Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Binkowskiemu sterydy albo drugi wyżarły mózg, a kryminaliscie szpilce życzę przeciwnika, który wybije mu boks z głowy i ten prostak przestanie być nadzieją Polski na mistrza w wadze ciężkiej. :facepalm:

Walka generalnie nudna jak flaki z olejem. Dobrze, że tego samego wieczoru było UFC 166.

Dlatego wolałem obejrzeć w nocy Alvarado - Rios. Pokaz prawdziwego boksu :) Nie spodziewałem się po Bińkowskim zbyt wiele, pogadal trochę i na tyle go było stać.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem ciekaw za tydzień starcia Łukasz Janik z Olą Afolabim.

Odnoszę wrażenie że jak Afolabi będzie przygotowany tak jak potrafi się przygotować to wygra przed czasem...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janik pokazał duże serce do walki i ogrom ambicji ale to było za mało . Przeciwnik był zdecydowanie lepszy mimo że rzadziej atakował. Walka Golovkina szybka i dynamiczna , zasługuje na swój tytuł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek niech da sobie spokój bo już od dawna nic ciekawego nie prezentuje a jak chce się nadal kompromitować to nie dołączy do promotora Wasilewskiego i jego żałosnych pięściarzy jak Szminka itp ...:wink:

Czekam na walkę Manny Pacquiao z Brandonem Riosem jestem ciekaw powrotu Pacquiao po ciężkim nokaucie.

Walka już w sobotę ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacquiao - Rios zapowiada się ciekawa walka... Fajna walka była pomiędzy Wardem i Rodriguezem. Dopóki do akcji nie wkroczył sędzie i nie zabrał obu pięściarzom po dwa punkty walka była słaba :D

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala w Londynie zapowiada się średnio bo raczej wyniki w wszystkich walkach do przewidzenia ....:wink:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Na TVP SPORT tam jest gala ja pier**le Najman i reszta ...:facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na jednej gali walczą najmocniej bijący bokserzy wagi półciężkiej,Stevenson i Kovalev.Ta dwójka bokserów MUSI się kiedyś spotkać w ringu,tego chcą kibice.

Po sobotnich ich wygranych walkach jest teraz szansa na ich spotkanie,dużo się dzisiaj o tym mówi ale wszystko zależy od kasy jaką im zaproponują.Walka z pewnością będzie bardzo ciekawa ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stevenson już płacze, że Kovalev jest mało znanym pięściarzem i powinien się bardziej wypromować przed ich pojedynkiem. Ciekawe czy by go zlał ( Kovalev Stevensona) :) ?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale twierdzi że jak dostanie odpowiednią pulę to może walczyć ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby ta walka doszła do skutku, ale w przypadku wygranej Stevensona jego wymagania finansowe wzrosną i będzie co raz ciężej zorganizować dobre walki ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Diablo,mam nadzieje że Krzysiek w miarę szybko i efektownie zakończy tą walkę ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragomeni-to już chyba jego ostatnie walki-a na pewno ta jest ostatnią o tytuł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...