Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] Nie działa grzanie lusterek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

nie działa mi ogrzewanie lusterek zewnętrznych, a zbliża się zima

może wiecie o co chodzi ?????????????????

POZDRAWIAM WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW

Opublikowano

Sprawdź na poczatek bezpieczniki oraz wyjmij szkła lusterek i sprawdx czy maty grzewcze sa OK oraz czy dochodzi zasilanie.

Opublikowano
  • Autor

ok

a jaki jest koszt mat grzewczych i czy to jest pracochłonne???

Opublikowano

Wtedy jedynie wymiana wkłądów lusterek pomoze, co do ceny to wejdź na allegro i sprawdzisz sam.

Opublikowano

A działało kiedyś...?

ja bym najpierw sprawdził czy masz w ogóle grzane lusterka bo w b6 i b7 było to w opcji... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

witam

a jak to sprawdzic ??

Opublikowano

Najlepiej sprawdz po kodach wyposażenia. Jeśli ich nie znasz to można je odczytać na podstawie VINu. Jest paru kolegów na forum którzy mają możliwość sprawdzenia kodów.

Opublikowano

moze nie byc w kodach wyposazenia ,ale wtedy musisz miec potwierdzenie z serwisu,ze bylo to dodane przy zakupie-ja takie cos mam :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w życiu bym nie uwierzył że przy takiej klasie samochodu może nie być podgrzewanych lusterek, to jest Audi a nie polonez czy inne tico

Opublikowano

ja wraz z dokumentami auta, dostalem cos takiego- e04d43d7c9fd4efdm.jpg

na tym zdjeciu widac,ze lusterka grzane i podlokietnik z przodu byly opcja dodatkowa

d054c277da6df8f1m.jpg

oczywiscie spryskow na zdezaku nie mam-pewnie po wypadku ktos zdjal :tongue4::wink4:

Opublikowano

Najprościej to podważ szkło od góry czymś płaskim,wyskoczy Ci i jużbędziesz wiedział czy masz maty...

Opublikowano

Najprościej to podważ szkło od góry czymś płaskim,wyskoczy Ci i jużbędziesz wiedział czy masz maty...

moze pęknąć-uzyłbym suszarki,zeby wpierw podgrzac-wez pod uwage,ze teraz jest chlodniej...klej jest twardszy... :wink4:
Opublikowano

Najprościej to podważ szkło od góry czymś płaskim,wyskoczy Ci i jużbędziesz wiedział czy masz maty...

moze pęknąć-uzyłbym suszarki,zeby wpierw podgrzac-wez pod uwage,ze teraz jest chlodniej...klej jest twardszy... :wink4:

Ja tak właśnie robiłem'

Miałem na myśli aby wyciągnął wkład i z :)obaczył czy ma wogóle maty

  • 3 lata później...
Opublikowano

Panowie chciałem odświeżyć trochę temat ja również nie mam ogrzewania lusterek wyciągnąłem wklady okazało sie ze nie ma mat grzewczych więc zamówiłem na alledrogo zapłaciłem po 40 zł za sztukę. Dzisiaj zamontowałem te nowe z matami i nadal nic. Moje pytanie czy trzeba coś zmieniać w VAGU czy coś pokrętło od stereowania jest na pozycji 0 nawet włączyłem ogrzewanie tylnej szyby nadal nic czy ktoś może wie w czym tkwi problem? Czy jest możliwe ze te kable które są w lusterkach nie zostały podłączone pod żaden włacznik ogrzewania?

Opublikowano

może tak być że jak w standarcie nie miałeś grzanych luster wiązka jest tylko w drzwiach, i dalej musiałbyś ją przedłużyć, weź miernik sprawdź.

Opublikowano
Panowie chciałem odświeżyć trochę temat ja również nie mam ogrzewania lusterek wyciągnąłem wklady okazało sie ze nie ma mat grzewczych więc zamówiłem na alledrogo zapłaciłem po 40 zł za sztukę. Dzisiaj zamontowałem te nowe z matami i nadal nic. Moje pytanie czy trzeba coś zmieniać w VAGU czy coś pokrętło od stereowania jest na pozycji 0 nawet włączyłem ogrzewanie tylnej szyby nadal nic czy ktoś może wie w czym tkwi problem? Czy jest możliwe ze te kable które są w lusterkach nie zostały podłączone pod żaden włacznik ogrzewania?

Jak podłączyłeś ori przewody, to powinno działać ale.. podgrzewanie lusterek przeważnie działa od +5 stopni w dół, oraz włącza się dopiero po chwili od włączenia podgrzewania tylnej szyby.

Opublikowano

A ja mam pytanie jakie powinno być napięcie. Jedno lusterko mi nie grzało, okazało się za mata się przepaliła. Przy okazji sprawdziłem napięcie i pokazało mi 0.3V. Zdziwiło mnie to, to sprawdziłem drugie lusterko, to co grzało i tam też 0.3V. Silnik chodził, temp na dworze 11*C. Takie napięcie jest niezależnie czy ogrzewanie szyby tylnej jest włączone czy nie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

u mnie juz lusterka dzialaja po chwili ruszyly z tym ze jak sa zaparowane to bardzo szybko jest to usuwane a jezeli jest woda na lusterkach to juz jest kiepsko i lusterka nie sa w stanie jej wysuszyc nie wiem czy tylko chodzi o maty ze za slabe czy jak

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam wszystkich:wink: mam b7 avant i nie grzeją mi lusterka:kwasny: ostatnio wymienialem obudowy lusterek i okazało się że nie ma na szkłach mat grzewczych ale co jest dziwne w obu lusterkach są wypuszczone kable z wtyczkami:wink: czy wystarczy kupić same szkła z matami grzewczymi i będzie grzało??? czy trzeba zrobić cos jeszcze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.