Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Deska rozdzielcza b6/b7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanie potrzebuje kupic deske rozdzielcza do b6 powodem jest wystrzelony airbag pasazera i mam takie pytanie czy w b6/b7 sa one takie same czy sie jednak roznia ? Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz

Opublikowano

Wydaje się że są takie same ale z tego co wiem to się różnią,niech się lepsi wypowiedzą.

Opublikowano

Witam mam takie pytanie potrzebuje kupic deske rozdzielcza do b6 powodem jest wystrzelony airbag pasazera i mam takie pytanie czy w b6/b7 sa one takie same czy sie jednak roznia ? Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz

Zewnętrznie nie różną sie niczym. Z tego co widziałem to różnią się kształtem poduszki co za tym, idzie mocowaniem poduszki pasażera. W jednej są zaorkąglone rogi w drugiej "kanciaste", które w którym nie pamietam. Da sie dorzezać pilnikiem w razie czego bez większego problemu.

Opublikowano

ja nie widziałem roznicy

Opublikowano

jest inny stelaż pod poduszkę trzeba kombinować ale da się zrobić :wink4: po za tym nie ma różnicy

  • 1 rok później...
Opublikowano

koledzy deska jest inna, nie pasuje kratka od gory na deske srodkowa, nie pasuje rowniez poduszka z b6 do deski z b7 i odwrotnie...

niestety ja o tym nie wiedzialem i kupilem deske od b7, myslalem ze moj problem skonczy sie po zakupie poduszki z b7 natomiast jest problem, nie pasuje kabel gdyz poduszka z b7 posiada dwa zapalniki, z b6 jeden zapalnik...

stad moje pytanie, co mi radzicie? jak z tego wybrnac? z airbagu od b7 wychodza 4 przewody a w oryginalnej mojej instalacji w kostce mam dwa przewody, co mi radzicie? gdyz nie jestem elektronikiem nie wiem jak z tego wybrnac? dziekuje za odpowiedz

Opublikowano

tak-poduszka pasazera,mialem od b6 to sprzedalem i kupilem od b7, sporo rzezby trzeba by bylo zrobic z uchwytem w desce by zamontowac poduszke od b6 do deski z b7

Opublikowano

Może poprostu poszukaj kogos kto ci "zaklei" stara deske. Kiedys widzialem takich magikow co potrafia to robic, nawet dobiora tak strukture plastiku ze malo kto potrafi sie poznac.

Opublikowano

nie, nie, zadne klejenie deski, to kategorycznie odpada....wszystko juz jest na aucie, rozchodzi sie o podlaczenie kabelkow do airbaga

Opublikowano

Może poprostu poszukaj kogos kto ci "zaklei" stara deske. Kiedys widzialem takich magikow co potrafia to robic, nawet dobiora tak strukture plastiku ze malo kto potrafi sie poznac.

a gdzie ty chlopie masz plastik na tej desce? to nie skoda :polew:

Opublikowano

Może poprostu poszukaj kogos kto ci "zaklei" stara deske. Kiedys widzialem takich magikow co potrafia to robic, nawet dobiora tak strukture plastiku ze malo kto potrafi sie poznac.

a gdzie ty chlopie masz plastik na tej desce? to nie skoda :polew:

mysle ze byl bys w malym szoku gdybym Ci pokazal deski naprawiane przez jeden zaklad ktory sie tym trudni :)

Opublikowano

Ja mam boczki z b7 a deske swoja b6 wszystko w kolorze niebieskim i jest roznica w odcieniu :embarrassed:

Opublikowano

Ta

Może poprostu poszukaj kogos kto ci "zaklei" stara deske. Kiedys widzialem takich magikow co potrafia to robic, nawet dobiora tak strukture plastiku ze malo kto potrafi sie poznac.

a gdzie ty chlopie masz plastik na tej desce? to nie skoda :polew:

mysle ze byl bys w malym szoku gdybym Ci pokazal deski naprawiane przez jeden zaklad ktory sie tym trudni :)

Tak?Ciekawe co się dzieje jak auto postoi 10godz.w śródziemnomorskim upale albo jak po wypadku rozrywa całą deskę.Tylko oryginał kleić to można dziurę w materacu.
Opublikowano

Panowie nie robmy kotla, sa gusta i gusciki oraz rozne zasoby finansowe kazdy ma co chce lub na co go stac!

Sam jestem ciekaw jak rozwiazac ten problem z podlaczeniem moze by tak polaczyc rownolegle te wtyczki ciekawe co na to wtedy sterownik? A po polaczeniu tylko jednego naboju wywala VAG jakies bledy za mala rezystacnja czy cos?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.