Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] MOJA ZABAWKA!!! AUDI A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pełen kox:D :gwizdanie:

sciagaj spojler, blende, komin i lampy ... ale to ino szum.

Opublikowano

hamować bajere :cool1:

Opublikowano
  • Autor

SAMOCHUD ZROBIŁEM WEDŁUG SWOJEGO GUSTU :cool1: I NIE BEDE SIE SŁUCHAŁ WASZYCH RAD :wallbash: MI SIE PODOBA TAK JAK JEST!!! :evil:

Opublikowano

SAMOCHUD ZROBIŁEM WEDŁUG SWOJEGO GUSTU :cool1: I NIE BEDE SIE SŁUCHAŁ WASZYCH RAD :wallbash: MI SIE PODOBA TAK JAK JEST!!! :evil:

nie krzycz.

czyli jestem na 100% pewny że moja diagnoza była trafiona , ty na bank jeździłeś wcześniej Kalibrom :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 11:44_________________________________________________Acha zapomniałbym , prosimy o niezakładanie na auto żadnych "klubowych" oznaczeń np. ramki , naklejki.. itp. :good:

Opublikowano

SAMOCHUD ZROBIŁEM WEDŁUG SWOJEGO GUSTU :cool1: I NIE BEDE SIE SŁUCHAŁ WASZYCH RAD :wallbash: MI SIE PODOBA TAK JAK JEST!!! :evil:

Spoko. Każdy ma swoje zboczenia :wink4:

Ja na przykład lubię ostre blondyny..a Moskal kobiety po 40 :decayed:

Opublikowano

Ja na przykład lubię ostre blondyny..a Moskal kobiety po 40 :decayed:

dokładnie , jak to mówi stare chińskie porzekadło ludowe : jeba.ć stare baby i sr** im na klaty

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zamknąć ten wątek i po kropce szydercom :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Totalna wiocha, A4 to nie jakas calibra czy tigra :) ale jesli Ci sie podoba to spoko.....rzecz gust!!!!!!

Opublikowano

no dobra noo, Kolegę TROCHĘ poniosła fantazja ale to nic, z czasem jak naogląda się naprawde ładnych b5 to przejdzie mu i zrobi tak jak SoMeS, zmądrzeje :decayed:

ale to przychodzi z czasem :naughty: sam miałem takie głupoty w głowie no ale cóż, auto do odratowania

wyposażenie dobre, nawet bardzo dobre, no i silnik :naughty: :naughty: :naughty: ADR robi robote :>

Opublikowano
no i silnik naughty naughty naughty ADR robi robote cheesy

zapewne :sarcastic:

Opublikowano
  • Autor

SAMOCHUD ZROBIŁEM WEDŁUG SWOJEGO GUSTU :cool1: I NIE BEDE SIE SŁUCHAŁ WASZYCH RAD :wallbash: MI SIE PODOBA TAK JAK JEST!!! :evil:

nie krzycz.

czyli jestem na 100% pewny że moja diagnoza była trafiona , ty na bank jeździłeś wcześniej Kalibrom :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 11:44_________________________________________________Acha zapomniałbym , prosimy o niezakładanie na auto żadnych "klubowych" oznaczeń np. ramki , naklejki.. itp. :good:

Sam pewnie bujałeś sie calibrom lub jak ty piszesz ( kalibrom :tongue4:) a ramki :thumbdown: samochodu niebęde sobie obklejał naklejkami klubowymi to nie kiosk

Opublikowano

a ramki :thumbdown: samochodu niebęde sobie obklejał naklejkami klubowymi to nie kiosk

Załóż chromowane ramki, będą pasowały do reszty :kox:

Opublikowano

samochodu niebęde sobie obklejał naklejkami klubowymi to nie kiosk

ty jeszcze masz czelność pisać że samochód to nie kiosk ????? !!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przecież twoje auto wygląda prawie jak cyrkowy wóz , tylko cygana z batem brakuje !!

młody jeszcze jestes , za pare lat jak zmądrzejesz bedziesz oglądał zdjęcia tej A4 i pomyślisz sobie : "Jak ja mogłem zj***ć takie fajne auto, chłopaki na forum mówili że wiocha a ja im nie wierzyłem i stawałem pod remizą w soboterwać d*py na chrom" :kox:

Opublikowano

młody jeszcze jestes , za pare lat jak zmądrzejesz bedziesz oglądał zdjęcia tej A4 i pomyślisz sobie : "Jak ja mogłem zj***ć takie fajne auto, chłopaki na forum mówili że wiocha a ja im nie wierzyłem i stawałem pod remizą w soboterwać d*py na chrom" :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pod remizą :kox:

Opublikowano

szkoda ze nie ma już fotek :rolleyes:

Opublikowano

samochodu niebęde sobie obklejał naklejkami klubowymi to nie kiosk

ty jeszcze masz czelność pisać że samochód to nie kiosk ????? !!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przecież twoje auto wygląda prawie jak cyrkowy wóz , tylko cygana z batem brakuje !!

młody jeszcze jestes , za pare lat jak zmądrzejesz bedziesz oglądał zdjęcia tej A4 i pomyślisz sobie : "Jak ja mogłem zj***ć takie fajne auto, chłopaki na forum mówili że wiocha a ja im nie wierzyłem i stawałem pod remizą w soboterwać d*py na chrom" :kox:

moskal dałeś po piździe teraz :polew: :polew: :polew::kox:

Chłopak jest młody także się uczy na błędach.

Ja nic nie skomentuje bo nie ma żadnych fotek :wallbash:

Opublikowano

Ledy, chrom i inne cygańskie patenty :decayed:

Opublikowano

Ledy, chrom i inne cygańskie patenty :decayed:

Aha to już sobie mniej więcej widzę tą Arke :decayed:

Opublikowano

młody jeszcze jestes , za pare lat jak zmądrzejesz bedziesz oglądał zdjęcia tej A4 i pomyślisz sobie : "Jak ja mogłem zj***ć takie fajne auto, chłopaki na forum mówili że wiocha a ja im nie wierzyłem i stawałem pod remizą w soboterwać d*py na chrom" :kox:

A ja tam lubie sie bawić na zabawach w remizie :kox: ale osobiście takim autem bym nie jeździł po drogach nawet wiejskich. Ogólnie to auto szpecą te lampy.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pod remizą :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.