Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro Wach-Powietkin.Jestem ciekaw w jakiej formie będzie Mariusz,bo w ostatnich walkach nic ciekawego nie prezentował.

Jutro święto Jedności Rosjan ustanowione przez Putina w rocznicę wygnania Polaków z Kremla, myślę że Povietkin wygoni Wacha z ringu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj w nocy Cotto - Canelo....Zapowiada sie za***ista walka....;)


Werdykt MASAKRA..No ale biznes robi swoje.Cotto w niedługim czasie przechodzi na emeryturę i dostał za tą walkę 15mil $ plus zyski z PPV.Canelo jest wschodzącą gwiazdą w grupie Złotego Chłopca i głównym koniem pociągowym,ale żeby aż taki jawny wałek zrobić żenada.Meksykanin w tej walce był bezradny,nie miał żadnego pomysłu na Cotto.
Walka Kliczko-Fury już w sobotę w Dusseldorfie. Transmisja od 21:00 w Polsacie Sport.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie baty.Ta walka nic wspólnego nie miała z boksem. Obydwoje wypadli żałośnie i powinni być nominowani do najgorszej walki o 4 pasy MS w ostatnim dziesięcioleciu.Fury nie powinien być MŚ tylko tymczasowym posiadaczem pasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliczko nie pokazał za wiele, ale fury wygrał walkę, chyba tylko dlatego, że udało mu się dotrwać do końca....czekam na rewanż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewanż będzie wyglądał tak samo ! Waga ciężka potrzebuje przewietrzenia i nowych czarnych pięści !
Czy w Ameryce zaczęło brakować rosłych czarnoskórych chłopów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej będzie dla wagi ciężkiej jak Kliczko zakończy karierę.Jesli tak będzie to w sumie prawie każdy ma szanse na zdobycie mistrzowskiego tytułu i zapisać sie w historii jako MS.Byłaby okazja zobaczyć kilka dobrych walk i coś by się ruszyło w ciężkiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie baty.Ta walka nic wspólnego nie miała z boksem. Obydwoje wypadli żałośnie i powinni być nominowani do najgorszej walki o 4 pasy MS w ostatnim dziesięcioleciu.Fury nie powinien być MŚ tylko tymczasowym posiadaczem pasów.

Ale,jednak przegrał na punkty jak by nie było.

tąpniete z LG F60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ednak przegrał na punkty
walka o tytuł powinna się zakończyć przez KO, albo zdecydowaną przewagą punktową, żeby nie było wątpliwości, czy "stary" mistrz jest jeszcze w formie, lub "pretendent" jest wystarczająco dobry, by nikt nie miał wątpliwości, co do werdyktu, a tutaj- to razem z walczącymi- nie byliśmy do końca pewni, kto tą walkę wygrał...i dlaczego... no pewnie teraz, coś się ruszy w ciężkiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewanż będzie wyglądał tak samo ! Waga ciężka potrzebuje przewietrzenia i nowych czarnych pięści !

Czy w Ameryce zaczęło brakować rosłych czarnoskórych chłopów ?

Kliczko był najbardziej strzeżonym mistrzem świata,myślę,że dla równowagi znalazło by się też kilku Słowian zwłaszcza ruskich.

Niestety potrwa to jeszcze trochę,bo musi się odbyć jeszcze żenada stulecia http://sportowefakty.wp.pl/boks-zawodowy/564178/oficjalnie-bedzie-rewanz-kliczko-vs-fury

Szkoda,bo wydaje mi się,że Fury jest łatwy do oklepania i mogło by się dużo dziać w ciężkiej.

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by też wziąć pod uwagę, że Władek zmaga się z depresją małżonki i ukraińskimi problemami - może przez to był taki zamulony w walce z Fury'm - fakt, że obaj wypadli słabo, ale Władek wyraźnie nie był sobą :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogromca kelnerów dziś walczy,a tu cisza :grin:

Wilder raczej nie spał na treningu,a Szpilka wygląda jak śledź w occie

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że szpilka zaliczy szybki i porządny nokaut. Może w końcu nabierze ogłady bo to co teraz reprezentuje swoim zachowaniem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgrzewanie atmosfery- dajmy szanse szpilce, może już jest gotowy, by być Mistrzem Swiata, wielu było pretendentów, którzy zachowywali się podobnie- niewielu zostało Mistrzami :wink4: Wilder też nie odbiega zachowaniem od Artura, jakby nie patrzeć- będzie ostra młócka w ringu- ale kto wygra? ciężko przewidzieć, obydwaj mają szanse, choć Wilder wygląda lepiej, ale i Szpilka chyba jest w swojej najlepszej formie- zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik zejdźmy na ziemię. .;) Pineska nawet w tak słabej wadze ciężkiej nie jest w stanie nic zrobić. W boksie zdarzają się niespodzianki, ale nie Cuda... Jego wyjazd wiąże się tylko i wyłącznie o ściągnięcie do USA kibiców widzów boksu. W Ameryce odradza się waga ciężka. Kiedyś Andrzej Fonfary była walka przed główna o pas . Po Andrzeja walce na głównej została połowa widzów...;) Ale jeśli chodzi o galę to zapowiada się ciekawie. W UK powrót Haye. W USA ciekawe walki Głazkow, Sulęcki....;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpilka-wilder o 3 na Polsacie w ppv? Czy darmo?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posturami to Wilder wygląda jak prawdziwy bokser, szpilka dużo gorszą posture ma

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...