Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Obniżenie auta na zime za czy przeciw?


Tobi_one

Obniżać auto teraz na zime?   

  1. 1. Obniżać auto teraz na zime?



Rekomendowane odpowiedzi

Czekamy na fotkę i wrażenia z pierwszej jazdy :decayed:

popieram :kox:

im szybciej założysz obniżony zawias tym szybciej nauczysz sie na nim jeździć :kox:

juz jezdzilem wczesniej z obnizonym zawiasem... :wink4: tylko ze innym autem -40 mm mialem w nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lepsza trakcja i zimą i latem się przyda, a - 30/-35 to prawie nie obniżenie, ja miałem na zimę -70 w B7 i do Bukowiny na zlot bez problemu dojechałem, Tobi z tego co pamiętam od samego początku mówiłem żebyś coś zmienił w zawiasie, chociażby springi, jak by co to sprawdzone i polecane Eibach Pro Kit :) o gwincie już nie mówię bo to ok 5700 zyla wychodzi np. KW Variant 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lepsza trakcja i zimą i latem się przyda, a - 30/-35 to prawie nie obniżenie, ja miałem na zimę -70 w B7 i do Bukowiny na zlot bez problemu dojechałem, Tobi z tego co pamiętam od samego początku mówiłem żebyś coś zmienił w zawiasie, chociażby springi, jak by co to sprawdzone i polecane Eibach Pro Kit :) o gwincie już nie mówię bo to ok 5700 zyla wychodzi np. KW Variant 2

trafiłes w sedno vario-tech :good:

a gwint bedzie, ale w przyszlosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na zime zawsze podkrecam na gwincie w gore o 2cm... na wiosne idzie w dol :decayed:

glownie podwyzszam dlatego ze zima nigdy nie wiesz co lezy w sniegu i latwo sie na cos nadziac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na zime zawsze podkrecam na gwincie w gore o 2cm... na wiosne idzie w dol :decayed:

glownie podwyzszam dlatego ze zima nigdy nie wiesz co lezy w sniegu i latwo sie na cos nadziac :wink4:

za póżno... autko juz obnizone, nie jakos hardcorowo lecz gustownie :wink4: niedlugo fotki po obnizeniu w moim wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...