Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

ten komentator to musi być jakiś gorol, tak zaciąga strasznie!!

...gorol ze śląska ...

Pierwszą walka się szybko skończyła ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

trza kompa wyłączyć bo potem mi się wstawać nie będzie chciało z wyra do stolika :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza kompa wyłączyć bo potem mi się wstawać nie będzie chciało z wyra do stolika :evil:

...że to nie ma pilotów do kompa...

...ja tam w trudnych przypadkach mam naszykowany kij od mopa i wyłączam nim włącznik w przedłużaczu i jest po problemie... :decayed: [br]Dopisany: Sierpień 22, 2010, 03:45:09_________________________________________________...to nara Madas ... :hi:[br]Dopisany: Sierpień 22, 2010, 03:45:52_________________________________________________...no nareszcie przedstawienie czas zacząć... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się dotrwać, padam na pysk[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 05:18_________________________________________________o k**wa, zbije go :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Grant jak na początek ma dobrą taktykę stoi na środku ringu i obraca się w okuł swojej osi i kuje lewym prosty...przed Adamkiem dużo pracy :mysli:[br]Dopisany: Sierpień 22, 2010, 05:26:44_________________________________________________Adamka uratował gong.....

[br]Dopisany: Sierpień 22, 2010, 05:45:19_________________________________________________...cienko z Adamki jest porozbijany :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek wygrał ale tak naprawdę to przegrał tą walkę :kwasny: z Kliczko nie ma żadnych szans ...Kliczko Granta znokautował a ciosy Adamka na Grancie nie robiły żadnego wrażenia.... :kwasny:

waga ciężka nie dla Adamka.... :gwizdanie:[br]Dopisany: Sierpień 22, 2010, 06:14:04_________________________________________________...spadam na gałąź... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrał jednogłośnie ale wrażenie na mnie nie zrobił tym razem ..... te opóźnienia mnie już wkurzają ....

trzeba śniadanie iść szamać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrał jednogłośnie ale wrażenie na mnie nie zrobił tym razem ..... te opóźnienia mnie już wkurzają ....

trzeba śniadanie iść szamać :decayed:

...siema Madas smacznego ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba walka była. Sędziowie wypunktowali dla Adamka, bo jakaś przyszłość jeszcze przed nim, to można trochę zarobić.

Walka słaba. Moim zdaniem na remis.

Z drugiej strony dobrze się stało. Widzi teraz Tomasz, że jeszcze dłuuuuga droga przed nim.

Z Kliczkami póki co ma szansę tylko jak poczeka kilka lat, aż przejdą na emeryturę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Adamek vs. Michael Grant 2010 do zassania:

Girls-Beautiful-Boxing.jpg

downloadq.png

http://www.fileserve.com/file/R4aESaD/Adamek.vs.Grant.rmvb

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie walkę na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była powtórka na polsacie dzisiaj. Dobrze, że nie czekałem bonie było na co patrzeć. Kliczko go zgniecie jak robala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była powtórka na polsacie dzisiaj. Dobrze, że nie czekałem bonie było na co patrzeć.

...na pewno jak się ogląda na żywo nawet w TV to są emocje przynajmniej dla mnie... :kox:

...powtórki to nie to samo... takie lizanie lizaka przez szybę wystawową... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...powtórki to nie to samo... takie lizanie lizaka przez szybę wystawową... :naughty:

Czym to się różni ? niczym, jakie emocje przed tv ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...powtórki to nie to samo... takie lizanie lizaka przez szybę wystawową... :naughty:

Czym to się różni ? niczym, jakie emocje przed tv ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

...tym że nie znam wcześniej przed oglądaniem przebiegu walki z mediów lub opisów z forum .... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...