Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wogóle to sobię myślę że jak Szpilka przegra to stajnia Wasilewskiego straci tego konia pociągowego.Diablo przegrał,Kołodziej przegrał..Jedyny króry może to pociągnąć to Kostecki,ludzie kochają psycholi.tak właśnie było ze Szpilką,tu walną Zimnocha,tam założył gejowskie majtki etcetera,etcetera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Raczej nic nie straci,niedorozwinięty nadal będzie na polskich ringach kreowany na mistrza .... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście obstawiam na Adamka ale nie jestem tego aż tak do końca pewien bo szpilka też jakiś słaby to nie jest a tak swoją drogą wiecie może na jakiej stronce w necie mogę znaleźć tą gale za free ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak widać :facepalm: Oglądałem 4 rundy więc może sobie pisać że chodzi, czy nie chodzi :D

Edytowane przez KOval81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weeb tv puszczaja ale strasznie muli.

Wezcie dajta jakis porzadny link bo czlowieka krew zalewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala jest transmitowana tylko i wyłącznie przez Polsat żadna inna stacja w europie i poza nią nie była tym sportowym wydarzeniem zainteresowana wiec będzie wam trudno o jakikolwiek link.Wszystko jest tylko i wyłącznie za kasę .... :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygan trochę jak Tyson ściskający Lewisa po walce, ale wynik słuszny - lekki zawód po ważeniu i próbach "zjedzenia" Sołdry :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gala jest transmitowana tylko i wyłącznie przez Polsat żadna inna stacja w europie i poza nią nie była tym sportowym wydarzeniem zainteresowana wiec będzie wam trudno o jakikolwiek link.Wszystko jest tylko i wyłącznie za kasę ....

Wypsiu trzeba dobrze poszukać :)
Oglądam w ok jakości i raz na kilka minut trzeba tylko odświeżyć i można oglądać cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...