Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ostatnia fotka dobra do kalendarza, wysyłaj! :good:

Opublikowano

No proszę, w końcu widzę kogoś z podobną furmanką :thumbup1:

Kolorek LZ5F SPRINTBLAU PEARL i S-line exterieur robią z B6 kozaka, kocham ten kolor, pieknie zmienia odcień w słońcu! Ja mam fabryczny exterieur i ciemne szybki ale za to w środku biedniej, bo tylko pakiet Sport bez RNS-E i musiałbym wrzucić ładnych parę tysi żeby doprowadzić środek do takiego stanu jak Twój :wink: Też mam z tyłu korby:facepalm:

Niech służy bezawarynie :drinks:

Opublikowano
  • Autor

Tak, Niegowonice. :wink:

Ja tam mam rzut beretem.

Nie jestem zadowolony z tych fotek... Musze chyba poszukać jakiejś innej miejscówki.

Którą do kalendarza dać ?

Ta bokiem czy może inna ? Chyba że póki co sie wstrzymam.

5f313ff3.jpg

Opublikowano

dalbym troszke gleby z przodu,reszta git :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie wydaje się że przód troche sterczy co do reszty...

Wymieniłem z tyłu amorki na nowe, i sprężny na zwykłe standardowe, ale szybko wróciłem do 1BE starych bo się jeździć nie dało ze sterczącą d*pą.

Chciałem go wyrównać ale najwyraźniej trzeba sie wziąść za przód a nie tył :D

Opublikowano

na twoje problemy "GWINT" pomoze :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
42bb6727.jpg
Opublikowano

Dobra fota :banan::banan: Dawaj do kalendarza :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dobra, dam - będzie niezła beka :grin:

A budowlaniec z browarem podziwia. :naughty:

Opublikowano

Liczył ile cegieł wejdzie do bagaja z zachowaniem miejsca na skrzynkę piwa

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ten fotoszok to straszna lipa, bo już zdjęcia poznikały.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no przyszly "WIEŚNIAKU" bryczka fajna widzialem dzis na zywo :decayed:

wozidlo bardzo zadbane:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

No tak brudnego auta to ja jeszcze nie miałem w tym roku. :wink:

Środek też zakurzony że aż wstyd. Tak to jest jak się po szutrze z otwartym dachem zapiernicza.

Troche jak allroad. :grin:

Te 3 km po szutsze fajnie mi sie jechało. tylko kilka dziur przy koncu drogi a tak można zasuwać nawet 50km/h. Za autem siwy dym :grin:

Z Klucz przez Chechło, przez Skałbanie i jakiś Błojec i wylecialem w Grabowej.

W obie strony to 30 km bliżej niż przez Ogrodzieniec.

Pierwszy raz tą "drogą" jechałem.

Jeszcze z rok, dwa i dokupie gumiaki i bede sobie mieszkał na wsi :grin:

To chyba dywaniki welury bede musiał sprzedać....

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

odkopie kotleta :grin:

bardzo ładny kolor autka bo taki jak mój :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nowe hamulce

1884fd443c386760gen.jpg

No i na dniach zimówki trzeba wrzucić...

Opublikowano

to tylne ? :decayed: żartowałem :wink::decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wiem... mogłem dać większe niż standard... ale tarcze i klocki mi leżały już 1,5 - 2 lata to założyłem :decayed:

płyn hamulcowy DOT-4 33zł

wymiana płyny w ASO skoda - 45zł

wymiana tarcz i klocków przód w ASO Skoda 80zł

Tarcze boscha kupione dosyć dawno ale na paragonie 120zł/szt

klocki boscha również dawno kupione, 150zł (z czujnikami)

---------- Post dopisany 12-11-2012 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 10:36 ----------

Ostatnie dni na letnich kołach... :wink:

86dd40b14daf6282gen.jpg

Opublikowano

Kolor ryje beret :kox:

Opublikowano
  • Autor

e21d2e5a38f158dfgen.jpg

Zimówki od dziś na aucie.

Niektórzy mogą kojarzyć te felgę na forum :wink:

Opublikowano

do twojego kolru naprawdę fajnie wyglądają :shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.