Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....


Wihajster

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę krzyniek, że zamieszkałeś na demotywatorach :decayed:

dokładnie :wink4: mam niezły :polew:

1249518106_by_Anirin_500.jpg

ten demot jest jak najbardziej na miejscu. pilkarze w przewazajacej wiekszosci to zniewiesciałe cipki. Jest masa innych, ciekawszych dyscyplin sportowych. nie ogladać cipek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze do meczów siadam z wielka nadzieja - ze moze teraz sie uda, ze z tym trenarem i co?? I zawsze zaluje straconych 2 godzin zycia a o nerwach nie wspomne na taki badziew. No szkoda słów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze do meczów siadam z wielka nadzieja - ze moze teraz sie uda, ze z tym trenarem i co?? I zawsze zaluje straconych 2 godzin zycia a o nerwach nie wspomne na taki badziew. No szkoda słów....

Ja już od dawna nie siadam. Po wszystkim tylko sprawdzam wyniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sick3:Za co lato dał premie tym złodziejom?

Wyników niema a premie są-dobre.

Premie dostali :wtf:

Nigdy w polskiej piłce nie będzie dobrze :rant:

Nie pamiętam po ile ale w Cafe Futbol był ostatnio A.Strejlau i była gadka o premiach,A.S. mówił,że

nic nie dostał ale kołtoń mu szybko pokazał wydruk premii i wynagrodzeń-zrobił się :embarrassed:.

Na pierwszym miejscu Lato wynocha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie oglądałem jakieś info i Majewski powiedział ze stworzyli wiele dogodnych sytuacji :naughty: no to dziennikarze wyliczyli je i pokazali urywki meczu :polew: :polew:

:)

[...]

I chwalił się, że mieliśmy kilka rzutów rożnych... WOW! :polew: :polew: :polew: A może powinni liczyć np. ilość autów bramkarskich i ta drużyna, która ma więcej wygrywa? :polew:

P.S. Nie mamy dobrej piłki i tyle! Szkoda tylko, że zbliżają się ME u Nas a tu taka tragedia! Brak jakiegokolwiek rozwoju piłkarskiego! Korupcja! Brak szkółek piłkarskich! Władz! Wszystkiego co jest potrzebne do dobrego rozwoju! Szkoda słów... :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

I chwalił się, że mieliśmy kilka rzutów rożnych... WOW!

Z czego żadnego głową nie wygrali,zresztą nie tylko z rzutów rożnych...

Pierwszy raz od niepamiętnych lat mecz oglądałem z uśmiechem,

nawet wcześniejsze towarzystkie bardziej brałem do siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego żadnego głową nie wygrali,zresztą nie tylko z rzutów rożnych...

Pierwszy raz od niepamiętnych lat mecz oglądałem z uśmiechem,

nawet wcześniejsze towarzystkie bardziej brałem do siebie...

Ja też. I reszta kumpli, z którymi siedzieliśmy w knajpie też zbytnio nie wpatrywała się w monitor... A słyszeliście o Naszych rodakach, którzy pojechali na mecz do sąsiadów? Jakieś burdy, aresztowania... :thumbdown: Przed tym meczem przez kilka dni b yła jakaś kampania prowadzona aby ostrzec społeczeństwo przed przyjazdem kibiców z Polski... Jaka piłka takie kibicowanie. :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy dobrej piłki i tyle!

bo wiadomo jakie mamy władze pzpn, gdzie są teraz Ci piłkarze z młodzieżówki którzy odnosili parę lat temu sukcesy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy dobrej piłki i tyle!

bo wiadomo jakie mamy władze pzpn, gdzie są teraz Ci piłkarze z młodzieżówki którzy odnosili parę lat temu sukcesy?

Dostali już inne obywatelstwa i tyle ich w Polandii widziano :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy dobrej piłki i tyle!

bo wiadomo jakie mamy władze pzpn, gdzie są teraz Ci piłkarze z młodzieżówki którzy odnosili parę lat temu sukcesy?

Dostali już inne obywatelstwa i tyle ich w Polandii widziano :polew:

no tak :wink4:

1246427049__500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie to :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: Z komentarzami wlacznie

http://sport.onet.pl/0,1248770,2058544,,piechniczek_zadowolony_z_postepow_kadry,wiadomosc.html

Nadal ktos jeszcze jest kibicem tych kopaczy?

AP: mnie cieszy, że w drużynie panuje dobra atmosfera, chłopcy tworzą dobrze rozumiejąca się grupę, która znalazła wspólny język z trenerem. Staje się to normalna reprezentacja. Polska reprezentacja, a nie zagraniczna. W kadrze Beenhakkera panowała atmosfera daleka od utożsamiania się ze związkiem, który się reprezentuje. J...ć, j...ć PZPN, co tak pięknie krzyczą kibice, oznacza także j...ć reprezentację. U Majewskiego piłkarze zrozumieli, że nie są to słowa skierowane tylko do prezesa Grzegorza Laty i ich pracowników, ale także do nich - zauważa trener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra.. Cała jedenasta to zgraja kolesi , którym się po prostu ..nie chce.bo Po CO ?

Skoro mamy Q7, R8 ..zapierdaalamy do drogich fryzjerów, ubieramy się w DG i wszystkie małolaty pociągnął nam fajkę na cyskotece ..

Więc po chuuj się starac i wygrywac.. Ja bym tych osłów powypierdalał do 5 ligi..dał po 600 zł/ miesięcznie i niech uprawiają " piłkę" z pasją.

Wydaje mi się że byle kolesie z podrzędno ligowych drużyn grali by lepiej bo grają z zapałem, bo im się chce, a nie po to by zgarnąc hajs i polansowac wystrzyżone grzywki przed kamerami.

Nie oglądam..i oglądac nie będę bo rzygac mi się chce jak widzę te ofiary losu..które pomimo tylu akcji nie potrafili wkopac ani razu piłki w puste pole między dwoma słupkami.

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra.. Cała jedenasta to zgraja kolesi , którym się po prostu ..nie chce.bo Po CO ?

Skoro mamy Q7, R8 ..zapierdaalamy do drogich fryzjerów, ubieramy się w DG i wszystkie małolaty pociągnął nam fajkę na cyskotece ..

Więc po chuuj się starac i wygrywac.. Ja bym tych osłów powypierdalał do 5 ligi..dał po 600 zł/ miesięcznie i niech uprawiają " piłkę" z pasją.

Wydaje mi się że byle kolesie z podrzędno ligowych drużyn grali by lepiej bo grają z zapałem, bo im się chce, a nie po to by zgarnąc hajs i polansowac wystrzyżone grzywki przed kamerami.

Nie oglądam..i oglądac nie będę bo rzygac mi się chce jak widzę te ofiary losu..które pomimo tylu akcji nie potrafili wkopac ani razu piłki w puste pole między dwoma słupkami.

:decayed:

popieram w 100 % i zastanawiam się nad zmianą obywatelstwa... dobrze jedynie, że nasi siatkarze i siatkarki nie daje tak ciała :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...