Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnia walka nic nie miała wspólnego z boksem jako dyscypliną sportową i te prostackie zachowanie części publiczności oraz Szpilki "pokazywanie fiuta do kamer " żenada :facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ----------

on się nie powinien przejmować takimi sprawami :kwasny:

Powiedział na koniec że to jest tylko i wyłącznie jego wina bo nie boksował tylko się wciągnął w szarpaninę,ale powiem szczerze że nie dziwię się mu i tak długo znosił to wszystko ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakiegoś linka do gali?

Przelacz z telewizji trwam na Polsat

:lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

a ja powiem inaczej-ta walka pokazała, gdzie tak na prawdę jest Zimnoch, a nie, gdzie jest Bińkowski-powinien go skończyć w 3 rundzie, a jednak tak się nie stało-tłumaczenie, typu-chciałem go ukarać, jakoś do mnie nie przemawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik nie bronie tu Zimnocha bo normalnie to Zimny by go skończył tak jak mówisz 2-3 runda ale ta cała oprawka zrobiła swoje już wcześniej się coś działo bo Zimny się spóźniał na pewno tam nie czół się bezpiecznie i stres trema jak widziałeś odebrała mu siły na walkę on wyglądał jakby w ogóle nie był przygotowany i miał wirusa grypy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jeśli on się szykuje tylko na Szpilkę, a nie na walki z wyższej półki-to raczej nie wróżę mu powodzenia...

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

Bińkowski nie walczył kupę czasu, to tak, jakby Zimny dostał walkę z gościem spod budki z piwem, gdzieś na wiosce:facepalm: bez względu na motywację, czy okoliczności-determinacja na "wrogim" gruncie-powinna go zmotywować, do pokazania się z jak najagresywniejszej strony, a tu?:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik tu są inne sprawy zaległe i to nie był zwykły wyjazd na walkę na terenie potencjalnego przeciwnika bo to Zimnego nie pierwsza walka na kogoś terenie walczył w USA i nigdy go tak nerwy nie zjadły...:kwasny:

Jeszcze w życiu nie widziałem takiego prostactwa jakie tam było,ludzie którzy tam poślij oglądać sport byli zniesmaczeni co zobaczyli organizatorzy próbowali zagłuszać obelgi wyzwiska muzyką.

Wiem że jak się siedzi za klawiaturą to wszystko się wydaje proste, ciekawe Dominik jakbyś brał udział w jakimś maratonie i wszyscy kibice na ulicy by rzucali w twoją stronę obelgi i wyzwiska i to samo by robili twoi przeciwnicy,jestem ciekaw jakbyś wypadł i czy z zimną krwią i opanowaniem za***iście mógłbyś się skupić na tym co sobie założyłeś....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne-przed walką Szpilki i Zimnocha-będzie się działo, a już w ringu nie wspomnę co będzie...

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

a z drugiej strony- to Zimnoch czymś sobie na to zasłużył, bo nie wierzę, że cała ta sytuacja nie ma grubszych podstaw:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa dziwne że Babiloński promotor Zimnego zorganizował walkę na terenie Szpilki i przed jego publicznością w roli głównej z Zimnym.Tak jakby chciał podgrzać atmosferę i wymusić tą walkę Szpilka-Zimny bo oni są gotowi tylko Wasyl unika rozmów.

Myślę że taka konkurencja dla Wasyla wyjdzie na zdrowie dla polskiego zawodowego boksu i mam obecnie fajne gale i dobre walki miedzy polakami bo walczą na takim samym poziomie....:wink:

Takich gal powinno być coraz więcej bo nasi pięściarze prowadzeni przez Wasyla maja tylko nabijany bilans i są wypychani na głęboką wodę i toną tragicznie na tle czołówek światowych ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa dziwne że Babiloński promotor Zimnego zorganizował walkę na terenie Szpilki i przed jego publicznością w roli głównej z Zimnym.Tak jakby chciał podgrzać atmosferę i wymusić tą walkę Szpilka-Zimny bo oni są gotowi tylko Wasyl unika rozmów.

mysle ze to akurat była świadoma decyzja,miała na celu pokazać Zimnochowi,czego moze sie spodziewać przy walce ze szpilką,jakiej atmosfery itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z drugiej strony- to Zimnoch czymś sobie na to zasłużył, bo nie wierzę, że cała ta sytuacja nie ma grubszych podstaw:wink:

Dominik nie wnikam co tam było, prawdopodobnie kiedyś Zimny obronił jakiś młodych chłopaków chyba uchodźców z Czeczenii co w tym samym klubie co Zimny trenują lub trenowali boks przed kibolami bo była napaść na tle rasistowskim.Sprawa trafiła na prokuraturę i Zimny był tam jako świadek na zeznaniach no i dla nie których po odsiadce lub przed jest nikim wiesz rozumiesz ....:wink:

