Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Felga stalowa + zimówka. Kto pomoże kupić laikowi?


Barnaba1910

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem juz 5 samochodów, ale nigdy nie musialem kupowac felg ani opon zimowych, bo zawsze miałem je na wyposażeniu.

Teraz nadszedł ten moment, ale za cholere nie wiem jak się za to zabrać :confused4:

Najpierw kupic felge czy najpierw opone i potem dobrac felge do niej? Czy w ogóle felga stalowa to mus (jedyna opcja) czy zimą tez mozna jeździc ten na alusach (są jakieś odmiany zimowe? ). Jedne alusie na zime a drugie na lato, czy zima tylko i wyłacznie stal, a lato aluminium?

Teraz na lenich mam rozmiar 235/45 i fela 17.

Model samochodu jak w profilu....

Kto pomoże cos dobrac..... nie za słabe i nie megadobre....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam najlepiej kupić felgi stalowe do tego modelu R16 et42 opony 205/55 r16 ponieważ zapłacisz dużo mniej niż za R17 takie właśnie podchodzą do A4[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 11:31_________________________________________________felgi aluminiowe sól zniszczy tak więc szkoda kasy bo później czeka cię renowacja aluminiowych felg dlatego stalowe i orginalne kołpaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi aluminiowe sól zniszczy

Taka sama prawda jak to że Święty Mikołaj istnieje. Ja zostaje przy ori felgach 17", w piątek jestem już umówiony na kupno i wymiane 235/45R17 Nokiany z indeksem V. Letnie mam 225. Akurat te zimówki trafiły sie w dobrej cenie i zawsze 5 mm gumy będzie więcej z każdej strony żeby felga się tak nie przycierała od śniegu.

Jak dobra felga (ori) to nie ma się czego bać że się zniszczy.

Pewnie że lepiej mieć mniejszy rozmiar i stalówke, ale ja chce żeby to jako tako wyglądało, więc zostaje przy 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy stalowe czy aluminiowe to już wybór należy do Ciebie. Tutaj masz krótką wymiane zdańna ten temat i jak zauważysz opinie są podzielone. http://www.a4-klub.pl/smf/all_zimowki_na_alu_czy_stal-t96710.0.html;all= Co do zakupu to Najlepiej kupić w komplecie felga + opona. (taniej wyjdzie) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy stalowe czy aluminiowe to już wybór należy do Ciebie. Tutaj masz krótką wymiane zdańna ten temat i jak zauważysz opinie są podzielone. http://www.a4-klub.pl/smf/all_zimowki_na_alu_czy_stal-t96710.0.html;all= Co do zakupu to Najlepiej kupić w komplecie felga + opona. (taniej wyjdzie) :good:

Po przeczytaniu postów na ten temat wybieram jednak stalowy felunek na zimę.

Jaką teraz kupić rozmiarówkę? I czy sa gdzies w necie jakies polecane firmy, które mają fele i opony u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest takich firm, które oferują felgi i dobór opon. U Nas na forum ktoś sprzedaje opony ale nie wiem jak z felgami. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...