Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?


sebperth

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Ty nie lejesz mixola, a obeznany jak krowa w trawie :gwizdanie: :decayed:

Leję od jakiegoś czasu , daję 1:200 :cool1: ( Sopa mi nawet kiedyś powiedział , że na full bak można by zalać do mojego 0.5 litra - wg. to już by była przesada )

Ja wiem co Ty lejesz :gwizdanie:

fotoprikoly340.jpg

:decayed:

Taa... olej "Olek" zapodaję :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam żadnego badziewia nie dolewam i problemów nie mam te wszystkie mikstury to działają na waszą psychikę myślisz sobie dolałem to będzie dobrze a potem się coś psuje i :confused4:

sorry ale nie znasz sie :>

ja dolewam i sobie chwale i auto super smiga na mixolku wiec mu nie zaluje[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 15:57_________________________________________________

Pany nie ma co kombinować , jak ktoś chce może śmiało lać "Mixol" w stężeniu ~ 1:200 ( dla VP nawet 1:100 ) ... + od czasu do czasu ( co kilka kkm ) zalać coś na wtryski ( STP , LM ... ) :wink4:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 20:41_________________________________________________

Nie jeżdżę tylko pije :tongue4:

Ale "jeździsz" po kolegach :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:wink4:

do pomp vp raczej stp jest szkodliwy bo zawiera parafine czyli usuwa smarownaie w pompie vp co konczy sie jej remontem raz zalalem i wiecej tego nie zrobie leje mixol i kazdemu moge polecic bo napewno nic silnikowi sie nie stanie jak sie nie polepszy napewno sie nie pogorszy ja dzieki mixolowi do kazdego tankowania mam korekcje 0.32 najgorsza tylko 1 a reszta po 0,16 i 0,08 wiec dla mnie jasnym jest ze nie szkodzi a wrecz pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wlałem do trafika 1995r 20l oleju opałowego i nie chce tak chodzić jak na normalnej ropie jak jest zimny to jakoś idzie a jak sie zagrzeje to na pełnym gazie nie i w dodatku kopci co zrobić, wyjeździć czy to spuścić albo mixolu dowalić? inni jakoś jeżdżą i nie narzekają a ten mój uparty, co koledzy razicie w takim przypadku :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pomp vp raczej stp jest szkodliwy bo zawiera parafine czyli usuwa smarownaie w pompie vp co konczy sie jej remontem raz zalalem i wiecej tego nie zrobie leje mixol i kazdemu moge polecic bo napewno nic silnikowi sie nie stanie jak sie nie polepszy napewno sie nie pogorszy ja dzieki mixolowi do kazdego tankowania mam korekcje 0.32 najgorsza tylko 1 a reszta po 0,16 i 0,08 wiec dla mnie jasnym jest ze nie szkodzi a wrecz pomaga

Znajomy pracujący w branży motoryzacyjnej w rozmowie na temat reklamowanych dodatków stwierdził, że te różnego rodzaju dodatki pomagają jedynie ich producentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlalem liqui moly do czyszczenia wtrysków i nie widzę dużej różnicy przed a po !! No może trochę lepiej przyspiesza ale pewnie to przez sam dodatek a nie przez jego działanie.

Ale jezeli ktos ma nagary na wtryskach lub zabrudzony układ to moze czuc róznice.

Mam znajomego który zamiast LM leje raz na jakis czas troche benzyny i mówi ze auto chodzi zaje...cie . Osobiscie wlalem do starego mercedesa troche benzyny tzn 3 litry na chyba 70 litrów ropy. I szedl jak burza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zalalem 100ml mixolu i caly liqui moly na prawie pelny bak i coraz ladniej chodzi sobie rowniej i delikatniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolewam dfa 39 K2 chociaz jest od wytracania parafiny (skuteczny)mozna go uzywac cały rok,bo ma inne tez własciwisci, i uzywam go czesto z kazdym tankowaniem ,i do tego tez inne xeramic,valvoline,

dfa39.jpg

xeramic.jpg

val.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kleen-flo Uszlachetniacz do Diesla DEPRESATOR 0,5 (3827806191) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ktoś z Was stosował bądź stosuje taki preparat? interesują mnie wasze opinie gdyż stosuję ten środek od wielu lat i w kilku samochodach

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...