Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ehh moze sie jeszcze doczekamy kiedys boksera w ciezkiej ktory bedzie walczył jak tyson za młodych lat :decayed:

Moim zdaniem ja nie doczekam:decayed:

Tyson-a można porównać do byka spuszczonego z zagrody-rozpierdziela wszystko co stanie mu na drodze:kox:

Początkowo Mike załatwiał przeciwników w parę-parenaście sek,dopiero po interwencji jego promotorów można było zobaczyć pełną rundę:decayed:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe :decayed: Nom Tyson to był dzik polecam ogladnac na yt film : Mike Tyson - Bokser Wszechczasów - biografia cz.1 - film dokumentalny - polski lektor [PL] - YouTube w kilku odcinkach jest.Gdyby Cas D'amato nie zmarł i tyson nie wpadl w rece tego popapranca don kinga jego kariera napewno by sie inaczej potoczyla :kwasny: .Jeszcze ta jego pazerna baba dajta spokoj. Dla mnie najlepszy bokser wszech czasów.

Opublikowano
  • Autor

Czytam i nie wiem co wy za walkę oglądaliście z całym szacunkiem ....:wink:

Szpilka zrobił dobrą wagę na szybkość trener go nauczył uników i jak pracować na nogach, ale on jest oporny na wiedzę i myślenie mu sprawia ból..... DOSŁOWNIE NIC NIE ROBIŁ tylko sp***dalał po ringu i w ogóle nie boksował.

Tak się rozpędził że w 5 rundzie zabrakło mu kondycji już nawet do uciekania i unikania walki ....:facepalm:

Proponuje obejrzeć powtórkę 6 rundy on już przed ciosem na tułów był bez siły ten cios Jenningsa to tylko było twierdzenie tego.

Jeśli Szpilka tak walczy z prawie 30 letnim kolesiem który nie ma żadnej przeszłości amatorskiej był mechanikiem samochodowym i o 2010 roku próbuje sobie dorobić na boksie i przed walką bierze z roboty urlop bo obecnie pracuje jako taki woźny-naprawczy w banku to k**wa ludzie otrząśnijcie się ......:facepalm::facepalm::facepalm:

Szpilka niech lepiej szuka roboty bo on zatrzymał się w rozwoju bokserski na etapie amatora i zero myślenia w ringu zmiany taktyki czegokolwiek podjęcia ryzyka i pokazania jaj że się je ma tym bardziej jak walka jest w takim miejscu.

Opublikowano

Walka z jego strony w ogóle mi się nie podobała , pajacował cały czas się odsłaniając. Odsłaniał górę i dół , myślał że jest ze stali . Na górę uniki pomagały bo dużej krzywdy mu nie zrobił , ale dół tego nie docenił . To go zgubiło. Nie widziałem ataku , nie napierał , nie bil i tylko próbował uciekać . Pochwalam go za pracę nóg i to tylko. Pstryczek w nos mu był potrzebny , to go sprowadziło na ziemie.

Opublikowano

Gdyby myslał w ringu,caly czas trzymał garde i nie odsłaniał sie na pokaz,popracował nad wydolnoscia jeszcze to moze by jenningsa wypunktował ,bo dobrze pracowal nogami w boksie to tez wazne.Jennings tez sie z jakiejs super strony nie pokazał .Ale walka sie potoczyla jak potoczyla duze braki ma szpilka nadal

Opublikowano
  • Autor

Tu nie ma co gdybać OGROMNE BRAKI i zero o 2 lat jakiejkolwiek poprawy.Do tej pory obijał lamusów a jak dostał przeciwnika który w miarę regularnie jest w treningu bokserskim to Szpilka wypada jak nowicjusz on nie przyswaja wiedzy zatrzymał się w rozwoju bokserskim.

Nie można też patrzeć tylko przez pryzmat tego czego nie potrafił zrobić jakie popełnił błędy ale z kim walczył przeciwnik był naprawdę przeciętny nic specjalnego.

Opublikowano

Oglądałem teraz powtórkę i dobrze że specjalnie nie czekałem do tej godziny na walkę, dobrze że dostał od niego, należało się pajacowi :facepalm:

Opublikowano

Mnie też cieszy wynik walki. Żałuję jedynie, że tego psztyczka w nos nie dostał od Zimnocha.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj w nocy będzie na co popatrzeć ...:wink:

---------- Post dopisany 09-03-2014 at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 20:19 ----------

Walka zorganizowana pod Alvareza,sędzia za wcześnie przerywa walkę i spieprzył widowisko....:kwasny:

Saul Canelo Alvarez Gana VS Alfredo perro Angulo (ENOJO DE ANGULO 2014) - YouTube

Opublikowano
Dzisiaj w nocy będzie na co popatrzeć ...:wink:

---------- Post dopisany 09-03-2014 at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 20:19 ----------

Walka zorganizowana pod Alvareza,sędzia za wcześnie przerywa walkę i spieprzył widowisko....:kwasny:

Saul Canelo Alvarez Gana VS Alfredo perro Angulo (ENOJO DE ANGULO 2014) - YouTube

Dlatego nie oglądałem nawet. Po porażce z Floydem rudy musiał wygrać i wyszło tak jak to opisałeś.

W weekend Adamek walczy: Zobaczymy co pokaże ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja wstaję, ale na Garcia - Herrera, Wilder - Scott i Juan Manuel Lopez - Daniel Ponce De Leon :)

Adamka obejrzę z powtórki.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zapowiada się nawet ciekawy bokserski wieczór i noc ....:wink:

Co do walki Adamka to odnoszę wrażenie że szefowa Tomka i Ukraińca pani Kathy Duva dobrze wykombinowała ten zestaw.Dla Głazkowa za wcześnie na jakieś potyczki o pas a jest wysoko w rankingach,natomiast dla Adamka czas dobiega końca i jest okazja zrobić ostatni skok na grubą kasę.

Obym się mylił i aby nie było śmiesznego werdyktu jak w walce z Cunninghamem ...:wink:

Opublikowano

Wilder-Scott to jak Wawrzyk Botha,czasu na to nie zmarnuję.Z Adamkiem pojadę na żywo bom patriota;)

Opublikowano
Wilder-Scott to jak Wawrzyk Botha,czasu na to nie zmarnuję.Z Adamkiem pojadę na żywo bom patriota;)

Wilder choć nienajmłodszy jest wciąż nadzieją wagi ciężkiej w USA. Ma bardzo dobre warunkj fizyczne, które do trj pory potrafił wykorzystać. Scott przegrał z Chisora i zremisował z Glazkovem, a Wawrzyk ? Nadzieja kelnerów... Botha swoje pięć minut już miał. Adamek poszedł na kasę, a ostatnią dobrą walkę stoczył z Arreola, może z Chambersem. Niech zachowa pas polsatu i nie bajeruje nikogo źe chce walczyć z Władkiem bo choć życzę mu walki o tytuł przed zakończeniem kariery to prawda jest taka, że nie ma szans :/

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Jedna gala już poza nami Czakijew znokautował w 9 rundzie Haapoję ....:wink:

Opublikowano

Masternak walczył o tytuł EBU z Happoją ?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

3 runda a oko Adamka mooocno zapuchnięte,ciężko będzie.

Opublikowano
  • Autor

Jak na razie Ukrainiec rozbija nam Adamka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.