Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Klimatyzacja dziwne objawy jedna strefa dmucha ciepłe powietrze druga zimne.


Ukasz699

Rekomendowane odpowiedzi

jest jeszcze jeden bardzo wazny szczegół :gwizdanie: musisz ustawic ramie silowniczka w polowie zakresu. Ja zrobiłem to tak, wyjełem silniczek ustawiłem w polowie zakresu, podpiełem sama wtyczke nie przykrecajac silnika do klap i dopiero nastawy, na początku ustawiałem na maxa w jedna strone lub w druga i objaw byl taki jak kolega wyzej opisał niby nastawy wychodziły ładnie a błądu nie dało sie skasowac :thumbdown:

lukaszooo jeszcze jedno pytanie, mianowicie pisząc "ramię siłowniczka" masz na myśli to ramie, które wystaje z obudowy silniczka, czy ramię do którego przyczepia się cały złożony mechanizm silniczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o ramie wychodzace z silniczka, wepnij kostke i zostaw silniczek wiszacy na przewodach, kasujesz bledy nastepnie nastawy i powinno chodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz gdy jest zimno zauważyłem, że po zmianie temperatury z np. 18 st.C na LO środkowe nawiewy dmuchają zimnym powietrzem, a od strony kierowcy i pasażera ciepłym. Wygląda na to, że też chyba do silniczków będę musiał zajrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam powroce do tematu silniczkow a wiec tak zaczelo sie od jednego silniczka blad 735 potencjometr bledu nie mozna skasowac ,wpadam na pomysl podmienic potencjometr ze sprawnego siln.A tu niespodzianka to samo silnik stoi .Po przelozeniu z powrotem ,drugi silnik stoi normalnie cyrk ,ale najlepsze jest to ze jak te niby uszkodzone silniczki podlaczy sie w miejsce nie ruszanych silniczkow to normalnie pracuja,dodam za przy nastawach silniczki uszkodzone normalnie pracuja ,prosba o jakas podpowiedz bo juz nie mam sily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam

Wyglada na to ze u mnie to samo od kierowcy wszystko dziala a pasazer sie gotuje bo nie wazne jaka temperature ustawie tylko grzeje...:heat: Poczytalem i sie pobawie jak bede mial chwilke mam nadzieje ze czyszczenie wystarczy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...