Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Co on qurwa za bzdury wygaduje .........:facepalm::facepalm::facepalm:

KatoliBank spółka i Rydzyk ....:facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale mu odyebało :kwasny:... Braehmer obił wczoraj mocno Maccarinelliego: oko miał zapuchnięte jak Gołota w walce z Mollo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że nie do końca...,

no może postawił nie na tego konia, ale to początek.

Rozumiem, że podobałby się Adamek gdyby :

- stanął obok wydmuszki z Biłgoraja

- pieprzył w koło, że Polska jest pojebana

- tańczył na tęczowych platformach z Bęgowskim ( Anną Grodzką)

- głośno żałował, że żona nie wyskrobała córek...

etc, etc

:facepalm:

Ludzie, ma chłop kręgosłup moralny i niewyjarany mózg, te zasady jak na razie mu pomogły a nie zaszkodziły.

Też nie bardzo widzę go w polityce, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taktus,ale pojechales,proszę Cie:wink:,tu nie chodzi tyle o jego poglądy,pominmy to,on gada jak potluczony,nie potrafi sie nawet wypowiedzieć:facepalm:

ps.ze Polska jest pojebana,to non stop trabi Twoja formacja:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taktus,ale pojechales,proszę Cie:wink:,tu nie chodzi tyle o jego poglądy,pominmy to,on gada jak potluczony,nie potrafi sie nawet wypowiedzieć:facepalm:

ps.ze Polska jest pojebana,to non stop trabi Twoja formacja:whistling:

Jak na pięściarza to Adamek i tak jest erudytą, Gołotę słuchać to dopiero :grin:

Ale PO nie jest moją formacją, a to twój ziom obecnie rządzący mówił: polskość to nienormalność.

Proponuję zostawić Adamka, wrócimy do niego jak zacznie znów walczyć. A o pomyjach czyli polityce nie warto tu dyskutować.

Wkrótce Fonfara zatańczy ze Stevensonem o pas. Jak widzicie szansę Fonfary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Adamka..., ja do niego straciłem szacunek za to, że stanął do walki i pobił emeryta Gołote. Teraz to już tylko idiotę z siebie robi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy wieczór pełen boksu ! Gala w Esbjerg: Price - Pala, Masternak - Vugdelija (transmitują na Polsat Sport więc oglądam) ;) Gala w Bonn: Manuel Charr - Kevin Johnson, a na deser: Gala z Las Vegas: Beltran - Usmanee, Vasquez - Felix Jr, Allakhverdiev - Vargas, Bradley - Pacquiao ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą :) ale to już nie to samo :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 06:10 ---------- Poprzedni post napisany at 03:08 ----------

Zaczyna się !

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 07:16 ---------- Poprzedni post napisany at 06:10 ----------

Pas wrócił do mistrza ! :) Zdecydowane, zasłużone zwycięstwo Pacmana. Bradley na poczàtku walki trafił czystko kilka razy Mannego, dużo się ruszał i unikał ciosów, ale opadł z sił, a Pacquiao walczył konsekwentnie i ta jego szybkość, oraz praca nóg :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacmam ponownie na tronie,walkę warto sobie obejrzeć ....:wink:

A co do Adamka to nie będę się wypowiadał jest ŻAŁOSNY ten człowiek nie liczy się z nikim i z niczym dla pieniędzy jest wstanie zrobić wszystko po trupach do celu ....:facepalm::facepalm::facepalm:

I dajcie już spokój z nim i z jego boksowaniem w żałosnej dzisiejszej ciężkiej ....:doh:

Lepiej niech z Rydzykiem nadal rozbudowują imperium ....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacmam ponownie na tronie,walkę warto sobie obejrzeć ....:wink:

A co do Adamka to nie będę się wypowiadał jest ŻAŁOSNY ten człowiek nie liczy się z nikim i z niczym dla pieniędzy jest wstanie zrobić wszystko po trupach do celu ....:facepalm::facepalm::facepalm:

I dajcie już spokój z nim i z jego boksowaniem w żałosnej dzisiejszej ciężkiej ....:doh:

Lepiej niech z Rydzykiem nadal rozbudowują imperium ....:decayed:

