się Haye na ringu. Jakby nie miał żadnego pomysłu na tą walkę.

Ja również, jak któryś z Kolegów wcześniej pisał, uważam, że Mistrza trzeba pobić, a takiego wrażenia nie mam po wczorajszej walce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również, jak któryś z Kolegów wcześniej pisał, uważam, że Mistrza trzeba pobić, a takiego wrażenia nie mam po wczorajszej walce.

Zawsze tak było a raczej powinno być :wink4:

Pamięta ktos z Was walke Valujeva z Holyfieldem? Holy był zdecydowanie lepszy, szybszy a jednak przegrał bo właśnie nie pobił "mistrza" Nie lubie Valujeva, ale wczorajszy werdykt to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba każdy się zgodzi, że ten pas bardziej należał się dla Holyfield-a niz dla Heya... ale to już chodzi o $$, Holy nie przyniósłby zysków takich jak haye

Panowie boxowaliscie kiedys?

tak
Gdzies byl jakis film z valujevem na silowni jak wyciska i mu sie rece trzesa jak galareta przy 2 talerzach po stronie (czyli pewnei 100kg) Ew. 120kg jesli to byly 25kg, przy masie 150kg uwazam ze ten gosc nawet sily nie ma bo ja taka 120 pchne z 8-10razy :naughty:

po pierwsze siła wyciskanie nie idzie w parze z siła ciosu... po drugie dla kogoś o długich rękach zawsze będzie trudniej wycinać ciężar niż dla tych o krótkich

Obczajcie który Adamek w rankingu: http://www.boxrec.com/ratings.php?sex=m&division=Heavyweight :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również, jak któryś z Kolegów wcześniej pisał, uważam, że Mistrza trzeba pobić, a takiego wrażenia nie mam po wczorajszej walce.

Zawsze tak było a raczej powinno być :wink4:

Pamięta ktos z Was walke Valujeva z Holyfieldem? Holy był zdecydowanie lepszy, szybszy a jednak przegrał bo właśnie nie pobił "mistrza" Nie lubie Valujeva, ale wczorajszy werdykt to nieporozumienie.

Zgadzam się z tobą slaweq ale jakby Holy wygrał to nic nowego by nie wniósł do wagi ciężkiej bo on tak naprawdę zdobył już wszystko i promotorzy nie mieli by z tego KASY.Wydaje mi się że czekali na jakąś wschodzącą gwiazdę jak HAYE który potrafi się sprzedać i robi dobry show,Wałujew już wywalczył swoje nic ciekawego nie pokazał tylko punktowanie lewym prostym stała taktyka i wszystkie walki takie same. Teraz jak nie zmieni swoich walk gdzie będzie trochę emocji to nikt nie będzie płacił za jego walki.Podobnie jak i RUIZ zmienił styl walki i zaczęli się nim interesować i może się mu uda ponownie zdobyć pas.Aby więcej takich jak HAYE RUIZ i może zacznie się coś znowu dziać w wadze ciężkiej jak to było w latach 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba każdy się zgodzi, że ten pas bardziej należał się dla Holyfield-a niz dla Heya... ale to już chodzi o $$, Holy nie przyniósłby zysków takich jak haye

Panowie boxowaliscie kiedys?

tak
Gdzies byl jakis film z valujevem na silowni jak wyciska i mu sie rece trzesa jak galareta przy 2 talerzach po stronie (czyli pewnei 100kg) Ew. 120kg jesli to byly 25kg, przy masie 150kg uwazam ze ten gosc nawet sily nie ma bo ja taka 120 pchne z 8-10razy :naughty:

po pierwsze siła wyciskanie nie idzie w parze z siła ciosu... po drugie dla kogoś o długich rękach zawsze będzie trudniej wycinać ciężar niż dla tych o krótkich

Obczajcie który Adamek w rankingu: http://www.boxrec.com/ratings.php?sex=m&division=Heavyweight :naughty: :naughty:

Tu sie zgadzam pas RealDealowi sie nalezal za walke z czlapaczem, bardziej niz Hayemu.

Tu truckmaniac odpowiedz na Twoje pytanie gdzei byl Haye http://www.sport.pl/boks/1,64992,7232989,Boks__Haye_pobil_olbrzyma_Walujewa_ze_zlamana_reka.html

jesli to prawda... to chyle mu czola ponownie :naughty:

Co do sily ciosu i wyciskania ... to tak sila ciosu troche nie idzie w parze z wyciskaniem, ale przyzwoity boxer wagi ciezkiej wyciska 130-150kg (Adamek ponad 130kg jak wazyl do 200funtow) . Sila ciosu to plecy , barki (sila fizyczna, te elementy biora udzial przy wyciskaniu na plaskim... ) technika (cios z wychodzi ze skretu i z nog) i szybkosc ... odpowiedni moment i precyzja (ktory z tych ma Valujev ? -- zasiag ramion ? i ciezka reke przez to ze ma ona 5m ) . Dlugie rece...wiedzialem ze ktos to napisze :wink4: tak masz racje Matthew1309 to przeklada sie na wynik wyciskania ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ja nie podważam tego, że Haye jest dobrym bokserem.

Przed walką sercem byłem za jego zwycięstwem.

Cały czas chodzi mi o to, że nie wygrał tej walki. Wbrew opinii sedziów.

A co do odpowiedzi na moje wczesniejsze pytanie, to nie jest konkurs kto sie bardziej poświęcił, tylko kto komu wpierdoli. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...