Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Pewne zwycięstwo Diablo :) Ciekawe czy po nowym roku od razu przeniesie się do ciężkiej czy też będą rozmowy ws. Walki z kimś z czołówki cruiser...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z Maidaną jak zwykle są emocjonujące walki,nie myślałem że aż tak obije Bronera ....:kwasny:

Adrien Broner vs. Marcos Maidana - Video Dailymotion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Maidaną jak zwykle są emocjonujące walki,nie myślałem że aż tak obije Bronera ....:kwasny:

Adrien Broner vs. Marcos Maidana - Video Dailymotion

Marcos taki uliczny wojownik :) Ładnie zlał płaczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co to była za pigułka którą dał Maidanie jeden z jego sztabu przed 12 rundą,jakaś gruba afera się tu robi,żeby nie było tak że walka będzie no contest i pas wróci do Bronera.

Taki mały offtopik-Jackiewicz obija trochę chłopaków z MMaster:naughty:

MMAster [sezon 2, Odcinek 8] - YouTube

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

A co tu taka cisza,za tydzień Szpilka bije się z Jeningsem-bardzo dawno temu wstawałem na walki w nocy i na tą walkę na pewno wstanę,powrócił dawny dreszczyk:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy zapowiada się bardzo ciekawa walka pomiędzy Jeanem Pascalem l, a Lucianem Bute. Na ten pojedynek warto wstać w nocy :)

Spodziewałem się lepszego pojedynku zwłaszcza ze strony Bute. Pascal częściej atakował, sporo ciosów na tył głowy poszło, ale wygrał pewnie na punkty. Momentami wchodzil w Bute jak byk w torreadora :D Gdyby z Bute walczył Ward, Kessler, lub ponownie Froch to ra walka skończyłaby się wcześniej ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Bute przespal cala walke ....:kwasny:

Co do Szpilki to ja nie mam zadnego dreszczyku, jeden i drugi ma godnego siebie przeciwnika i teraz zaczynaja boksowac.

Dla wygranego to bedzie dopiero poczatek boksu w tak smutnej jak piz*a dzisiejszej wadze ciezkiej...:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Bute przespal cala walke ....:kwasny:

Co do Szpilki to ja nie mam zadnego dreszczyku, jeden i drugi ma godnego siebie przeciwnika i teraz zaczynaja boksowac.

Dla wygranego to bedzie dopiero poczatek boksu w tak smutnej jak piz*a dzisiejszej wadze ciezkiej...:hi:

Święta prawda :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy Przemek Majewski został znokautowany przez Stevensa w pierwszej rundzie ....:kwasny:

Szkoda mi Przemka ale jak widać w wywiadzie po walce przyjął tą porażkę z pokorą bez zbędnego pier....:thumbup1:

Curtis Stevens vs Przemek Majewski KO 1 Round - Full Fight 25-01-2014 - YouTube

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

Dzisiaj czeka nas następna walka w USA dwóch prospektów

Panowie typujemy :Jakim wynikiem zakończy się pojedynek Jennings vs. Szpilka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy Przemek Majewski został znokautowany przez Stevensa w pierwszej rundzie ....:kwasny:

Szkoda mi Przemka ale jak widać w wywiadzie po walce przyjął tą porażkę z pokorą bez zbędnego pier....:thumbup1:

Curtis Stevens vs Przemek Majewski KO 1 Round - Full Fight 25-01-2014 - YouTube

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

Dzisiaj czeka nas następna walka w USA dwóch prospektów

Panowie typujemy :Jakim wynikiem zakończy się pojedynek Jennings vs. Szpilka?

Nie mam faworyta, ale obstawiam, że walka zakończy się przed czasem ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktorej jest dokladnie ta walka bo w linku z pierwszej strony pokazuje 2:30 a w linku z ktorego korzystam zawsze : Mecze na żywo | Sport Transmisje na żywo 1:30 .Jestem za szpilą ofc jest polakiem i reprezentuje nas w usa ,napewno bedzie chciał dać dobra walke trzymajmy kciuki bo to wyzwanie dla szpilki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sa też inne ciekawie zapowiadające się pojedynki:

Huck - Arslan, Peterson - Jean, Charlo - Rosado, Garcia - Burgos :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktorej jest dokladnie ta walka bo w linku z pierwszej strony pokazuje 2:30 a w linku z ktorego korzystam zawsze : Mecze na żywo | Sport Transmisje na żywo 1:30 .Jestem za szpilą ofc jest polakiem i reprezentuje nas w usa ,napewno bedzie chciał dać dobra walke trzymajmy kciuki bo to wyzwanie dla szpilki:wink:

