Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Gdzie kupić 216?


macias_ma1

Rekomendowane odpowiedzi

w hurtowniach motoryzacyjnych kupisz same końcówki [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 21:47_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_koncowki_wtryskiwaczy_fratelli_bosio_216_230_nowe-t95381.0.html :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z VW Transportera T4 150 KM 2,5 TDI (Multivan i Caravelle) silniki AHY i AXG :decayed:

Fratelli Bosio od Aligatora..podobno bardziej wydajne niż Bosch.

Jak na Twoim miejscu władował bym końcówki 230..jak szalec to po całym szalecie :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie. Oryginał Bosch - 215,00 brutto/1 szt. Faktura lub paragon. Nie jest to sama końcówka lecz zestaw naprawczy do wtryskiwacza.

Polecam Andrzeja ^ ... ceny lepsze niz u Cowboya :wink4:

Kupowalem u niego 216-tki dla znajomego w lipcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Flyer za dobre słowo. Niebawem będe też miał 216 i 230 Fratelli Bosio. A także końcówki do pompowtryskiwaczy o wydajności większej niż 130/150HP.

Andrzeju, a w jakich cenach 230-tki? Bo te 216-tki Boscha, ktore bralem w lipcu pewnie niedlugo zostana zastapione 230-tkami... :)

Pompa 11-tka czeka, wiec... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram SoMeS :oklaski:

I mam konszachty w słynnym Nadarzynie.

A orientujesz sie ile teraz kosztuje +/- regeneracja pompy wtryskowej w Nadarzynie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Poza tym jest regeneracja i Regeneracja. Pompę należy wcześniej zdemontować i sprawdzić co jest do wymiany. Najgorzej jest jak siada głowica hydrauliczna. Myślę, że koszt to 200-2000 zł. Po szczegóły trzeba dzwonić do Nadarzyna. I uzbroić się w cierpliwośc, bo ostatnio jak tam byłem to Bogdan ( właściciel warsztatu) ma pełne ręce roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...