Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ten komentator to musi być jakiś gorol, tak zaciąga strasznie!!

...gorol ze śląska ...

Pierwszą walka się szybko skończyła ... :decayed:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trza kompa wyłączyć bo potem mi się wstawać nie będzie chciało z wyra do stolika :evil:

Opublikowano
  • Autor

trza kompa wyłączyć bo potem mi się wstawać nie będzie chciało z wyra do stolika :evil:

...że to nie ma pilotów do kompa...

...ja tam w trudnych przypadkach mam naszykowany kij od mopa i wyłączam nim włącznik w przedłużaczu i jest po problemie... :decayed: [br]Dopisany: Sierpień 22, 2010, 03:45:09_________________________________________________...to nara Madas ... :hi:[br]Dopisany: Sierpień 22, 2010, 03:45:52_________________________________________________...no nareszcie przedstawienie czas zacząć... :naughty:

Opublikowano

udało się dotrwać, padam na pysk[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 05:18_________________________________________________o k**wa, zbije go :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

...Grant jak na początek ma dobrą taktykę stoi na środku ringu i obraca się w okuł swojej osi i kuje lewym prosty...przed Adamkiem dużo pracy :mysli:[br]Dopisany: Sierpień 22, 2010, 05:26:44_________________________________________________Adamka uratował gong.....

[br]Dopisany: Sierpień 22, 2010, 05:45:19_________________________________________________...cienko z Adamki jest porozbijany :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

jak tam walka?

Opublikowano

nie jest za ciekawie.... jednak Adamek w tej wadze nie ma powalającego ciosu

zaczął wreszcie lewym sierpowym walić!! ye ye

Opublikowano
  • Autor

Adamek wygrał ale tak naprawdę to przegrał tą walkę :kwasny: z Kliczko nie ma żadnych szans ...Kliczko Granta znokautował a ciosy Adamka na Grancie nie robiły żadnego wrażenia.... :kwasny:

waga ciężka nie dla Adamka.... :gwizdanie:[br]Dopisany: Sierpień 22, 2010, 06:14:04_________________________________________________...spadam na gałąź... :hi:

Opublikowano

..... jego mać padłem pyskiem w wyrko o 1:30 ;(

Opublikowano

...czyli wygrał?...

Opublikowano

tak wygral na punkty ale szalu nie bylo...

Opublikowano

wygrał jednogłośnie ale wrażenie na mnie nie zrobił tym razem ..... te opóźnienia mnie już wkurzają ....

trzeba śniadanie iść szamać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wygrał jednogłośnie ale wrażenie na mnie nie zrobił tym razem ..... te opóźnienia mnie już wkurzają ....

trzeba śniadanie iść szamać :decayed:

...siema Madas smacznego ... :naughty:

Opublikowano

Słaba walka była. Sędziowie wypunktowali dla Adamka, bo jakaś przyszłość jeszcze przed nim, to można trochę zarobić.

Walka słaba. Moim zdaniem na remis.

Z drugiej strony dobrze się stało. Widzi teraz Tomasz, że jeszcze dłuuuuga droga przed nim.

Z Kliczkami póki co ma szansę tylko jak poczeka kilka lat, aż przejdą na emeryturę :decayed:

Opublikowano

Tomasz Adamek vs. Michael Grant 2010 do zassania:

Girls-Beautiful-Boxing.jpg

downloadq.png

http://www.fileserve.com/file/R4aESaD/Adamek.vs.Grant.rmvb

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie walkę na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

Opublikowano
:notworthy:
Opublikowano

Była powtórka na polsacie dzisiaj. Dobrze, że nie czekałem bonie było na co patrzeć. Kliczko go zgniecie jak robala.

Opublikowano
  • Autor

Była powtórka na polsacie dzisiaj. Dobrze, że nie czekałem bonie było na co patrzeć.

...na pewno jak się ogląda na żywo nawet w TV to są emocje przynajmniej dla mnie... :kox:

...powtórki to nie to samo... takie lizanie lizaka przez szybę wystawową... :naughty:

Opublikowano

...powtórki to nie to samo... takie lizanie lizaka przez szybę wystawową... :naughty:

Czym to się różni ? niczym, jakie emocje przed tv ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

...powtórki to nie to samo... takie lizanie lizaka przez szybę wystawową... :naughty:

Czym to się różni ? niczym, jakie emocje przed tv ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

...tym że nie znam wcześniej przed oglądaniem przebiegu walki z mediów lub opisów z forum .... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.