Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

I co... boks sam się zabija, ok wygrywa Floyd, ale czym tak naprawdę uciekać pojedyncze ciosy, żaden z nich tak naprawdę nie drasniety, żeby chociaż się któryś zachwial..eh szkoda boksu, przeplacone przereklamowane

Dla mnie mogli dać remis bo nikt nikomu krzywdy nie zrobił a takie szachy to do amatorki w kaskach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Studio,po walce warzna wiadomosc: teraz zapraszamy wszystkich widzow na msze swieta.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz wszyscy wiemy dlaczego flojd nie chciał z nim walczyć kilka lat temu :D

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu miałbyś tak samo ciekawą walkę, z takim samym wynikiem... Jedynie pieniądz byłby mniejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca sie zgodzę

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca sie zgodzę

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Stawiam, że masz na myśli wynik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem Floyd pokazał klasę, wychodził kiedy chciał z ofensywy Pacmana. Większość ciosów kończyła się za barkach Mayweathera, kontrował porównywalnie do Filipińczyka, aczkolwiek pokazał jak zawsze swoje mistrzostwo defensywy. Powinien się cieszyć że dostał aż cztery rundy. PO tym śmiesznym komentarzu po walce, pewnie będzie starał się o rewanż.

Edytowane przez DaveDaveDave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że nie trzeba było szukać walki na necie, ale Olbrychski w studiu i Szczęsny jako komentator to tragedia :)

Floyd jak Chelsea :P

Jeśli jego ostatnia walka ma odbyć się na jesieni to chciałbym aby to był ktoś z trójki: Thurman, Khan, Garcia :) (Chyba, że wystartuje do Gołowkina :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olbrychski na mocnym zjeździe był, nie mogłem go słuchać. Było by dobrze gdyby dostalibyśmy jakieś relacje z narożników, aczkolwiek i tak dobrze bo mogłem obejrzeć walkę w HD na tvp1.

Edytowane przez DaveDaveDave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byla walka a nawet wygrana marketingu nad sportem.... :facepalm:

Jesli Floyd uwaza sie za takiego geniusza i udowadnia to walkami gdzie przeciwnicy sa zmuszani do robienia wagi pod niego,to niech on dla odmiany pojdzie kilka kg w gore i wyjdzie do Glowkina.

Edytowane przez wypsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam wrażenie, że cały świat przeprasza za to walkę i tłumaczą się wszyscy. DLACZEGO...??? Bo wszyscy czekali na show za 400mln a dostali... No właśnie to co zwykle siła marketingu zrobiła swoje, tylko boks na tym ucierpiał bo każdy został oszukany w jakiś sposób. Duuzy niedosyt!!!

Wmawia się ludziom ze to co drogie jest dobre, a gowno prawda bo każdy widział i zachwycanie się nad defensywa Floyda po walce stulecia uważam za porażkę boksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GGG mówił że może zejść do 70 jeśli dobrze pamiętam, ale Floyd nie ma z nim szans. Sila ciosu Kazacha jest zbyt wielka. Niech odchodzi czym prędzej na sportową emeryturę bo tego nie da się oglądać (Przynajmniej mnie nie pasjonuje jego defensywny styl walki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Floyd tylko kaleczy widowisko swoja za***ista technikom.

W sobotnia noc byla walka,polecam panowie.... :kox:


Dzisiaj Janik za Diablo w Moskwie ...;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Janik za Diablo w Moskwie ... ;)

Wiecie gdzie mozna zoabczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Łukaszu nie można było się wiele spodziewać. Nawet gby miał więcej czasu na przygotowania... Pewnego poziomu już nie przeskoczy. Bardziej nastawiałem się na Povietkin - Perez ale kubańczyk nie myślał za bardzo w ringu i Sasza szybko to wykorzystał. Teraz czas na Wilder - Povietkin :-) Chętnie zobaczyłbym też Rosjanina z Jenningsem.

Coś tu ucichło ostatnio...

Oglądał ktoś wczoraj Abraham - Stiegliz 4? Frampton - Gonzalez Jr bardzo dobra walka, zobaczcie koniecznie :) Arreola po wczorajszym remisie chyba zacznie być zapraszany na PBN ha ha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 sierpnia w Newark będzie polska noc.

Szpila vs Consuegra
Głowacki vs Marco Huck o tytuł mistrza WBO wagi junior ciężkiej
zaboksują też Sulęcki i Łaszczyk

:kox:

Szpila i Consuegra mają prawie taki sam bilans w tym po 14 nokautów, Szpila mówi, że obmyśla plan na mocny cios prawej ręki Kubańczyka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dzisiaj ogląd naszych "pięściarzy zawodowych" w USA...

Ja pier**le Główka nokautuje Huca .....Brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem, nawet postawiłem parę i wygrałem, tyle, zeby Głowacki zrobił to w 12 rundzie- byłbym dzisiaj weselszy :wink4::lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszałem o Główce jakieś 2 tygodnie temu,wydaje się,że to bokser jakiego dawno nie było,ma wszystko,technikę,szybkość,silne uderzenie i poukładane w głowie.

cała walka bez reklam

https://www.youtube.com/watch?v=ONfQtQ7dRdw

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...