Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kliczko sie z nim bawił nawet nie pokazał połowy tego co potrafi teraz czekamy panowie do sierpnia na adamka vs Grant dobry przeciwnik na przetarcie przed kliczko dla tomka :cool1:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Grant próbuje wrócić do boksu od 2003 roku stoczył 8 walk i wszystkie wygrał.Ale przez 7 lat tylko 8 walk co to jest za pięściarz teraz z tego Granta podobno walczy tylko jak ktoś mu dobrze zapłaci.

Więc Adamek będzie walczył z Grantem co mu z dobrych lat tylko bilans został :gwizdanie:

Adamek wygra i mam nadzieje że będzie walkę z Kliczko lub Heya

Opublikowano

..mam nadzieję,że po drodze będzie Holy...

Opublikowano

miał byc holi ale bedzie grant wzrostem podobny do kliczko wiec lepszy na przetarcie niz holi-i pewnie kasa tez lepsza dlatego on :thumbdown:ale fajnie by było ich razem zobaczyc

Opublikowano

ale po co walka z dziadkiem Holyfieldem (nie ujmujac mu serca i kondycji ), zeby "zbic" duze nazwisko ? dla mnie to zenada, mogl walczyc z nim 12 lat temu to by 4 rundy przeboksowal . Teraz to niech lepiej walczy z dobrymi rywalami a nie z jakimis emerytami i gosciami co wracaja do boxu po paru dobrych latach przerwy.

Opublikowano

teraz może dojść do walki Saleta vs Gołota :kox: to będzie walka :evil:

Opublikowano

walka Pudzianvs Saleta żeby już Mariusz nie był bity prze obcych :-)

Opublikowano

teraz znowu nowość..

Najman vs Saleta :)

Najman wyrwał dziewczynę Salecie :)

Opublikowano

Raczej Gołota Salecie czy odwrotnie :cool1::decayed:

Opublikowano

teraz może dojść do walki Saleta vs Gołota :kox: to będzie walka :evil:

Daj spokój . Toz to trąca geriatrią :naughty:
Opublikowano

Raczej Gołota Salecie czy odwrotnie :cool1::decayed:

nie Najman Salecie wyrwał dziewczyne..

a tutaj zdjęcie:

15320yc.jpg

mają walczyć na gali ksw we wrześniu :kox:

Opublikowano

Raczej Gołota Salecie czy odwrotnie :cool1::decayed:

nie Najman Salecie wyrwał dziewczyne..

a tutaj zdjęcie:

15320yc.jpg

mają walczyć na gali ksw we wrześniu :kox:

to już są jakieś jaja,o kobietę się teraz będą bić??? nie ma lepszych powodów? :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

Raczej Gołota Salecie czy odwrotnie :cool1::decayed:

nie Najman Salecie wyrwał dziewczyne..

a tutaj zdjęcie:

15320yc.jpg

mają walczyć na gali ksw we wrześniu :kox:

to już są jakieś jaja,o kobietę się teraz będą bić??? nie ma lepszych powodów? :gwizdanie: :wink4:

Czego się nie robi, żeby tylko zainteresować sobą media.

Wszystkie inne argumenty się wyczerpały.

Opublikowano

no to by było chyba najlogiczniejsze wytłumaczenie... :wink4:

Opublikowano

no to by było chyba najlogiczniejsze wytłumaczenie... :wink4:

Innego nie widzę.

W sumie Nejman nigdy w mediach nie istniał, a po Salecie i jego "Gadżety Salety" mogę sie spodziewać wszystkiego. Gość sie po prostu stoczył.

Dobrze, że jeszcze w pornusach nie gra :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

...oni w pornolach przecież im łodyga nie dyga :thumbdown: Adam Małysz to tak... :decayed:[br]Dopisany: Czerwiec 05, 2010, 06:12:12_________________________________________________Dzisiaj w nocy walka o pas WBA Miguel Angel Cotto i Yuri Foreman,będzie dobra walka bo z Cotto zawsze są dobre walki :hi:

Opublikowano

no to by było chyba najlogiczniejsze wytłumaczenie... :wink4:

Innego nie widzę.

W sumie Nejman nigdy w mediach nie istniał, a po Salecie i jego "Gadżety Salety" mogę sie spodziewać wszystkiego. Gość sie po prostu stoczył.

Dobrze, że jeszcze w pornusach nie gra :gwizdanie:

..co ty Saleta jest swietny...widziałem już jakiś czas temu jego walkę z bezmieśniowym turkiem, który w 40stej swojej walce pierwszy raz znokautował gościa..właśnie Saletę :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzisiaj w nocy walka o pas WBA Miguel Angel Cotto i Yuri Foreman,będzie dobra walka bo z Cotto zawsze są dobre walki :hi:

czuje że będzie bardzo dobra walka :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj w nocy walka o pas WBA Miguel Angel Cotto i Yuri Foreman,będzie dobra walka bo z Cotto zawsze są dobre walki :hi:

czuje że będzie bardzo dobra walka :)

na tej gali będzie walczył Paweł Wolak a o 21.45 w niemcowni będzie walczył Cunninghamem - Troyem Ross więc sobotni wieczór zapowiada się ciekawie :naughty:

Opublikowano

NO_W0.jpg

Wrócę jeszcze chwilę do Alberta :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.