Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Póki co mody na bok - pompa wysiadła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarny grill do A6? Jak dla mnie do ciemnego A6 chrom pasuje idealnie.

Opublikowano

czarny jest fajny :tongue4:

Opublikowano

Bedzie ok, brewki sciagnales ? :wink4:

:cwaniak1: nie bo kur@#$ :ranting1: są przyklejone do lampy i nie chce jej uszkodzić albo żeby zostały ślady :confused4:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 07:53_________________________________________________Dobra Panowie...

Padło na Chip By Rogalotti

Jeśli dobrze pójdzie i wszystko będzie ok z silniczkiem to już niedługo będzie 200PS :kox: :kox:

Opublikowano

Cześc Damian :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Nie bedzie 200PS... to byl jedyny taki przypadek ;)

Jak wyjdzie 180PS i 380nm to bedzie dobrze.

Opublikowano

Dlaczego jedyny taki prypadek?

No to będzie 180Ps...wystarczy :)

Opublikowano

Bo nie widzialem wiecej 200PS w AFB/AKN :tongue4:

Nawet user tego forum robil soft u Rogala... wymienil cala nowa hydraulike, walki chyba tez, silnik w stanie perfekt, a po sofcie wyszlo 180PS i 390NM.

Nie mniej jednak - auto bardzo fajnie jezdzi.

Opublikowano

to musze to rozważyć bo te 30PS nic mi wiele nie da :embarrassed:

Opublikowano

Chyba nie masz pojecia o tuningu. Te 30PS zmieni Twoje auto nie do poznania.

Opublikowano

Ile ma seryjne AFB do 100?

A ile będzie miało przy 180PSach?

Opublikowano

żadna różnica i tak nie będzie jechać :gwizdanie:

Opublikowano

Jeden gada jedno, drugi drugie

ja pierd#le :kox:

Opublikowano

AKN ma przyśpieszenie 0-100km/h 9.7s w tabelce

Dla porównania AKE (180PS) ma 8.8s

Opublikowano

:mysli:

sekunda warta 1200zł

tego jeszcze nie grlai :polew:

a jak ze spalaniem po ćipowaniu?

Opublikowano

A wiesz ile ludzie płacą, żeby auto nie miało 5s, tylko 4? :polew:

Sekunda to dużo :)

Opublikowano

a jak ze spalaniem? :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 18:59_________________________________________________swoją drogą będą pasowały fele z Mercedesa mojego ojca?

Coś mu się nie spodobało i twierdzi że nie ma komfurtu (S-klasa) i chce mi je tanio oddać.

Proszę o opinie

4a58c358730bfc6cm.jpg

Opublikowano

Mr.Axe, S-Klasa pod stodołą

garażem

Opublikowano

Nooo widze bramy na pilota , :polew:

Opublikowano

Miały być fele, Chip itd itp a wiecie co jest??

POZPA WTRYSKOWA DO WYMIANY bo się wysrała kompletnia i auto stoi unieruchomione :([br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 18:44_________________________________________________

Nooo widze bramy na pilota , :polew:

mechanicznego :decayed:

Opublikowano

Pompa kucnęła ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.