Wczoraj na Polsat Sport był dobry wywiad z Adamkiem. Borek męczył go różnymi pytaniami, ale ten upierał się, że np. nadal może zawalczyć o tytuł mistrza świata (możliwy rewanż z Arreola o ile wygra ze Stiverne), że mógłby pokonać diablo ale nie chce żeby Polacy wytykali mu kolejną walkę z rodakiem (jak z Gołotą), twierdził że nadal jest silny i szybki (podobno ciosy Vitka nie były tak mocne jak np. Granta) ;) no i oczywiście wyraził chęć wystąpienia na PBN na jesieni jeśli kasiorka będzie odpowiednia ( diablo, szpilka, wach, zimnoch a nawet saleta są chętni z nim walczyć) ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I następne opowiadanie polskiej publiczności wielkich bzdur ....:facepalm:

Arreola nie wygra ze Stiverne a Adamek nie wyjdzie do niego bo przegra ....:wink:

Więc plan jest taki,może Stiverne przegra cudem z Arreolą a ten będzie ostro imprezował zwycięstwo bo tak potrafi i wyjdzie do Adamka prosto z imprezy i Adamek będzie mistrzem qurwa śmieszne :facepalm:

Następnie ta walka wytypuje papierowego mistrza tylko tymczasowego gdzie będą chętni z czołówki na ten pas i myślę że zaoferują lepszą kasę ...:wink:

Co do polski prospektów to się zgodzę oczywiście oprócz Diablo....:wink:

Krzysiu ostatnio jest w swojej życiowej formie i spokojnie wyboksowałby Adamka i niech nie świruje że Polacy będą mu wytykać następną walkę.Akurat Polscy kibice tej walki bardzo chcą i niech nie czaruje tylko powie prawdę ze dla niego taka walka nie wchodzi w rachubę bo on walczy tylko ze słabszymi :grin:

Co do ciosów kliczko to następna bzdura,pewnie już zapomniał jak został obity i po tej walce już nie wrócił do swojej formy,silny on nigdy nie był na wagę ciężką i szybkości zero można było to zobaczyć w jego ostatniej walce,obrona to nie przyjmowanie wszystkich ciosów na głowę panie Adamek ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wywiadzie z Borkiem jak go słuchałem (Adamka) zupełnie nie przypominał osoby z przed 2008 roku gdy jeszcze był normalny...

Dziś gala w Waszyngtonie. Dobre zestawienia zapowiadają ciekawe pojedynki: Hopkins - Shumenov, Quillin - Konecny, Porter - Malignaggi :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hopkins posiadacz juz dwóch pasów mistrzowskich i 50 lat na karku,nie mam pojęcia jak on to robi ...:kox:

Wczorajszy rewanż Jones -Lebiediew odwołany a zapowiadała się dobra walka.Amerykanie często sięgają po dopalacze i pużniej po zakończeniu kariery osobiście się do tego przyznają jak np Tyson...:kwasny:

JONES NIE ROZUMIE O CO CHODZI, LEBIEDIEW CHCE REWANŻU Z HUCKIEM

Lebiediew powinien z Diablo teraz zawalczyć ....:wink:

Dzisiaj jeszcze mamy gale prospektów polskich i walka Kliczko-Leapai....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hopkins posiadacz juz dwóch pasów mistrzowskich i 50 lat na karku,nie mam pojęcia jak on to robi ...:kox:

Wczorajszy rewanż Jones -Lebiediew odwołany a zapowiadała się dobra walka.Amerykanie często sięgają po dopalacze i pużniej po zakończeniu kariery osobiście się do tego przyznają jak np Tyson...:kwasny:

JONES NIE ROZUMIE O CO CHODZI, LEBIEDIEW CHCE REWANŻU Z HUCKIEM

Lebiediew powinien z Diablo teraz zawalczyć ....:wink:

Dzisiaj jeszcze mamy gale prospektów polskich i walka Kliczko-Leapai....:wink:

Chętnie bym zobaczył Krzyśka z Lebiedevem :)

Lucas Martin Matthysse stoczył świetną świetną walkę z Moliną Jr. :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany 04-05-2014 at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2014 at 15:19 ----------

Jak się podobała walka Mayweather - Maidana ? :) jak dla mnie była słaba. Floyd też się nie popisał mówiąc, że mógł wygrać wczesniej ale nie chciał rozczarować kibiców szybką walką.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany 18-05-2014 at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 20:43 ----------

Nikt nie oglądał epickiej walki Marquez - Alvarado ? :)

Szykuje nam się piąty pojedynek Pacquiao - Marquez !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano nie udało się pokonać Stevensona ale dużo nie brakowało i w 9 rundzie Andrzej mógł go wykończyć.

Większość specjalistów i pięściarzy dawało Andrzejowi max 5-6 rund w tej walce a tu niespodzianka i polak zaskoczył bardzo pozytywnie całe towarzystwo bokserskie ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...