Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

...i co druga połowa walki i KO... :good:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak jak mówiłem. W sumie od 4 rundy to juz był show dla publiki.

Kliczko jest wielki :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

...jak wam się widzi walka Władek - Adamek ...

Opublikowano

kiepska walka byla peter, konczy juz kariere bo nie ma nic do pokazania chyba ze bedzie walczyl z adamkiem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 00:00_________________________________________________

...jak wam się widzi walka Władek - Adamek ...

wladek wygrywa przez KO :):hi:

Opublikowano

...jak wam się widzi walka Władek - Adamek ...

ciężko :kwasny:
Opublikowano

...jak wam się widzi walka Władek - Adamek ...

Daj spokój. Komedie to w kinie, a nie w ringu :decayed:

16 października Vitalij vs Briggs :naughty:

Opublikowano
  • Autor

...jak wam się widzi walka Władek - Adamek ...

ciężko :kwasny:

...nara Madas walne sobie jeszcze browarki i idę na gałąź...

...dobrej nocy panowie... :hi:

Opublikowano

dzięki również za wspólne kibicowanie chłopaki :)

Opublikowano

...a pas murzyn chociaż oddał?...

Opublikowano

Dzięki chłopaki za wspólne kibicowanko.

Do następnego :drinks:

Opublikowano

gdzies w internecie mozna dzisiaj ogladac walke wilka?? bo wiem ze leci na c+ ale nie mam tego kanalu.. :thumbdown:

Opublikowano

zaczęła się walka Wilka :) jest dobrze po 1 rundzie :naughty:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 22:47_________________________________________________liczonko :kox: :kox: i koniec :shocked::kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 22:48_________________________________________________WILK :kox: :kox:

Opublikowano

szkdoa ze maciec dal tylko na remis.. :no:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie nie oglądaliście gali z Anglii gdzie walczył Enzo Maccarinelli po lewym sierpie znalazł się na deskach i wstał ale nie wiedział gdzie jest i co tam robi a sędzia bez żadnych pytań ponowił walkę i Enzo został bardzo ciężko znokautowany normalnie tragedia :wallbash: :wallbash: :wallbash:

...to już jest po karierze naprawdę wielkiego pięściarza ... :hi:

...jeszcze dzisiaj w nocy gala z USA Shane Mosley (46-6, 39 KO) spotka się z Sergio Morą (22-1-1, 6 KO). Były champion trzech kategorii będzie się działo ... :kox::naughty:

Opublikowano

Wypsiu nie dałóem rady fizycznie przetrwać - 3 piwka zrobiły swoje .... :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Madas nie masz czego żałować nic ciekawego żaden nie próbował zaryzykować walczyli coś w stylu Adamka PUNKTOWANIE skończyło się na remisie :thumbdown:

Ale za to mój ulubieniec Alvarez pokonał przez nokaut Baldomira który nigdy nie przegrał przez KO a walczył z takimi jak Cotto ,Foreman...

Alvarez jest pupilkiem Oscara De La Hoyi i Oscar jest jego promotorem chłopak ma nie spełna 20 lat .... :hi:

Madas teraz leci powtórka na Polsat Sport....[br]Dopisany: Wrzesień 19, 2010, 12:51:07_________________________________________________...tutaj jest 3:00 min jak Alvarez nokautuje Baldomira ... :hi:

saul canelo alvarez vs carlos tata baldomir sep.2010- 2da.part.

Opublikowano

będzie wymiatał :)

Opublikowano

do przodu Polsko ooo, ale z playbacku gosciu jedzie, eeh :polew:

ale hutkowski pokazal troche zawzietosci, szkoda ze zabraklo odobiny do jednomyslnej wygrranej

Opublikowano

ostro zapodał piosnke .... a amerykanie aż tańcowali :evil:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 00:02_________________________________________________kurcze jaja sobie robią z tymi hymnami śpiewanymi :polew: :polew:

Opublikowano

A nie pokazali na widowni Pozka :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.