Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Właśnie zrobiłem 900km i wyszło mi spalanie wg FIS 5.7 L no ale dużo trasy, może nie autostrady ale trasy jako takiej.

Żeby porównać muszę kolejny bak wykopcić w mieście, gdzie poprzednio spalanie miałem ok 6.4- 6.5L

Zobaczymy. Trzeba też wziąść pod uwagę to że zaczynamy już pomału jeździć na klimie.

Tak czy inaczej, spalanie nie wzrosło na pewno. A czy zmalało... póki co ciężko mi powiedzieć.

Na pewno jest twardziej, sztywniej... i troche mniej komfortowo.

Ale prowadzenie to wynagradza. Jak znam dobrze trase np. do Niegowonic, to wrzucam tempomat na 100km/h i lece nie zważając na łuki :shock3:

Wchodzi ładnie nawet sie nie przechyla, jednak większa felga a mniejsza guma na profilu robi różnice.

Brakuje jeszcze tego dystansu ale to może przymierze od kogoś albo najpierw zobacze na żywo.

Teraz pozostaje inna kwestia...

Jak tu teraz wrócić do 16'' w zimie ? :facepalm:

Opublikowano

5.7L to ja chyba jeszcze nigdy nie miałem :decayed: Fajnie że jesteś zadowolony :thumbup1: i testuj testuj :naughty:

Opublikowano

Julo a nie leciałęś wczoraj przez kielce przypadkiem?

Opublikowano

Piekan sztuka i Kolorek Mega taki sam jak mój tylko u mnie na 5,7 to nie ma szans min 7 no ale to raczej przez Q

Opublikowano
  • Autor
Julo a nie leciałęś wczoraj przez kielce przypadkiem?

Nie, to niemożliwe. Byłem niedawno w Słowacji ale leciałem przez Cieszyn.

1 dzień po mieście i już jest 5.8 średnie spalanie. Szybko rośnie :wink:

Ale rzeczywiście na tych oponach będzie ładny wynik bo dawno poniżej 6.0 nie mogłem zejść, ostatnio rok temu jak włożyłem zimówki 205/55/16 i była jeszcze w miare pogoda do toczenia się ekonomicznie.

Opublikowano

widziałem wczoraj bardzo podobne auto do Twojego w takim razie- s line na niebieskim niszczy psychę :thumbup1::dancing:

Opublikowano

Julo jak ty to robisz ja nie umie zejsc ponizej 7

Opublikowano
Julo jak ty to robisz ja nie umie zejsc ponizej 7
masz nogę jak cep :polew: :polew: ale poważnie ja w moim avf też nie mogłem zejść poniżej 7L
Opublikowano

Ja AVF zrobiłem najmniej 5.7 ale prędkości do 100km/h

Opublikowano
  • Autor

hehe jaki cep :grin:

zrobiłem 300km w 4 godziny, w górach się więcej nie dało, bo ostre serpentyny. Ale jeżdzić trzeba umić.

Jechałem za jednym gościem co jechał non-stop na hamulcu z góry w górach :facepalm: po 10 min tak śmierdziały hamulce że nie szło jechać za nim i musiałem go wyprzedzić na ciągłej bo sie nie dało...

Można się szybko rozpędzać i później się już płynie.

Pozatym nie zaszkodzi poczytać o eko-drivingu.

A jak nie ma w okolicy z kim się pościgać bo sie wszystkich już wyprzedziło to sie jedzie płynnie. :wink:

Hammer ma chyba racje, te opony mogą mieć mniejsze opory toczenia, bo nie jeżdze inaczej niż na tamtych a spalanie minimalnie spadło, choć spodziewałem się że wzrośnie na 18''.

No ale zobaczymy w mieście.

---------- Post dopisany 24-06-2012 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2012 at 00:42 ----------

mały modzik, dzięki wielkie Marcin za pomoc.

27d9e0e7.jpg324765e2.jpg303c88f7.jpg

Opublikowano

Fotele fotelami ale te dywaniki to idealne sa na grudzień a nie na czerwiec:decayed:

Opublikowano

do grudnia blizej niż dalej :grin:, furka zaczyna nabierać wyglądu :thumbup1: fajne te kółka, wnętrze naprawdę super teraz wygląda

Opublikowano
  • Autor

Były materiałowe ale odkąd codziennie jeżdze na budowe to szkoda mi ich było. Czekają na lepsze czasy.

Opublikowano

Rozumiem to inna sprawa. Autko :kox:

Opublikowano

ładnie sie prezentuje twoja furmanka :thumbup1:

Opublikowano

Do pelni szczecia jeszcze dobry felunek i jest git :D dobre wyposażenie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kurcze nie załamuj mnie :decayed:

Dopiero co felunek zmieniłem :kwasny:

---------- Post dopisany 05-07-2012 at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2012 at 07:15 ----------

395fb780.jpg

b4886282.jpg

fce21db4.jpg

Opublikowano

dojdzie tylny zderzak i będzie rewelacja! :thumbup:

Opublikowano

Lans po Niegowonicach ?:)

Opublikowano

Jedno z moich ulubionych B6 na forum :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.