Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?


sebperth

Rekomendowane odpowiedzi

jaka gratka

Sory gatka za dużo alkoholu :wink4:

"Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" :gwizdanie: :cool1:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" :gwizdanie: :cool1:

:decayed

Nie jeżdżę tylko pije :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie ma co kombinować , jak ktoś chce może śmiało lać "Mixol" w stężeniu ~ 1:200 ( dla VP nawet 1:100 ) ... + od czasu do czasu ( co kilka kkm ) zalać coś na wtryski ( STP , LM ... ) :wink4:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 20:41_________________________________________________

Nie jeżdżę tylko pije :tongue4:

Ale "jeździsz" po kolegach :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert a co ty taki abstynent abstynent :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert a co ty taki abstynent abstynent :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Najebany jestem jak messerschmitt :cool1::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ty jeden w te piekne biale swieta ;D

ten temat tez mozna by bylo juz zamknac jak ten o motulu ^^ no to zdrowych a raczej zdrowie :D gospodarza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat jak temat ja jeszcze nigdy do mojego afna nie wlałem żadnych ulepszaczy wydaje mi się ze potrzebna są jak calgon do pralek:D

AFN nawet i na tym calgonie pojedzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie ma co kombinować , jak ktoś chce może śmiało lać "Mixol" w stężeniu ~ 1:200 ( dla VP nawet 1:100 ) ... + od czasu do czasu ( co kilka kkm ) zalać coś na wtryski ( STP , LM ... ) :wink4:

Przecież Ty nie lejesz mixola, a obeznany jak krowa w trawie :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ty nie lejesz mixola, a obeznany jak krowa w trawie :gwizdanie: :decayed:

Leję od jakiegoś czasu , daję 1:200 :cool1: ( Sopa mi nawet kiedyś powiedział , że na full bak można by zalać do mojego 0.5 litra - wg. to już by była przesada )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ktory polecacie ten uszlachetniacz firmy stp czy Spülung Liqui Moly 2666 ?? posiadam b7 BRD

Takie same właściwości tylko że Liqui Moly jest droższy ,a stp tańszy brał bym stp :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ktory polecacie ten uszlachetniacz firmy stp czy Spülung Liqui Moly 2666 ?? posiadam b7 BRD

Takie coś polecam do PD ( LM 2185 )

http://www.liqui-moly.pl/features/katalog?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=41&category_id=17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ty nie lejesz mixola, a obeznany jak krowa w trawie :gwizdanie: :decayed:

Leję od jakiegoś czasu , daję 1:200 :cool1: ( Sopa mi nawet kiedyś powiedział , że na full bak można by zalać do mojego 0.5 litra - wg. to już by była przesada )

Ja wiem co Ty lejesz :gwizdanie:

fotoprikoly340.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zalalby ja do pelna :naughty:

Ja do swojego leje dodatek FORTE i na przegladzie nawet bez kata i po programie spaliny przeszly :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...