Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeśli 12 runda będzie podobna do wszystkich jestem bardzo ciekaw werdyktu .

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Meeega walka,za***ista 12 runda,brawo!!

Opublikowano
  • Autor

Tym razem nie było przekrętu i było sporo emocji ....:naughty:

Opublikowano

po twarzy było widać, kto wygrał,a kto przyjął więcej... szkoda, ale werdykt, jak najbardziej zasłużony dla Ukraińca, choć 117-110, to chyba przerysowane lekko:wink:

Opublikowano

Adamek przyjął aż 212 ciosów

Opublikowano

ostatni raz widziałem go w takim stanie, po walce z Kliczką...:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda mi Adamka ale to było wiadome że nic w ciężkiej ciekawego nie zrobi....:kwasny:

Pamiętam jak przeszedł do ciężkiej i się woził że będzie wielki po rozbiciu starego schorowanego Gołotę,teraz się role odwróciły bo przecież Adamek dobrze się zna z Głazkowem.

Opublikowano

to już czas na emeryturę...:kwasny::wink:

Opublikowano
Szkoda mi Adamka ale to było wiadome że nic w ciężkiej ciekawego nie zrobi....:kwasny:

Pamiętam jak przeszedł do ciężkiej i się woził że będzie wielki po rozbiciu starego schorowanego Gołotę,teraz się role odwróciły bo przecież Adamek dobrze się zna z Głazkowem.

Mógł zostać w cruiser i toczyć dobre walki. Prędzej czy później spotkałby się z Huckiem, albo rudym...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Szkoda że nie mamy nikogo konkretnego w ciężkiej,obecnie ta waga jest na niskim poziomie i taki młody zawodnik jak Głazkow dobrze wyszkolony technicznie może to wykorzystać i zapisać się w historii.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Boks schodzi na psy zobaczcie szpile masakra

Opublikowano
Boks schodzi na psy zobaczcie szpile masakra

Ale piszemy tu o poważnych pięściarzach...:decayed:

Co do Adamka, to słyszałem też takie opinie, że wbrew pozorom teraz może dostawać ciekawe propozycje walk,

dlatego, że dla kogoś kto się pnie w górę w ciężkiej - taki Adamek ( który potrafi gromadzić tłumy na swoich walkach i TV wyłoży chętnie kasę) jest do przejścia, a zwycięstwo nad Adamkiem pójdzie w świat...

Moim zdaniem albo Góral pójdzie w tym kierunku ( 2-3 walki), albo zawita do Polski i stoczy kilka medialnych pokazówek :decayed:

Kasę już ma, jest ustawiony do końca życia.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No i adamek podejmuje rękawice :grin:

Tomasz Adamek idzie do polityki - Sport - WP.PL

Szkoda, że po fajnej karierze, kilku złych decyzjach, robi z siebie szm....

Opublikowano

Przecież Solidarna Polska leży i kwiczy, utonie razem z nią...

Opublikowano

Za tydzień Pacquiao - Bradley 2 ! :) Macie swój typ na ten pojedynek ?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Za tydzień Pacquiao - Bradley 2 ! :) Macie swój typ na ten pojedynek ?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Bez względu na wynik walki wygranym będę ja,

pokonam trudny sześciopak... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co on qurwa za bzdury wygaduje .........:facepalm::facepalm::facepalm:

KatoliBank spółka i Rydzyk ....:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Ale mu odyebało :kwasny:... Braehmer obił wczoraj mocno Maccarinelliego: oko miał zapuchnięte jak Gołota w walce z Mollo :wink:

Opublikowano
Co on qurwa za bzdury wygaduje .........:facepalm::facepalm::facepalm:

KatoliBank spółka i Rydzyk ....:facepalm::facepalm::facepalm:

:facepalm:

Tomasz Adamek w TVP INFO - YouTube

Opublikowano

ja myślę, że mu odyebało...:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.