Ale co to k**wa ma wspólnego ze sportem i boksem,jak Zimny powiedział jeśli ktoś ma do niego żal zaprasza na rozmowy prywatne i jestem pewien że żaden cwaniak z trybun nie odważyłby się na taką konfrontacje bo zbroja byłaby osrana długo przed ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to k**wa ma wspólnego ze sportem i boksem,

prawdopodobnie tyle samo, co w walce Salety z Najmanem-chodzi o "wyrównywane" prywatnych rachunków na arenie "sportowej" wykorzystując media, bo przy okazji coś się na tym zarobi-każdy o tym dobrze wie... jeśliby to odbyło się w zaciszu, czy jakiejś piwnicy-nikt nie znałby szczegółów, a tak-każdy je zobaczy-o ile zapłaci za PPV:grin::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była żenada nie walka. Zimnoch był zestresowany ale formy nie miał w ogóle. Kondycyjnie nie dał rady . Binkowski nie walczył bardzo długo więc Zimnoch powinien sobie z nim poradzić szybko a tak nie było . Jakby Binkowski walczył bez tak długiej przerwy to nie wiem czy wynik byłby taki jaki jest . Kolesie szpilki pokazali jakimi są kibicami , to zwykli chuligani tacy jak szpilka. Czekam na jakąś walkę z dobrym bokserem który pokaże szpilce prawdziwy boks. Powinno już dość do walki Zimnoch -szpilka i to by pokazało gdzie który z nich się znajduje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była żenada nie walka. Zimnoch był zestresowany ale formy nie miał w ogóle. Kondycyjnie nie dał rady . Binkowski nie walczył bardzo długo więc Zimnoch powinien sobie z nim poradzić szybko a tak nie było . Jakby Binkowski walczył bez tak długiej przerwy to nie wiem czy wynik byłby taki jaki jest . Kolesie szpilki pokazali jakimi są kibicami , to zwykli chuligani tacy jak szpilka. Czekam na jakąś walkę z dobrym bokserem który pokaże szpilce prawdziwy boks. Powinno już dość do walki Zimnoch -szpilka i to by pokazało gdzie który z nich się znajduje .

Dokładnie. Z obu robią pseudo gwiazdorów i podstawiają im dziadków albo jakichś innych kelnerów do walk(Owszem, zdobywają doświadczenie, ale nie widać żeby się rozwijali pod względem umiejętności). Skoro Zimnoch nie radzi sobie z presją to może powinien przestać boksować ? Ma 30 lat i dopiero trzy lata boksuje zawodowo. Czas ucieka.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimnocha karierę zblokował kontrakt z Wasylem,on go trzymał w cieniu a Szpilkę promował bo był bardziej medialny oczywiście w PL...Zimnoch miał takie za***iste walki i treningi u Wasyla że musiał za***rdalać po nocach jako bramkarz bo by z głodu zdechł.

Dopiero teraz jak skończył mu się kontrakt z Wasylem i zaczął współpracować z Babilońskim coś się dziej ale jak wiemy Zimnoch ma już 30 lat ...:kwasny:

Po obejrzeniu tego filmiku to się bardzo dziwie że taki trener jak Fiodor Łapin i Wasilewski że się utożsamiają z takim psychicznie chorym gościem ja Szpilka.

Ja rozumiem że można coś robić pod publikę aby być rozpoznawanym zwiększyć oglądalność itp...Ale to co oni prezentują to jest żenujące ....:facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binkowskiemu sterydy albo drugi wyżarły mózg, a kryminaliscie szpilce życzę przeciwnika, który wybije mu boks z głowy i ten prostak przestanie być nadzieją Polski na mistrza w wadze ciężkiej. :facepalm:

Walka generalnie nudna jak flaki z olejem. Dobrze, że tego samego wieczoru było UFC 166.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimnocha karierę zblokował kontrakt z Wasylem,on go trzymał w cieniu a Szpilkę promował bo był bardziej medialny oczywiście w PL...Zimnoch miał takie za***iste walki i treningi u Wasyla że musiał za***rdalać po nocach jako bramkarz bo by z głodu zdechł.

Dopiero teraz jak skończył mu się kontrakt z Wasylem i zaczął współpracować z Babilońskim coś się dziej ale jak wiemy Zimnoch ma już 30 lat ...:kwasny:

Trochę pomieszałeś kolego,Babiloński od samego początku miał kontrakt z Zimnochem i oczywiście z Wasilewskim.Zimnoch przedłużył kontrakt na dwa lata z obojgiem promotorów więc nic się nie zmieniło.Nie było tak że napierw Wasilewski był promotorem Zimnocha a teraz Babiloński.Od początku był promowany przez obydwu promotorów..do dzisiejszego dnia.Nowy kontrakt Zimnoch podpisał w wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...