1:30 gala, 2:30 szpilka - tak podają w programie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po walce szpilki :wink: z poczatku probował pracować,serce do walki ma,ale brakow w obronie nie poprawił kompletne.Była juz mowa o tym ze musi popracowac nad obrona bo jak bedzie mlody inteligentny szybki bokser to wykorzysta to.Jak mozna sie tak odslaniac :facepalm: jeszcze to krecenie tłowiem na pokaz ze jennings go nie moze trafic.To jest waga ciezka , tutaj kazdy cios wazy i moze byc kończący,jak patrzylem co wyprawial mysle wtf :kwasny: Popełnił bardzo duzo błedów,musi duuzo jeszcze trenowac,obrona obrona jeszcze raz obrona.Jennings pokazal sie w swietnej formie,caly czas trzymal garde,kondycja żelazna.To byla dobra lekcja pokory dla szpilki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 8 rundy Jennings, jakoś nie mógł znaleźć sposobu, by skutecznie uwalić Szpilkę-walka była bardzo wyrównana i przechyliło się na korzyść Jeninngsa po strzale na splot słoneczny, od tamtej pory Szpilka już więcej klinczował i uciekał, co go zmęczyło dodatkowo, lekcja pokory byłaby w pierwszych trzech rundach, obicie mordy i KO, a tu był całkiem niezły i na dobrym poziomie boks i gdyby walka był na dystansie 8 rund-wielu wskazałoby remis, a nie zdecydowaną wygraną Jenningsa, lekcja pokory, to była w walce Adamek-Kliczko:wink: jakoś nie widzę podobieństw w tej walce- przegrał, ale to była szansa dla nich obu...pomimo tego wszystkiego, co o Nim mówią-będzie w czołówce i jeszcze kilka dobrych walk przed Nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po walce szpilki :wink: z poczatku probował pracować,serce do walki ma,ale brakow w obronie nie poprawił kompletne.Była juz mowa o tym ze musi popracowac nad obrona bo jak bedzie mlody inteligentny szybki bokser to wykorzysta to.Jak mozna sie tak odslaniac :facepalm: jeszcze to krecenie tłowiem na pokaz ze jennings go nie moze trafic.To jest waga ciezka , tutaj kazdy cios wazy i moze byc kończący,jak patrzylem co wyprawial mysle wtf :kwasny: Popełnił bardzo duzo błedów,musi duuzo jeszcze trenowac,obrona obrona jeszcze raz obrona.Jennings pokazal sie w swietnej formie,caly czas trzymal garde,kondycja żelazna.To byla dobra lekcja pokory dla szpilki

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po walce szpilki :wink: z poczatku probował pracować,serce do walki ma,ale brakow w obronie nie poprawił kompletne.Była juz mowa o tym ze musi popracowac nad obrona bo jak bedzie mlody inteligentny szybki bokser to wykorzysta to.Jak mozna sie tak odslaniac :facepalm: jeszcze to krecenie tłowiem na pokaz ze jennings go nie moze trafic.To jest waga ciezka , tutaj kazdy cios wazy i moze byc kończący,jak patrzylem co wyprawial mysle wtf :kwasny: Popełnił bardzo duzo błedów,musi duuzo jeszcze trenowac,obrona obrona jeszcze raz obrona.Jennings pokazal sie w swietnej formie,caly czas trzymal garde,kondycja żelazna.To byla dobra lekcja pokory dla szpilki

+1

+1

Zmarnował dużo czasu bijąc emerytów i rencistów niczego się od nich nie ucząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po walce szpilki :wink: z poczatku probował pracować,serce do walki ma,ale brakow w obronie nie poprawił kompletne.Była juz mowa o tym ze musi popracowac nad obrona bo jak bedzie mlody inteligentny szybki bokser to wykorzysta to.Jak mozna sie tak odslaniac :facepalm: jeszcze to krecenie tłowiem na pokaz ze jennings go nie moze trafic.To jest waga ciezka , tutaj kazdy cios wazy i moze byc kończący,jak patrzylem co wyprawial mysle wtf :kwasny: Popełnił bardzo duzo błedów,musi duuzo jeszcze trenowac,obrona obrona jeszcze raz obrona.Jennings pokazal sie w swietnej formie,caly czas trzymal garde,kondycja żelazna.To byla dobra lekcja pokory dla szpilki

+1

+1

Zmarnował dużo czasu bijąc emerytów i rencistów niczego się od nich nie ucząc.

Dokładnie.

Dla mnie jak wyszedłby do walki z dawnym Tysonem to nie wytrwałby 30 sek:facepalm:

Olewka totalna,brak gardy to on może stosować na baletach a nie w MSG:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku jeszcze cos tam ta garde delikatna miał ale potem to juz totalna olewka z tym kreceniem sie.Zahaczył wtedy od jenningsa kilka cepow.Wydaje mi sie ze po tych pierwszych kilku rundach poczul sie za pewnie i pokazywal ze jest nie do trafienia.Tyson to by to zakonczyl szybciej niz 30 sekund.On byl prawdziwym mistrzem i legenda.On rowniez balansował ciałem , robił wykrety ale caly czas trzymał rekawice przy twarzy bo myslał na ringu i dlatego tak daleko zaszedł a do tego miał konkretną petardę w rekawicy.Szpilka musi duzo potrenowac nie wiem moze pora na zmiane sztabu bo trenuje trenuje i dalej nie trzyma tej gardy albo jest niepojetny albo jak sie podpali to nie mysli co robi.Musi nad tym popracowac,dobrze pracował nogami ,i cios tez ma.Chetnie bym zobaczyl walke jenningsa z Mariuszem wachem.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...