Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie będzie transmisja na RTL i bez problemu znajdziesz w internecie.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie transmisja na RTL i bez problemu znajdziesz w internecie.... :wink:

Dzięki :hi:

ja mam polsat- więc nie muszę szukać w necie

Bardzo mnie to cieszy że masz polsat.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź weeb.tv - dla oglądania w jakości HD (720p) + bez zacinania trzeba się zarejestrować a pakiet na 3 dni kosztuje chyba 4zł ( dostep do C+, HBO itp) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yebnięcie ma, ale nudny jest. Stiverna pewnie pokona, Chisorę też, wątpię aby Wilder dał mu radę.

Za tydzień Pacquiao !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest nudny ta walka był bardzo dobra,jeśli ma przeciwnika wymagającego potrafi się za***iście przygotować i dać dobrą walkę i znokautować już w 5 rundzie takiego pięściarza jak Pulev .

http://youtu.be/rUdW4YluD5Y

Edytowane przez wypsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie walki Pacmana to chiałbym zobaczyć jak składa F.M Jr ale chyba gość sie boi o swój rekord jakie macie zdanie? dlaczego on nie chce walczyć z MP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że MP jest największym zagrożeniem dla Floyda a bardziej jego styl gdzie jest szybki i bije z różnych płaszczyzn i może znokautować w każdej chwili bo mocno bije.

Floyd bazuje już tylko na swoim stylu i refleksie a dawno nie wygrał przez nokaut,chyba ostatnia jego wygrana przez KO to walka z już rozbitym anglikiem Ricky Hattonem chyba w 2007 roku.

Oczywiście Manny popełnia błędy przy ataku co wykorzystał Marquez ale nie myślę aby Floyd był w stanie obecnie tak mocno trafić on tylko punktuje...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym właśnie problem, że nie wybierał sobie wymagających pięściarzy (prócz Povietkina i Haye'a). Wielkiego wyboru też tak naprawdę nie ma. Ostatnia walka która podobała mi się z jego udziałem była w 2005 roku z Peterem gdzie jakimś cudem przetrwał chyba trzy knockdowny i wygrał :) Boksuje mądrze no i w wieku 38 lat dbając o siebie prezentuje wysoką formę, ale to nie Holyfield, Tyson czy Lewis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie Holyfield, Tyson czy Lewis.

Tu się nie zgodzę,bo Witalij stoczył zajebistą walkę z Lewisem gdzie po zakończeniu kariery Lewis powiedział gdyby lekarz nie przerwał tej walki to chyba bym przegrał bo z rundy na rude byłem coraz słabszy(Lennox po tej walce zakończył karierę i nie wyszedł do rewanżu)

Kliczko boksują bardzo inteligentnie, jeśli jest przeciwnik który wychodzi tylko po kasę to nie lecą go zbombardować gdzie można nabawić się kontuzji ręki czy nadgarstka lub przyjąć w wymianie mocny cios.Ci co tak boksowali dawno zakończyli karierę i to w żałosnym stylu (nie licząc Lennoxa) ... ;)

Co do Pulewa chwała mu za to że chciał wygrać tą walkę i ryzykował, gdzie kilka razy wstrząsnął Kliczką ale słono za to zapłacił.

Ma połamany nos i pogruchotaną kość policzkową w wieku 35lat ta walka się mu na zdrowiu odbije..... :kwasny:

Edytowane przez wypsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można nie lubić stylu walki Kliczków, ale od jakiejś dekady- każdy mówi, że ich pokona, a jakoś do dziś najwięcej na taki temat mówi się przed każdą walką...bardzo mało po... :lol::grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...