Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....


Wihajster

Rekomendowane odpowiedzi

to samo mowie

nie podoba sie?

wywiesic kilka szubienic na marszalkowskiej i sie skonczy

ja sie w ogole dziwie, ze jest tak duze spoleczne przyzwolenie od lat na zachowania wladz panstwowych (w tym oczywiscie PZPN)

afera hazardowa? nic sie nie stalo

przesuniemy kolegow w inna czesc koryta i bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz , dla odmiany, może zostawimy w spokoju Okrągły Stół, Aksamitną Rewolucję i Securitate, a pogadajmy o polskiej reprezentacji :naughty:

Nie to, żebym odmawiał Wam racji, bo bardzo lubie konkretne rozmowy o faktach, ale wydaje mi się, iż zbytnio odbiegliście od tematu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wybrali go, bo jest faworytem kibiców, czyli nikt na razie nie będzie wspominał o bojkocie. Dzieki czemu wrócą sponsorzy ;( Czyli zmiany w jeb...ym PZPN nie bedzie w ciagu co najmniej najblizszych 2 lat. Przez co ma ME2012 odpadniemy już po grupowych ... obym sie mylił

2. Samozadowolenie i pycha. Z JEGO WYPOWIEDZI mozna bylo wywnioskowac ze MUSI być trenerem kadry, bo ma najwieksza liczbe rozegranych spotkan w Extraklasie :shocked: Co to ma ku..wa do rzeczy w kwestii prowadzenia reprezentacji.

3. Taktyka i dobor zawodników. Mysle ze sciagnie do reprezentacji Frankowskiego, Kosowskiego i Kłosa (chociaz :mysli: :mysli: może jeszcze to przemyśli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nikt go nie wybierze tylko dlatego, że ma najwiecej meczy w ekstraklasie.

Co by nie mówic o Smudzie to jest człowiekiem, który ma swoje zdanie i nie da sobie w kasze dmuchać, nie pozwoli sobą manipulować, nie jest człowiekiem ludzi z pzpn'u, sukcesy w trenerce klbowej też ma..., czego chcieć więcej?

Kto choć troche śledzi Ekstraklasę wie jak grał Lech w tamtym sezonie gdy był trenowany przez Smudę, a jak gra teraz za Zelińskiego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuda jest według mnie najlepszym kandydatem

Kiedyś w TVP podano w propozycjach na trenerów Xaviera Aguirre - Znam się na PN troszku i mogę powiedzieć że ciekawej taktyki używa - mówię tak na przykładdzie Atletico Madryt które kiedyś prowadził. fak że za dobrze mu nie poszło w Madrycie ale te nasze kloocki jakoś by poukładał....no i gra dwoma napastnikami a to bardziej cieszy oko niż jeden fucking Smolarek za czasów Leo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówic o Smudzie to jest człowiekiem, który ma swoje zdanie i nie da sobie w kasze dmuchać, nie pozwoli sobą manipulować, nie jest człowiekiem ludzi z pzpn'u, sukcesy w trenerce klbowej też ma..., czego chcieć więcej?

Oby tylko się nie zmienił w tych ludzi... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gówna bata nie ukręcisz. Polska piłka puka w dno od spodu. Franz nic nie zrobi, bo PZPN nie chodzi o robienie piłki, tylko o wlasne wygody, wzgledy, kase etc. A on da "dziadkom" spokój na 2 lata co najmniej. Zakontraktują do sparingów "kelnerow", a kibice beda sie cieszyc. I co z tego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jestem ciekaw czy doczekam czasów kiedy będą mi się jaja i pachy pociły oglądając mecze zwycięskie w pięknym stylu naszej reprezentacji ... ale tak jak Letallec pisze nie ma co się podniecać zwycięstwami ze szczypiorami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jestem ciekaw czy doczekam czasów kiedy będą mi się jaja i pachy pociły oglądając mecze zwycięskie w pięknym stylu naszej reprezentacji ... ale tak jak Letallec pisze nie ma co się podniecać zwycięstwami ze szczypiorami ...

nie sądze, chyba, że już będziesz dziadkiem :naughty: ( w sensie wieku i wyglądu :tongue4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas w Twoim wieku to jeszcze chwila i jaja się nie pocą :naughty::polew:

sorry za OT ale musiałem :laghing2:

no wiesz Ty co ... jak możesz :bicz3:

POLSKA GOLA :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek po walce Gołota vs. Adamek

- Przed pojedynkiem z nim rozmawiałem i powiedziałem mu tak: „Andrzej, ja ci życzę, żebyś dołączył do naszej kategorii, czyli eks-sportowców . Wtedy i fajnie się żyje i jest przyjemnie i niczym się nie ryzykuje. Myślę, że on swoje zadanie już spełnił - stwierdził "Zibi".

[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 20:02_________________________________________________na TVP 2 ostro jadą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...