Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przepiękna A4... Kolor cud, miód, malina... Jakbym taką teraz znalazł, to biorę od razu :D Naprawdę, gratuluję zakupu!

Opublikowano

furka super a o kolorze już nie wspomne bo sam na taki kolor choruje-rewelka

Opublikowano
  • Autor

Avancik dostał własnie nowe koła na zime.

Zmiana ze stalówek 15'' na alu 16'' i nowe Pirelli snowsport 205/55/16

felgi typowe kółeczka ory audi.

9b4149b1beaf79ce.jpg

:a4fan:

Panowie, jedno pytanie, nie myślicie że tył jest za nisko w porówaniu do przodu ?

To znaczy jest równo ale po zatankowaniu do pełna wydaje mi sie że minimalnie jest tył niżej niż przód...

Nie wiem... może warto by było wymienić z tyłu sprężyn na nowe. Jak myslicie ?

Opublikowano

Zmień sprężyny wszystkie na inne niż BE/BV - chyba, że to zrobiłeś, a nie doczytałem :gwizdanie: :decayed: Wszystkie A4 tak sterczą jak koza :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Sprężyny raczej mam 1BE czyli lekko fabrycznie obniżony.

Czyli proponujesz dać zwykłe sprężyny żeby d*pa poszła wyżej ?

Opublikowano

Masz wszystko OK, nie kombinuj.

Opublikowano

Nie sprzedajesz może?? :wink4: :wink4:

Opublikowano

Zaje fajna :oklaski: Zazdroszcze cały czas szukam takiej tylko w automacie.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie sprzedajesz może?? :wink4: :wink4:

Chodzi po głowie nowszy model ale póki co nie sprzedaje.

Do szczęścia brakuje tylko lub aż Q.[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 15:15_________________________________________________Zimowa aura nie zachęca do modzenia, ale mały zabieg poprawił mi dziś humor.

Jak wymieniałem akumulator to wkurzyłem sie wszystkimi tymi gnijącymi liścmi które tam sie nazbierały, więc postanowiłem że kupie kiedyś te plastki, dziś wreszcie je założyłem.

Czas operacyjny 1:08, kwota ok. 100zł, satysfakcja - bezcenna.

Dwa małe plastki o numerach:

f84d560b7657bd7egen.jpg

0be06348f56d74dfgen.jpg

Przed:

28df2ae1f2793e8fgen.jpg

Po:

b289a6af719f4e40gen.jpg

Opublikowano

masz jakieś zdjęcie na zimowych kołach ?

Opublikowano

168 tys.

W planach rozrząd i virus. Do tego musze zrobic hamulce z tyłu.

No i za letnimi oponami 17" sie rozejrze.

chcesz kupić moje 17"??

Opublikowano
  • Autor

kolego elvis80 zobacz date, ja juz to wszystko zrobilem, mam nowki opony, rozrzad zmieniony, no i virus tez jest.

@carrera369 zdjecia jurto zrobie na zimowkach

Opublikowano

kolego elvis80 zobacz date, ja juz to wszystko zrobilem, mam nowki opony, rozrzad zmieniony, no i virus tez jest.

@carrera369 zdjecia jurto zrobie na zimowkach

tak tak miałem sprostowac ale JAŚ WĘDROWNICZEK nie pozwolił mi .... :gwizdanie:

Opublikowano

Nie no mega autko :D zdradz ile dałeś za nią ? bo ja rozgladam sie za taka tylko w sedanie jak sprzedam swoja strzale :P

Opublikowano

Nie no mega autko :D zdradz ile dałeś za nią ? bo ja rozgladam sie za taka tylko w sedanie jak sprzedam swoja strzale :P

chcesz moją??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

B6 jak marzenie :)

Jesteś może z okolic Zawiercia, bo jakbym Cie kojarzył?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

taa :wink4:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 16:35_________________________________________________Ostatnio mierzyłem sobie wysokość od nadkola do ziemi (jeszcze na zimówkach)

i tył mam 1cm niżej :kwasny:

Chyba czas wymienić sprężyny ? Amorki mam nowe.[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 19:14_________________________________________________

99a1ab8f4cf76007gen.jpg

Hel 2011r.

Dystans 600km, średnie spalanie 5.3L, średnia prędkość 86km/h

obciążenie full.

Opublikowano

ja też mam centymetr różnicy ale zawieche mam perfekt, ten typ tak ma chyba :)

Opublikowano

Dodam kolego że u mnie tył też nierówno siedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.