Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Adamka już nie ma, nie ma pracy nóg i nie już ta koordynacja.Pineska ładnie podziękował Adamkowi za promocje a TV i promotorzy zapłacili za występ wałek jakich mało .... :naughty:

Edytowane przez wypsiu

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No, i to bylo do przewidzenia. Trzeba promowac nowe talenty.

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Liczyłem na szpilę minimalnie...sprawdziło się. Niech młodzi przejmują pałeczkę i przynoszą zwycięstwa z yobcokrajowcami.

Opublikowano

Liczyłem na szpilę minimalnie...sprawdziło się. Niech młodzi przejmują pałeczkę i przynoszą zwycięstwa z yobcokrajowcami.

:good:

Opublikowano

I jeszcze raz pablo, poklony w twoja strone :notworthy:

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Zaraz przenoszę się za wielką wodę tam jest boks dla prawdziwych mężczyzn a nie oglądam tu z wami jakieś popierdółki ... :wink:

Opublikowano

wypsiu kto tam walczy :read:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Jak to kto ? Hopkins - Kovaliev !

Zawiodłem się licząc, że Adamek wygra, ale w pewnym stopniu Sołdra i Sulęcki osłodzili gorycz porażki Adamka - tak jak Tomek napisał: Adamek ma już najlepsze lata za sobą.

Najlepsi byli kibole Craksy : na hali ciemno a tu nagle wchodzi grupa kiludziesięciu koksów pozasłanianych i nagle wszystkie światła się zapalają ha ha ha :)

W trakcie walki odpowiednio dopingowali pinezkę wołając np. "Szpilka cw*l, albo Wisła to stara k... :)

http://postimg.org/image/6xgmekez1/

Edytowane przez Biszczan

Opublikowano

Dobrze że walka wieczoru (Sołdra - Kostecki) była wcześniej bo nie dałbym rady wytrzymać całej tej gali. W sumie Cygan mnie zaskoczył bo nie wiedziałem że już jest na wolności i że będzie walczył.

Się chłop nie zmienił, a może się pogorszyło :kwasny: Myślałem że się trochę ogarnie po tym wszystkim. Szkoda.

najlepszy Borek: "Dawid zawsze chce ukraść show" w końcu to cygan :decayed: :decayed: :decayed:

Aha, jeszcze express KO Syrowatki warte obejrzenia

Edytowane przez mech15

Opublikowano

A mi lapik padl przez instalowanie jakiegos programu , ku@wa mac ,macie macie jakiegos linka zeby sobie obejrzec teraz?

Opublikowano

Jak ktoś chce to moge wrzucić całą walke na neta ;)


Adamek - Szpilka

Wideo: 720x400

Czas trwania: 51 minut

http://przeklej.org/file/zLgyhP/Walka.AVI.avi

Edytowane przez shakal

Opublikowano

wrzuć, sam chętnie ściągne

Opublikowano

link 2 posty wyżej :wink:

Opublikowano

Nie chce sie pobrac ehhhhh

Opublikowano

u mnie zasysa ;)


Wideo: 720x400

Czas trwania: 51 minut

http://przeklej.org/file/zLgyhP/Walka.AVI.avi

Myślałem, że to walka Sołdra-Kostecki, a to wrzuciłeś Adamek-Szpilka --> DEL

Opublikowano

Myślałem ze o nią chodziło


Wysłane z iPhone

Edytowane przez shakal

Opublikowano

To co?Nie wiesz co sciagasz?

Opublikowano

Kovalev zdominował Hopkinsa :) szacun dla Aliena, ale z drugiej strony Sergey Kovlaev - nie chcę prorokować, ale ten facet zmiecie Stevensona, o ile ten zechce w ogóle z nim walczyć (brakujący pas ma właśnie Superman) :) Teraz przydałaby się walka z kimś z dwójki Pascal/Stevenson, a następnie ze zwycięzcą walki Głażewski-Brahmer (walka 6.12 o pas WBA). Ciekawe jak Fonfara by się zaprezentował w starciu z Rosjaninem ? Jest też pomysł żeby Kovalev zawalczył z Golovkinem albo Wardem w superśredniej.

Opublikowano

o której walka Kliczko Pulev?


już wiem, polsat sport 20,30

Opublikowano

o której walka Kliczko Pulev?

już wiem, polsat sport 20,30

Dziś, da się obczaić na internecie gdzieś?.

Edytowane przez skrab

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.